Šta je novo?

Google Pixel(i) 2016 - nova tema

Ja sam kod Bate kupio 6P, nije mi dao ni ta 2 meseca garancije :D
Srećom nije mi trebala ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Znaci ovde vlada misljenje da se ne uzima Pixel?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pricao sam s Batom s KP-a, kaze da njemu dobavljac daje dva meseca garanciju na nov pixel. Sto je u sustini go k****

To je možda go Q od dobavljača. Ko još daje dva meseca garancije a da nije nešto mufte...
 
Naravno da je odlican, ali pitanje je i bilo samo iz razloga pouzdanosti. Pitam ovo kao bivsi vlasnik Nexusa. Da li se u svetu negde desava da crkava kao nexus?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Generalno se ne desava nista masovno. Ali po forumima prijavljuju ljudi raznorazne manje kvarove koji ipak zahtevaju odlazak u servis.

https://forums.androidcentral.com/google-pixel-pixel-xl/871398-numerous-problems-google-pixel.html
https://forum.xda-developers.com/pixel/help/pixel-died-morning-apparent-reason-t3542044

Ja sam 99% odlucio da ga uzmem, na kraju ipak odustao. Previse je rizicno za 380e.
Takodje mi je cudno sto skoro svi preprodavci daju garanciju na pixel XL, a niko ne daje na obican.
 
Poslednja izmena:
Ako sam dobro skontao ovi Google Pixeli koji mogu da se nadju na KP ispod 400e su Verizon verzije (G-2PW4100-021).
Za jednu ponudu imam potvrdu da jeste.

Ima li nekog da koristi Verizon verziju Pixela i jel uspeo da otkljuca bootloader???

Kupiti Pixel sa bootloader-om koji nije moguce otkljucati, cemu to :O
 
Pazi oko tih USA verzija , puno puta su se tamo prodavali kao refurbished za sitnu lovu pa je veoma moguće da su ti uređaji u pitanju
 
Eto mene medju vlasnicima Pixela prve generacije za par nedelja, kad mi ga drug donese iz Svice. Crni, evropski model, uzet kod njih na akciji (izadje ~355e, 2god garancija, preko njega bih je ostvarivao ako zatreba).

32gb - meni dosta.
 
Eto mene medju vlasnicima Pixela prve generacije za par nedelja, kad mi ga drug donese iz Svice. Crni, evropski model, uzet kod njih na akciji (izadje ~355e, 2god garancija, preko njega bih je ostvarivao ako zatreba).

32gb - meni dosta.
Čestitam,sad ćeš da vidiš šta je fluidan sistem ;)

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
@nikola1970
Ne, "mali", obican.

@Proday
Pa, imao sam Nexuse, valjda je to - to. :D

Sent in style from my Moto X Style
 
Pa i nije baš, neksusi nikad nisu imali flagship hardwer u njima ;)

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Pa i 5X, skoro pa najjaci dostupan u tom momentu. :)

Mada, videcemo vec. Iznecu utiske kad stigne.

Sent in style from my Moto X Style
 
Kako jedan, praktično svaki nexus je imao najjači hw u tom momentu... 4, 5, 6, 6P... Svi oni su imali najjači snapdragon u tom trenutku
 
Upravo to, ili najnoviji/''najjaci'' cipset ili neki za nijansu ''slabiji''. A ne treba zaboraviti ni Galaxy Nexus, jedan od najboljih androida iz tog perioda 2011-2012.
Jedino sto je Nexus 4 imao najlosiju kameru od svih Nexusa (u odnosu na direktnu konkurenciju) pa je to mnogima kvarilo opsti utisak.
 
Poslednja izmena:
hsv.stoned;Jedino sto je Nexus 4 imao najlosiju kameru od svih Nexusa (u odnosu na direktnu konkurenciju) pa je to mnogima kvarilo opsti utisak.[/QUOTE je napisao(la):
Slažem se. Ali to mi je i dalje jedan od najlepših tel.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Možda i najbolji android telefon , svakako lg-ov najbolji .
 
Dobro, i Nexus 5, njegov naslednik, je bio dobar.

Na njemu se cuvena HDR+ opcija premijerno pojavila, doduse u nekom beta stadijumu. :)

Sent in style from my Moto X Style
 
Da li je moguce nekako proveriti da li je telefon vec paljen i koriscen? Pitam zbog kupovine sa KP


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam od S5 koristio android i moram da priznam da sam iznenadjen kako lepo radi.Imam jedno pitanje, dobio sam ga polovnog i baterija mi je malo sumnjiva, kako bi mogao da proverim kapacitet
 
AccuBattery instaliraj, sačekaj da prođe 10ak ciklusa pa vidi rezultat

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Da ne kacim sliku, pise mi battery health 84% sto i nije tako lose ali kod mene mora na punjac dva puta dnevno.Kakva je inace baterija?
 
Na manjem sigurno loša.
Pixel XL bi trebalo da ima dosta dobru bateriju
 
Isto kao i kod Apple-a, manji slabija baterija, veci bolja. Tako su ih pravili.
 
Potvrđujem, manji Pixel je imao prosečnu bateriju kada sam ga koristio.

Inače (je) stvarno radi(o) kao zmaj. Sad je kod moje lepše polovine i dalje se iznenađujem kakve fotke pravi.
 
Stvarno radi dobro.Ja i ne verujem mnogo onim testovima za kameru ali me je odusevila.
 
Pa taj pixel 1 možda pravi i bolje slike od 2. Mada to zavisi kako se kome sviđa obrada
 
Nazad
Vrh Dno