Šta je novo?

Dodaci ishrani: vitamini, suplementi, sportski preparati (iHerb, Myprotein..)

Ovo sa iHerbom je stvarno greota da se ovoliko placa DHL a da se paket vestacki splituje na 2 porudzbine jer se porucuje samo do 50eur :).
 
Koristite shipping saver proizvode.
Ja sam pre par nedelja (pisao ovde) uzeo 2 kutije Opti-men od 150 (bio jeftiniji nego od 240) i za istu cenu sa uračunato isporukom uzeo dodatnih 10 kesica whey proteina (od toga jedan Allmax isoflex - jedan od najboljih izolata i to čist bez šećera i masti, a ukusi fenomenalni).
 
Koristite shipping saver proizvode.
Ja sam pre par nedelja (pisao ovde) uzeo 2 kutije Opti-men od 150 (bio jeftiniji nego od 240) i za istu cenu sa uračunato isporukom uzeo dodatnih 10 kesica whey proteina (od toga jedan Allmax isoflex - jedan od najboljih izolata i to čist bez šećera i masti, a ukusi fenomenalni).

Jesi platio nešto dodatno (carina/porez)?
 
Whey je bio shipping-saver ili Opti-men?

Inace, oseti li se razlika Optimen u odnosu na ostale multivitamine?
 
Ja sam sad naručio i onaj RAW B COMPLEX koji je na FLASHDEAL
 
Izgleda da nema vise referral + discount scheme :( Malo smo preterali sa javnom pricom, ili je neki ***** pitao podrsku za istu :D

Probao sam referral... nisam bio siguran iz prve, medjutim ima retkih itema za koje ne vazi VIPRS/MPRS33 kod, nego prosto nema popusta.
Za njih se primeio referral discount! The Amino+ recimo (uzeo ga za probu, javljam utiske).

Takodje vratili su 1% za PayPal naplatu za kupce van EU, a trenutno (bas danas) ne radi PayPal placanje uopste (nije postojalo kao opcija, prethodnih dana jeste).
MP Points sam mogao da iskoristim prvi put ikada na prvom nalogu!


Da mi je znati da li su u ovaj iBCAA sa ukusom ubacili nesto sem BCAA... mnogo mi bolje ide trening od kako ih koristim tokom treninga, a nisam imao takav efekat uopste sa obicnim iBCAA (bez ukusa). Magnezijum ili neki drugi elektrolit, neki vitamin Bx? Ne pise nista na Nutrition Info delu sto zvuci logicno, mada cak 5% mase nije iBCAA u opciji sa ukusima.
Mozda je i slucajno ili nesto drugo u pitanju, ali tek od avgusta negde mogu da uporedim.
 
Baš šteta za MP.

Što se tiče BCAA sa ukusom - pa tih 5% je taj ukus (+boja) koju su ubacili.
 
Hocu reci, tih 5% je dovoljno da ubace elektrolite i vitamine, koji (meni barem?) prave razliku. Ne bi mogao biti malto/glukoza, to bi bila premala kolicina da ucini ista (plus bi mi napravila mucninu).
 
Stigao mi danas DHL.
5 dana iz Amerike... i to je uhvatilo vikend i 4jul kod njih.

Vitamin CODE Raw B-Complex - staklena bočica, što se retko viđa :)
 
Optimum Nutrition ima dodatnih 15% popusta na iHerb
 
Hydrowhey 46$ - jedini shipping dostupan DHL i UPS, 30$ :(


Ja sam porucio inace EAAs tropic valjda i The Amino+ da probam.
 
Vidim da THE više nema izolat u ponudi. Jel imate neki predlog za povoljan čist izolat?
 
Da odgovorim sebi...

MuscePharm ima 30% popust na iHerb-u, a isporuka DHL express-om neverovatna 3,5$! To važi za kutiju od 2,2kg
Probao ukus chocolate milk (nije bio izolat nego blend) i odličan je, kao čokoladno mleko.

Pazite na granicu od 50€!!!

Imam loyality kredit od 5$ pa mi kutija od 2,2kg izađe 51,19$ a ukupno sa isporukom 54,59$.
Samo da u ponedeljak uplatim na ručun...

P.S. Ubacite shipping saver proizvode i cena isporuke dodatno pada (tj dobijate proizvod upola cene - makar ove jeftinije do par dolara).
 
To je super cena za MP Combat Whey. Ali opet manje izadje The Nutrition Amino kod nas+ima veci udeo proteina. Da ne pricamo da su cesto akcije pa se moze uzeti 3.5kg jako cesto za 5700 dinaranu u Ogistri.
 
Amino whey nije isto što i izolat.
Koncetrat, amino whey, pa izolat.

Nego, vidm sad i MyProtein trenutno ima akciju "2 za 1".
Kada se ode na taj link "2 za 1" ispod nekih proizvoda piše baš to "2 za 1" (i da kod nije potreban), a ispod nekih "30%" popusta s kodom "BEST". Da li se ti popusti sabiraju ili ne?
Konkretno me interesuje Impact Whey Isolate, da li on ima oba ova popusta ili samo jedan (ako je jedan, da li je to 2 za 1 ili 30%)?
 
https://www.myprotein.com/nutrition/bestsellers-en-gb.list
Nije BOGO za sve iteme, nego samo za oznacene. Za druge je 30%. Ne moze sabiranje, nego bolji popust se primeni.

Taj BOGO nikada skoro nije bio isplativ, uvek je pocetna cena veca, i opet dodje na isto u proseku kao i kada je "30% popusta".

EDIT: Ovaj BOGO moze da se koristi za bilo koja dva BOGO prozivoda, ne morate isti da porucite dva komada. Npr. Kazein i AlphaMen trenutno - Alphamen ce biti free.
 
Poslednja izmena:
https://www.myprotein.com/sports-nutrition/hydrolysed-whey-protein/10529805.html
Nije kao Hydrowhey ili ISO100, ali za ovu cenu ne moze da se bira previse ;) 5kg, 75e, hidrolizovani whey.
Nema 5kg, ali mislim da je svakako ta cena bila za verziju bez ukusa. Takve ne kupujem :D

Bez zezanja, to bi mi trajalo skoro godinu dana, a da ne mogu da se makar po častim nekim ukusom posle treninga, pored dijete, mi nema smisla. A uzeo bih izolat jer mi znači kod niskog procenta BF.
 
Pa da bi dobio BOGO moras dodati 2 komada, 2 komada od 2.5kg :) 2x2.5kg za 75e (+33% carina/PDV).
Ne vrede mnogo ukusi kod MyProtein Whey-eva, preslabi su, tako da nemas osecaj cascavanja (ali meni je taman, prijatno da ne bude bezukusno, ali bez ikakvog prejakog ukusa, pogotovu slatkog).

Isprati one njihove "Pro" serije (one sto imaju THE ispred Wheya). Tipicno su extremno neisplative, ali ja sam juce najurio The Amino+ za 8e/kg! Uzeo bas bas zadnja dva! Mislim da je The Whey (i jos neki, imaju vise The Wheya, ne znam napamet nazive) boljeg sastava i od izolata.

Sta moze biti onih 10% u ovom hidrolizovanom inace? Sto nisu UH/M/P?
 
Pa da bi dobio BOGO moras dodati 2 komada, 2 komada od 2.5kg :) 2x2.5kg za 75e (+33% carina/PDV).
Ne vrede mnogo ukusi kod MyProtein Whey-eva, preslabi su, tako da nemas osecaj cascavanja (ali meni je taman, prijatno da ne bude bezukusno, ali bez ikakvog prejakog ukusa, pogotovu slatkog).

Isprati one njihove "Pro" serije (one sto imaju THE ispred Wheya). Tipicno su extremno neisplative, ali ja sam juce najurio The Amino+ za 8e/kg! Uzeo bas bas zadnja dva! Mislim da je The Whey (i jos neki, imaju vise The Wheya, ne znam napamet nazive) boljeg sastava i od izolata.

Sta moze biti onih 10% u ovom hidrolizovanom inace? Sto nisu UH/M/P?
Jel moze link do tog The amino o kome pričaš?

Ostatak su arome, stabilizatori i emulgatori.
 
I ni gram uh u aromana?
Search samo The Whey.
 
Aa, to li je :)
 
^cek... a sta je onda ostatak u Izolatu?:) Posto MyProtein izolat nije 90%, niti ima ukuse, ostaje slicno 10% da nije ni UH, ni masti ni P.

Paket porucen pre 10 dana inace i dalje bleji na NLAMSA Prijem... nikada nisu bili ovako spori.
 
Emulgatori, stabilizatori...

Naručio si bez referale na Srbiju? Nisam siguran da se tako isplati.
 
Referrals izgleda vise ne rade, skoro 2 meseca. I kada rade, rade samo za proizvode koji nisu ni na kojoj drugoj akciji.

Isplatilo se i bez referrala, jer je Casein ispao 70e/5kg, EAAs su jeftiniji na .rs nego na UK/COM (pratio sam cene, pa i bez referrala sa VIPRS ispadaju jeftini kao da radi referral), a The Amino+ sam nakupio za 8e (inace je 30e default cena).
 
Šta je VIPRS?
Kod koji važi samo za naručivanje na Srbiju?
Jel ti cena kazeina bez ukusa?
 
Bolje uzeti koncentrat 10kg za 80e

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno