Šta je novo?

Dual sim do 250e

vulex8

Cenjen
Učlanjen(a)
23.03.2014
Poruke
298
Poena
180
Jel može neko da predloži dual sim telefon do 250e polovan, samo što pre?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Sobzirom da znam koliko si zahtevan, ne sumnjam da je odličan. Jedino da nije prevelik, šta misliš za a5 ili p9 lite? :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Sobzirom da znam koliko si zahtevan, ne sumnjam da je odličan. Jedino da nije prevelik, šta misliš za a5 ili p9 lite? :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ja sam se iznenadio (devojka ima J7) koliko lepo radi i koliko drzi bateriju.
Koje su zelje, to nismo pitali? Sta je prioritet? :)
Meni licno P9L nije ostavio neki utisak (J5 mi je bolji) tako da A5 svakako pre njega. :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
P9l je avion za j7, pre svega po izradi, pa i ostalo...jedino gde je J7 bolji je nešto duže trajanje baterije (i to u idle režimu i na puštanju video materijala) i možda kamera...ali to bolje da prokomentarišu vlasnici..na papiru je pobednik jasan (barem meni)

Mi MAX
 
Poslednja izmena:
P9l>J7, J5 uopste ne ulazi u poredjenje.

Posto je zensko i potreban je Dual Sim, jedino zato moze da ide na J7, a ne na P9L(a zene vise vole Samsung, nazalost)

Jedine prednosti J7 su kamera, ekran(za onog ko voli Amoled, ips ekran na P9l je super) i Dual Sim.

Sve ostalo je na strani P9l.
J7 nema ni led notifikacije, ni auto brightness, brightness mora da se manualno podesava svaki put kad se promeni osvetljenje/sredina, sto je glupost i sramota za telefon u tom cenovnom rangu.

I led notifikacije znace, ko ih ima i koristi, zna koliko su korisne.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
S5 Duos. Mani se samo trazenja ROM update-a i slicnih gluposti i imas fenomenalan dual SIM.
Ako ne, onda P9 Lite def.
 
1. stavka da bude minimum 32gb memorije ili sd slot
2. stavka da obe kamere budu ok (ne mora da bude top) ali da bude ok
3. stavka da telefon ne koči (sad ne znam šta to znači za ženske standarde ali svidja joj se kako radi Note 3 a sa Nexus 5x je oduševljena)
4. stavka da baterija može 1 dan
5. stavka da nije prevelik
6. naravno da nije ružan (softverski ni hardverski) :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
P9l je odlican telefon, za ljude koji ne drze po 7 aplikacija u pozadini i zahtevaju da sve budu u ram-u, a onda prodaju i kupe 2 godine star telefon sa losijom baterijom ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
P9l je avion za j7, pre svega po izradi, pa i ostalo

Mi MAX
Po izradi da i po specifikaciji. Realni rad je nesto drugo. Ni sam nisam verovao dok nisam probao.
@Vulex8, J7 je prilicno glomazan pa ne znam da li bi joj odgovarao. A5 ce sve to odraditi bez problema. :)
Alfa, pa rece da nece glomazan. A Note 3 je prilicno veliki.
Ivanbass1, pa covek je uzeo bolji telefon. Neka je stariji 2 god.
Sent from my Nexus 7 WiFi using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
1. stavka da bude minimum 32gb memorije ili sd slot
2. stavka da obe kamere budu ok (ne mora da bude top) ali da bude ok
3. stavka da telefon ne koči (sad ne znam šta to znači za ženske standarde ali svidja joj se kako radi Note 3 a sa Nexus 5x je oduševljena)
4. stavka da baterija može 1 dan
5. stavka da nije prevelik
6. naravno da nije ružan (softverski ni hardverski) :D
Sto onda ne uzme Note 3 Duos? :D (nemoj! nije za non-IT osobe Note 3 Duos - Note 4/5 vec moze)
Ovo prvo ce ti izbaciti dosta konkurencije ;)
 
1. stavka da bude minimum 32gb memorije ili sd slot
2. stavka da obe kamere budu ok (ne mora da bude top) ali da bude ok
3. stavka da telefon ne koči (sad ne znam šta to znači za ženske standarde ali svidja joj se kako radi Note 3 a sa Nexus 5x je oduševljena)
4. stavka da baterija može 1 dan
5. stavka da nije prevelik
6. naravno da nije ružan (softverski ni hardverski) :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Pa ti si upravo opisao XIAOMI REDMI 4 PRIME. Pogledaj malo karakteristike i zadivoljstvo korisnika. Nov je oko 180/190eur. Imas beli, zlatni, sivi. Ispunjava sve tvone zahteve i to za manje para.
 
Pa da li i a5 radi lepo kao j7?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Radi A5 odlicno. Samo reci na koju si verziju mislio?
Pa ti si upravo opisao XIAOMI REDMI 4 PRIME. Pogledaj malo karakteristike i zadivoljstvo korisnika. Nov je oko 180/190eur. Imas beli, zlatni, sivi. Ispunjava sve tvone zahteve i to za manje para.
Rekao je da zeli finu kameru.

Sent from my Nexus 7 WiFi using Tapatalk
 
Nubia z7 max. Pogledaj taj mobitel kamere i ostalo sve pravo dobro. A jeftin skroz. Ja imam na prodaju Asus Zenfone 2. Praktično nov manje od mjesec korišten.
 
Losa je kamera na pomenutom Xiaomiju, preskoci.
A5 2016 je odlican izbor.
Odlican fullhd Amoled, fast charge, odicna izrada i dizajn. Kamerica je takodje sasvim dobra. Nema greske. :)
Samo da znas da ne moze i 2 kartice i memorijska. Jer drugi slot dele microsd i sim2.

Sent from my Nexus 7 WiFi using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Radi A5 odlicno. Samo reci na koju si verziju mislio?

Rekao je da zeli finu kameru.

Sent from my Nexus 7 WiFi using Tapatalk
Kamera kod xiaomija je uptavo to, veoma korektna. Posto ga ja koristim i volim da fotkam ja to argumentovano kazem. Kamera je losija od S5 koji je bio moj prethodni tel ali je potpuno u rangu S4 ili LG G2 i ostalih sa 13MP.
A on rece da mu trebaju korektne kamere, zar ne? A ostale k-ke su iznad konkurencije.
Sve sto sam napisao kazem argumentovano iz iskustva a ne sa rekla-kazala foruma.
 
Losa je kamera na pomenutom Xiaomiju, preskoci.
A5 2016 je odlican izbor.
Odlican fullhd Amoled, fast charge, odicna izrada i dizajn. Kamerica je takodje sasvim dobra. Nema greske. :)
Samo da znas da ne moze i 2 kartice i memorijska. Jer drugi slot dele microsd i sim2.

Sent from my Nexus 7 WiFi using Tapatalk
Znači a5 2016 otpada jer je 16gb a nema sd ako je dual sim?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Kamera kod xiaomija je uptavo to, veoma korektna. Posto ga ja koristim i volim da fotkam ja to argumentovano kazem. Kamera je losija od S5 koji je bio moj prethodni tel ali je potpuno u rangu S4 ili LG G2 i ostalih sa 13MP.
A on rece da mu trebaju korektne kamere, zar ne? A ostale k-ke su iznad konkurencije.
Sve sto sam napisao kazem argumentovano iz iskustva a ne sa rekla-kazala foruma.
Mislim da je na p9l bolja kamera nego na g2

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno