Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Imam utisak da mi se baterija brze prazni od sinoc i 8.0 upgradea. Nisam radio factory reset jer mi se ne podesava sve opet.. da li je bas neophodno?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Obavezno factory nakon novog sistema..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Obavezno factory nakon novog sistema..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Ima neki lagan nacin da napravim "image" trenutnog stanja telefona (podesavanja, estetika, i slicno)? Kontakte i galeriju bih prebacio ponovo, ali mi se ne radi micromanagement opet...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Taman da bekapuješ i taj drain i posle ga restoruješ :) uradi sve lepo od nule ako te već zeza sada...
 
Evo vratili Oreo na Sammobile.Ako neko proba flash,nek javi dal je prosao bez problema.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Kod mene, nakon prelaska na Oreo Estimated Battery Life je 57h !!! na prethodnom je bilo 51h! ...e sad, ovo je prvo punjenje, videcemo u praksi :)

Nego, da ponovim pitanje :) ... kako da vratim na PNG screenshot, Oreo mi je prebacio na JPG !?
 
Zar nije poenta reseta da sve bude "kao na pocetku" da prilikom instaliranja novog OS ne bude problema i kad se odradi update onda nek resetuje ko hoce i kako hoce...
 
Kako god, to nigde ne pise da treba..
Ja ovako radim i nikad nisam imao problem

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Uvek fabrički reset iz rikaverija kada se prelazi sa jedne na drugu verziju androida ...


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kad se desava rekaveri, tokom instalacije novog os, pre ili posle, na samom kraju... ?
Objasni, budi precizniji... (ja sam duduk):d
 
Ima neki lagan nacin da napravim "image" trenutnog stanja telefona (podesavanja, estetika, i slicno)? Kontakte i galeriju bih prebacio ponovo, ali mi se ne radi micromanagement opet...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Samsung back up vrati skoro sve kako je bilo sem edge panela.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Gde ima jos da se skine firmware od oreo "crap" na sammobil mi sporo skida?
 
Gde ima jos da se skine firmware od oreo "crap" na sammobil mi sporo skida?
Nađi programčić na xda "samfirm", preko njega skida punom brzinom neta.. Samo upišeš šta ti traži, on nađe koji treba poslednji, skida punom brzinom.. Uradi neke dekoracije šta već ali sam odradi i dobiješ fajl koji ti treba za odin.. To je to.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Hvala ljudi.. palim laptop odmah :D :)
 
Ajde mala pomoć. Koji firmware treba da lovim na sammobile ?
fec67627e3458827dd9531c27eb2d1b1.jpg


Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Imam utisak da mi se baterija brze prazni od sinoc i 8.0 upgradea. Nisam radio factory reset jer mi se ne podesava sve opet.. da li je bas neophodno?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Uradi wipe data,imas na yt...

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Jel teško ukucati how to factory reset s8 from recovery?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pa ne treba mi uputstvo za factory reset. Mislio sam da ima neko brisanje keša bez factory-ja, jače od onog iz podešavanja telefona.
 
Pa ima. Odeš u factory i obrišeš cache

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Samsung navodno povukao S8 Oreo nadogradnje. Ko je dobio dobio.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nemam pojma. Valjda ima još stvari za popraviti.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
E bas ZATO ja nikad nisam trcao da uradim bilo koji update bilo cega IZUZEV ako vec nisam u problemu zbog necega a "oni" tvrde da ce update otkloniti problem...
 
Nazad
Vrh Dno