Šta je novo?

LG G6

Kako vam drzi baterija posle godinu i po-dve?
 
Očajno,u poređenju sa Nokiom 8.1.. ne mogu isteram vise od 2.5 sata SOT...ekran tu kida bateriju,nema sta drugo

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Posle 2 godine imam Sot oko 4+h. Doduše na custom Romu. Ide i do 5h nekad ali ne pratim mnogo. Ali ne koristim fb i ostale društvene mreže. Doduše čuvao sam bateriju - nit je praznio nit punio preko 90%. Minimum pola vremena sam na 4g pola na wifi.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Ai Cam je meni stigla sa ovim updtejtom,kalkulator mi izgleda drugacije sada druge promene nisam primetio za sada
7cc4fd30097c4f33f600b65ef5a4d362.jpg


Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Ima li Portrait mode u Ai Cam?

Meni jos uvek nema apdejta tog martovskog...
 
Mislim da ima "person" (to mu verovatno dodje portret mode) inace ima pets foods itd prepoznaje dobro stvari i slike su definitivno bolje nego bez ai, barem meni tako deluju .

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Da li mozda meni ne izbacuje taj apdejt jer nisam instalirao onaj prethodni novembarski sto je bio?
 
Verovatno instaliraj taj pa onda idi opet na ono check for updates,trebalo bi da ti izbaci

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Imao sam kod ranijih telefona lose iskustvo sa apdejtom sa fabrickog softvera. Da li je taj sada u redu i ne stvara nikakve probleme?
 
Meni za sada ne pravi nikakve probleme,sve radi super samo sto sada imam i tu ai cameru

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Ok, hvala! Probacu. Mada je GCam neprevazidjena sigurno...
 
A tek gcam na boljim senzorima od G6..drz te se gcam i ne obaziri te se na update uopste

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Kod mene jos nema tog martovskog apdejta. Bas me interesuje da li ce mi resiti problem koji imam sa wifi konekcijom u kuci. S vremena na vreme stoji znak ! pored signala za wifi. Kao da nema mrezu, a na laptopu normalno radi wifi.
 
A pa verovatno je to moj je obican,stici ti sigurno verovatno malo kasnije

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Stigao mi je V20n-APR-12-2019 apdejt. Promene nikakve ne vidim, osim te AI kamere. Nema Portrait niti Person moda kao sto si rekao... ccc
 
Ukljucis AI i uperis u osobu on ce je prepoznati i staviti u levom uglu person kvadratic,krenes da slikas hranu prepoznace kao food i podesice kameru za tu vrstu slike

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Koji ovlašćeni servis za lg preporučujete?
Potrebna mi je nova baterija i sim jezičak, a ne bih da uzimam kopije manjeg kapaciteta sa alija ili kp.
 
Ovo je ovlasceni servis za LG telefone:

http://www.mesc.rs

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Drugu u toku koriscenja(dopisivao se) telefona zaledio displej,posle par sek. se ugasio tel. i vise ne moze da se upali,baterija bila puna. Da li je imao neko slican prob. ?
 
Probaj da ga pokrenes/upalis kombinacijom tastera za paljenje telefona i tastera sa smanjivanje zvuka. Istovremeno ih pritisni.

Sa S9 poslato
 
Vrlo moguce da je problem sa plocom...moj stari g6 nema tih problema..ali je g4 crko bas na taj nacin..tj ploca mu otisla... Deluje mi kao da je to...taj g4 je zakuco u sred pisanja i cao..

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Moguce,nisi uopste mogao da ga upalis ? Ovaj mrtav skroz nije ono kao kad upadne u boot loop da se resetuje prilikom paljenja.
 
Poslednja izmena:
Ista prica..nisam mogao..otvorio sam ga..tek kad sam zagrejao procesor,i lemovi se sstegli..propradio na kratko i opet ćao.. deluje mi kao da je to

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Ni zagrevanja nije pomoglo,da li postoji sansa da je baterija otisla,kaze da mu je neka app pokazivala da je healt baterije na 65% ?
 
Moguce..ali cisto sumnjam da može tel tako..spoj ga na racunar .imas tutorijale na xda..da vidis da li je ziv uopšte

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno