Šta je novo?

Huawei P10

Jel zna neko kako da iskljucim ono dosadno "Messenger displaying over other apps" obavestenje, bez oriscenja nekih aplikacija, trebalo bi da postoji podesavanje za to, jel sam ja lud ili su ga sakrili u EMUI-u?

ne mozes, to je oreo feature, da sprecava malware , tj da upozorava ljude koji instaliraju svasta na telefone, samo se naviknes na to da je tu, uvek i ne mozes nista :D
 
Uradio sam update pre koji dan koji je dosao na VIP mrezu...p10 .
Sad mi stoji VTR-L29 8.0.0.369(C432)
Znaci tel mi se usporio zesce..
moze to nekako da se vrati na staru verziju ili kako da resim problem..
Mozda da uradim hard reset?
Znaci kad sta god radio imam lag od nekih 2 sekunde pa cak i vise u nekim aplikacijaam dok je sve pre bilo brzo ko munja...
 
Uradio sam update pre koji dan koji je dosao na VIP mrezu...p10 .
Sad mi stoji VTR-L29 8.0.0.369(C432)
Znaci tel mi se usporio zesce..
moze to nekako da se vrati na staru verziju ili kako da resim problem..
Mozda da uradim hard reset?
Znaci kad sta god radio imam lag od nekih 2 sekunde pa cak i vise u nekim aplikacijaam dok je sve pre bilo brzo ko munja...
Uradi hard reset i to bi bilo to. Nema mogucnosti za rollback sa te verzije. Od b369 ne radi vise ff.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Znaci popizddeo sam...isto mi se desilo na iphone 6 kad sam presao na ios 11...i onda sam prodao tel i kupio p10..i sad opet fleshbek...hahha
 
Uradjen hardreset..
nego ..posle svih mogucih podesavanja...ostalo mi da iskljucim predikcije na tastaturi..kako da to iskljucim na swiftkey tastaturi..ili ako imate predlog za neku bolju tastaturu?
 
Uradjen hardreset..
nego ..posle svih mogucih podesavanja ako imate predlog za neku bolju tastaturu?
 
Ja koristim gboard. Mnogo jednostavnija i bolja tastatura...

Sent via Huawei P10
 
Da li je ko imao problem da mu telefon ulazi u recovery mode i da mu traži da se updejtuje poslednja verzija i kada to uradim on sutra opet isto i traži updejt iste verzije
 
Da li je ko imao problem kada mu baterija padne ispod 20% i proba da upali kameru telefon ulazi u recovery mode i tek kada pokrenem update koji inače je već u njemu on se upali
Znam da zvuči ludo ali to mi se svakodnevno dešava
 
markoni@ moze da se instalira gcam,ali ne radi ni na jednom huawei telefonu zbog Kirin procesora.
 
od jutros mi izbacuje ponudu za update na 370 ,,trenutno je na 369..
ako uradim update hocu morati opet raditi hardware reset jer sam pre koji dan morao da to uradim jer se telefon zestoko usporio...
 
od jutros mi izbacuje ponudu za update na 370 ,,trenutno je na 369..
ako uradim update hocu morati opet raditi hardware reset jer sam pre koji dan morao da to uradim jer se telefon zestoko usporio...
Ma ok je, nece trebati reset. Jeste b369 bio zesci neki upgrade. Svasta nesto su drljali bili. B370 je ok.

Poslato sa VKY-L29C432B370
 
@Alexxx1: smatras da je posle 369 bio pozeljan?

Sent via Huawei P10
 
Ne vidim nista da je losiji od b369. Dodat samo google security patch.

Poslato sa VKY-L29C432B370
Nego da li mislis da je posle 369 trebalo odraditi reset telefona? Ja sam ga odradio kad je stigao Oreo...

Sent via Huawei P10
 
Ja sam MORAO da uradi reset posle 369 jer mi je telefon radio kao da ima win 98 u sebi.
Sad posle 370 nisam ali mogu reci da telefon nikad brzi nije bio...viber app se otvara extremno brzo..kad se udje u poruke to je nesto sto do sad nisam video...
Od ovoga NE MOZE brze.
ovo su moja iskustva
 
Od b370 za Plus vise nema rollback opcije u Hisuite. Tako da vise nema vracanja nazad... A Ffinder takodje ne funkcionise.

Poslato sa VKY-L29C432B370
 
Napustam tabor Huaweija i mogu reci da se necu vracati u skorije vrijeme nazad. Sve sam mislio da ljudi imaju neispravne uredjaje kad se zale na netu, ali i mene je stiglo to. 369 kao da mi je prepolovio telefon, pola krace traje baterija, poceo da baguje i da se grije kao lud, ali od svega sto me je iznerviralo je sto mu je supercharge punjac prestao da puni brzo. Staklo mi je kao da sam u kuhinji sa njim radio i to kad sam pomenuo ovlastenom serviseru za olephobic premaz covjek ne zna o cemu ga pitam.
Koristio od druga i p20pro i vidim da bukvalno sem notcha sve ostalo je isto i isti osjecaj koristenja. Fino me je telefon koristio ali to skrtarenje na tim sitnicama kao sto su nezasticena stakla naprijed i nazad i prelosa dodatna oprema ( punjac koji je izgubio svoje prvobitno svojstvo i prelose sluske ) jednostavno iritiraju jako. Kad su mi osakatili ono jedino sto me drzalo na telefonu - bateriju, odmah sto mi se dala prilika da mijenjam zamijenio sam. Bice bolje...

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
 
Napustam tabor Huaweija i mogu reci da se necu vracati u skorije vrijeme nazad. Sve sam mislio da ljudi imaju neispravne uredjaje kad se zale na netu, ali i mene je stiglo to. 369 kao da mi je prepolovio telefon, pola krace traje baterija, poceo da baguje i da se grije kao lud, ali od svega sto me je iznerviralo je sto mu je supercharge punjac prestao da puni brzo. Staklo mi je kao da sam u kuhinji sa njim radio i to kad sam pomenuo ovlastenom serviseru za olephobic premaz covjek ne zna o cemu ga pitam.
Koristio od druga i p20pro i vidim da bukvalno sem notcha sve ostalo je isto i isti osjecaj koristenja. Fino me je telefon koristio ali to skrtarenje na tim sitnicama kao sto su nezasticena stakla naprijed i nazad i prelosa dodatna oprema ( punjac koji je izgubio svoje prvobitno svojstvo i prelose sluske ) jednostavno iritiraju jako. Kad su mi osakatili ono jedino sto me drzalo na telefonu - bateriju, odmah sto mi se dala prilika da mijenjam zamijenio sam. Bice bolje...

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
To što se tebi desilo dešava se gomili ljudi sa drugim uređajima. Meni se to dešavalo na samsungu. Kako sam prešao na Hauwei nisam imao ni jedan problem. 369 jeste napravio problem, ali ga je 370 rešio. Hard reset sam uradio jednom kad se pojavio Oreo i to je to. Ne znam, može biti da si zalomio loš primerak.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ma prije 369 izbacivao sam redovno SoTove od po 7,8 sati. Bukvalno se prepolovilo. A i zasitio sam se, znao je da zalaguje cesto...

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
 
Meni majka koristi p10 na poslednjem abdejtu i nema problema, mozda ti je ipak zapao los primerak..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Nikakav problem ni ja nemam, ni sa 369 ni sa 370 verzijom...

Sent via Huawei P10
 
Nikakav problem ni ja nemam, ni sa 369 ni sa 370 verzijom...

Sent via Huawei P10
Isto takodje. Sve sljaka perfekt.... Niti je radio lose na 369 niti sada radi bolje, a radi realno odlicno...

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Код мене исто све ради одлично. Једино што ме зеза а не знам да ли је до телефона или до Тапаталка јесте да поједине фотографије не приказује. Као и линкове на притисак не отвара одма него ако притиснем неколико пута кад отвирим Гугл буде ми неколико истих страница тог линка отворено. Да ли је то до апликације или само можда до неких подешавања?
 
Jel koristio neko uporedo p10 i s7edge?Kolika je razlika i u cemu izmedju ova dva fona,kontam da su kamera i ekran bolji na s7e,ostali utisci?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Sem u kameri gde su pribliznu jednaki,P10 dosta bolji model,ne laguje uopste za razliku svakog Samsunga.

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Imam veliki problem sa b370, nece da mi radi fastcharging sa powerbanka kad mi je upaljen ekran, radilo sve normalno do b370, zna neko nesto sto bi mogo da probam ili da cekam budjavi update posto nema roll back sa b370
 
Nazad
Vrh Dno