Šta je novo?

Huawei P10 lite

E onda ne znam sta da ti kazem drugo [emoji16]

Sent from my 3310
 
Probaj ovo. Dialer>Tri vertikalne tačkice>Settings
ee9060e2a5f6e99eddd3955fde4f201a.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
jel moze neko da mi objasni kad udjem u poruke pa kliknem nova poruka zasto mi sa desne strane uvek izbaci kontakte sa kojima sam razmedjivao poruke, kako mogu to da obrisem ili ugasim?
 
Stiglo mi je staklo danas. Poručeno još 04.01. ali vredelo je čekati. Naleže odlično, nema vazduha sa strane, pokriva skoro pa ceo ekran i osecaj pod prstima mnogo bolji nego sa folijom. Mogu slobodno da kažem da sam prezadovoljan.
266dc15de20e01b02b850fc9add3f53d.jpg

Valjda nije protiv pravila foruma
OICGOO Full Cover Tempered Glass For Huawei P10 P9 Lite Plus NOVA 2 Plus P9 Screen Protector Film For Honor 6X 6C 7X V10 9 Glass
http://s.aliexpress.com/aURZNVZz?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)
 
Ništa nisu naši naplatili, našao ga u sandučetu[emoji3]
 
A ove tackice koje se vide po ekranu da li je to neki efekat od svetla ili ?
 
Te tačkice su na zaštitnom staklu. Inače se na vide pri normalnoj upotrebi, verovatno se na slici vide zbog blica. Pri normalnom svetlu se ne vide kao ni prilikom upotrebe kada je upaljen ekran. U principu ne smetaju ništa.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Krece beta testiranje Emui 8 za p10 lite za region Kine. Model je Was-C00Al00 tj gobalni model. Sto ce reci kod nas zvanicni oreo stize maj-jun.

Sent from my Huawei P10 plus VKY-L29 using Tapatalk
 
To staklo je vrh. Imam ga vec mesecima, kod nas se zvalo "glass color" al' je zamenjeno novim sa metalnim ramom i ostaje vazduha koliko hoces. Moracu i ja da ga porucim izgleda, jer ne bih ni jedno drugo stavljao posle ovog. Ima i 5D glass, ali je sire na ivicama i u browseru prekriva malo text,a ide samo uz odredjene futrole.
 
Kako se ponaša staklo sa otisci a prstiju, jel ima neki premaz?
 
^ sasvim korektno. Manje se masti i lakše se briše u odnosu na foliju. Velika je razlika.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Stiglo mi je staklo danas. Poručeno još 04.01. ali vredelo je čekati. Naleže odlično, nema vazduha sa strane, pokriva skoro pa ceo ekran i osecaj pod prstima mnogo bolji nego sa folijom. Mogu slobodno da kažem da sam prezadovoljan.
266dc15de20e01b02b850fc9add3f53d.jpg

Valjda nije protiv pravila foruma
OICGOO Full Cover Tempered Glass For Huawei P10 P9 Lite Plus NOVA 2 Plus P9 Screen Protector Film For Honor 6X 6C 7X V10 9 Glass
http://s.aliexpress.com/aURZNVZz?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)
Jel lepak samo po ivicama stakla ili ide preko cele površine?
 
Inače, Nokia 6 (2017) je dobila update na Oreo. Mislim da ovaj naš P10 Lite to neće dočekati, iako su na tržište izašli istovremeno (februar 2017.).
 
Nokia je pure Android i imaji neki dil sa Google-om u vezi sw update-a (nesto na tu temu sam negde čitao, GSMarena, ako se ne varam) plus moraju da se ponovo probijaju na tržište.
Gore se pominje da je u Kini krenuo beta test za O, tako da, mozda i bude za nas. [emoji41]

Sent from my 3310
 
^
Bice sigurno Oreo za P10 Lite.Mada dok zvanicno izadje,mislim da ce izaci Android 9. :)
 
Naravno da dobija i p9 lite je dobio nougat.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
To što će dobiti EMUI 8 ne znači da će dobiti Oreo.Ne mogu sad da nađem članak ali izgleda da će neki telefoni dobiti EMUI 8 na Nougat.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
To moze i sad. Stavis temu za oreo i eto ga [emoji41]. Emui 8 je emui 8 kako god ga nadogradili, ali daleko od toga da je cist Oreo vec samo jedna od verzija. Menja Hyawei tu svasta nesto da bi nadogradio novi sistem od particija, formata, enkripcija itd,a sve u cilju da isprati trend, google zakrpe i koliko toliko optimixuje sistem.
Moguce je nakaciti emui 8 na emui 5 ali samo kod custom romova ali to za p10 lite nema potrebe jer ce dobiti zvanicni. Modifikacija ce biti od developera za model p9 lite, p8 lite, tj na postojece particije od emui 5 fleshujes delove od emui 8. Kao sto je recimo Lineage 14 bio na bazu od Emui 4. Tek kasnije je koriscena baza od emui 5.
Sent from my Huawei P10 plus VKY-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno