Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Je l moze nekako da se izvuku kanali iz Balkan Green ? Svidja mi se kvalitet ali ne svidja mi se izgled same aplikacije pa sam mislio da koristim sa drugom nekom apk ?
Pretpostavljam da ti linkovi često pucaju, tj. prestaju da rade pa oni ubace nove, i koliko sam shvatio ima više portala odakle ih vuče, tako I da može sumnjam da bi se neko bavio time...
A ako misliš na interfejs samog builda, on zaista deluje odvratno, bar što sam video na slikama, ne koristim te spakovane buildove sa raznoraznim buckurisima...
Jedino možda postoji mogućnost da se izvuče addon koji pušta te strimove, I podešavanja za njega pa da se iskoriste u normalnom Kodiju a ne ovom skinovanom...
 
ma nema od toga nista..nisu oni ludi da puste javno strimove koje i oni ko zna kako nalaze..tj. znamo kako ...
 
Poslednja izmena:
vrlo dobro znam sta govorim, to da je tv skup stoji...ali ovo je model iz prosle godine i 55ica se moze sada i kod nas naci za ne bas previse novca, s obzirom na vrijednost tv-a.
neko vozi auto od 20000 a ja eto vise volim tv od 3 hehe. ali to je druga tema...
jednostavno sam ukucao na browser od tv-a link za stremio koji sam prije toga isprobao u google chromu gdje mi takodje radi..ne znam da li je jos neko probao ali probajte https://app.strem.io/#/
i sve radi...a posto daljinski od ovog modela ima na sredini tockic koji ima funkciju za OK ali sluzi i kao mish onda sa lakocom daljinskim biram sadrzaj koji hocu i uzivam...
naravno da su i amazon firetv i mecoll 4k i daju hdr. ne bih da sirim temu ali ni jedan android box ne moze dati sliku kao kad gledas na app koji je direktno na tv ili u ovom slucaju player od browsera ... jer sami od sebe su nejaki i nikad do kraja ispeglani pa tako na svakom koraku moze se procitati kako ljudima trucka slika kad gledaju fudbal pa cak i filmove...pa mijenjaju fps sa 50 na 60, sa 60 na 30 itd...je.ada ziva.
android ima svojih prednosti ali po pitanju slike nijedan nije i nikad nece dostici nivo LG pa cak ni vecine modela Samsunga...nisam testirao ove novije sony oled tv koji su isto na androidu ali nakon oled lg ni nemam namjeru da bilo sta mijenjam.
@Antara,
moja zelja je bila da pomognem...ja sam napisao kako se moze gledati a da se dobije najbolji kvalitet slike i gledam tako a ti me ubjedjujes da ja ne vidim i ne znam ono sto vidim i sto znam..tako da...ako hocete probajte a ako necete vas izbor.koju funkciju ima pretrazicac na lg moze pisati neko ko ima lg. bar ovaj model o kojem ja govorim. za druge ne znam.
Hvala za prosvetljenje👍da rezimiramo: znači mora se imati baš taj "skupi" model i onda umesto da koristiš namenjene aplikacije za sadržaj i 100% ugođaj ti se uloguješ na Stremio preko buđavog web os pretraživača i napraviš od oled-a Aiwu.
 

@Antara, loguj se gde hoces a od mene se odloguj.​

umjesto da probas kod sebe i ovdje izneses utiske ti si se nakacio na moj .. tv.​

sta je ciji ugodjaj je stvar izbora...neces mi ti to nametati kao sto ni ja ne namecem nikome nista. stojim iza onog sto sam napisao a ti misli sta hoces ...ko hoce nek proba a ko nece njegova stvar...​

 
Kako su ljudi interesantni, ako neko ima takav TV i zna sta je amazon stik i android box, očigledno zna o čemu piše.
 
Sinoc podesio kodi i stavio green revolution. Kanali radili i sve ok bilo i sada udjem u kodi i ne izbaca ni jedan kanal u listi. Kako da rijesim ovo? Noob sam totalni sto se tice kodija i adonova.. Samo sam gledao instalaciju na yt i pratio korak po korak kako se instalira.
 
Sinoc podesio kodi i stavio green revolution. Kanali radili i sve ok bilo i sada udjem u kodi i ne izbaca ni jedan kanal u listi. Kako da rijesim ovo? Noob sam totalni sto se tice kodija i adonova.. Samo sam gledao instalaciju na yt i pratio korak po korak kako se instalira.
Je l ti zavrsio ucitavanje kanala ? Svaki put kad udjes u kodi ucitava kanale, imas gore jedan loading bar gde ti pise
 
Je l ti zavrsio ucitavanje kanala ? Svaki put kad udjes u kodi ucitava kanale, imas gore jedan loading bar gde ti pise
Da da.. Pustim ga da odradi ali taj loading bar se zavrsi za 3 sekunde bukvalno.. Juce kad sam ga instalirao loading bar je trajao oko 2 min cini mi se..
 
Bio sam na portalu 4 i onda sam vratio na 1, medjutim nije ni na 1 radilo i vise nijesam probao..
Kodi sam nekoliko puta restartovao ali nista. Nije mi sad neka bas bas zurba ali volio bih da radi..
 
Evo malo probah Stremio, I generalno Kodi je miljama ispred po konceptu...
Ne sviđa mi se kako je sve organizovano, addonovi, interfejs I sl...
Pri tome, koliko sam uspeo da ukačim, Web verzija neće da pušta ništa ukoliko u pozadini nije aktivan server, tj. aplikacija startovana u pozadini... Mada meni ni tako nije hteo da pusti u browseru na pc-ju...
Kome treba nešto slično za Android, bolje mi deluju i lakše, aplikacije tipa teatv, beetv, filmplus i sl...
 
prednost stremia je jednostavnost i centraliziranost(isto ti je na pc app ili browseru, mobu,tv aplikaciji itd.), ja ga preporučim ljudima kojima se ne da zezati sa kodijem i addonovima a naravno da je kodi puno moćniji...
 
Stremio ima torrentio dodatak, ali dosta slab izbor trekera: https://torrentio.strem.fun

TT: YTS, EZTV, RARBG, 1337x, ThePirateBay, KickassTorrents, TorrentGalaxy, HorribleSubs, NyaaSi, NyaaPantsu, Rutor, Comando, ComoEuBaixo, Lapumia, OndeBaixa, Torrent9

Debrit: RealDebrid, Premiumize, AllDebrid, DebridLink, Offcloud, Put.io
 
Ja imam uključen neki Torentio na Ezra adonu u vidu provajdera ako je to to?

Ne bih ga ni uključivao iskreno nego provajder za RARBG zbog one kepče malo malo pa neće da učita. A Torentio izgleda ima dosta toga sa RARBG-a pa kada RARBG zašteka Torentio može da pomogne. Od torenata na Ezri imam uključeno svega par provajdera TPB, 1337X, MagnetDL, RARBG (mada on malo radi malo ne zbog te zaštite koju ima kada odete na sajt verovatno) i taj Torentio. Nije loš, a i ne gnjavi kada pretražuje torente sa njega. :)
 
To svakako. Za sadržaj sa privatnih služi EN, tako da nema potrebe ko poseduje i EN držati uključenim svih onih 20+ provajdera za javne. Bezveze će samo duže pretraživati.
 
Poslednja izmena:
Ovo je link za update?Zeznuo sam se,izvini.Jel imaš link za 19.4 da instaliram?
 
Stremio ima torrentio dodatak, ali dosta slab izbor trekera: https://torrentio.strem.fun

TT: YTS, EZTV, RARBG, 1337x, ThePirateBay, KickassTorrents, TorrentGalaxy, HorribleSubs, NyaaSi, NyaaPantsu, Rutor, Comando, ComoEuBaixo, Lapumia, OndeBaixa, Torrent9

Debrit: RealDebrid, Premiumize, AllDebrid, DebridLink, Offcloud, Put.io
malo off topic, jel imaš iskustva kako radi sa real debridom torrentio addon?
 
Ne, samo kodi + elementum i jedno vreme syncler.
Ali nema se vremena pa sam batalio... :)
 
  • Like
Reagovanja: gec
Нешто не могу да поватам... Каква КОДИ 19.4 верзија од 18.07., када је уредно објављена још почетком марта ( 03.03, на сајту стоји од 05.03.)?!?!
 
Nazad
Vrh Dno