Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

@proday može neki savet za stavljanje onih Ultimate Shield folija? Prvu kad sam stavljao je bilo užasno [emoji23]
Hvala Bogu pa mi šalju novu uskoro

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Može jedan odgovor od ljudi koji poznaju tw. Na stranu što ono plavo svetlo oko edge ekrana svetli samo kada mu se cefne ali ovaj aod je još veći rebus :)
Npr stavim brajtnes na max na home screen I ugasim ekran a aod stavi najmanji mogući brajtnes , posle toga stavim na minimum osvetljenje na home screen I zaključam ga a aod svetli na max :) ludnica mozga..
Od čega zavisi jačina osvetljenja aod ?

Što se tiče zvuka u slušalici možda mi je sluh propao ali htc10 i ovaj s8 kao Tajson i npr vulin.mislim smešno je i porediti , kada pričaš sa htc10 kao da sagovornik stoji pored tebe a sa s8.. [emoji23]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Probao sve od onoga sto si naveo i sve radi normalno, stvarno, mozda je bolje da odneses i reklamiras telefon dok si jos u 14 dana od kupovine..
 
@proday može neki savet za stavljanje onih Ultimate Shield folija? Prvu kad sam stavljao je bilo užasno [emoji23]
Hvala Bogu pa mi šalju novu uskoro

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Pa ne znam stvarno druže šta je toliko komplikovano, posebno što je staviš u vodu sa sapunom pa možeš da je mrdaš po ekranu dok se idealno ne pozicionira...posle samo ostaviš po dana da odstoji i osuši se. Imaš par tutorijala po yt, sve je lepo objašnjeno.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Probao sve od onoga sto si naveo i sve radi normalno, stvarno, mozda je bolje da odneses i reklamiras telefon dok si jos u 14 dana od kupovine..
Pa da dobijem roze beli ekran :) neka , polako se navikavam. Isključim aod i to je to :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa ne znam stvarno druže šta je toliko komplikovano, posebno što je staviš u vodu sa sapunom pa možeš da je mrdaš po ekranu dok se idealno ne pozicionira...posle samo ostaviš po dana da odstoji i osuši se. Imaš par tutorijala po yt, sve je lepo objašnjeno.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Problem su zaobljene ivice, jer to mora ručno ... Ali tek kad se osuši na sredini

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
E to već ne znam...lepio sam na galaxy s7 koji manje više ima ravan ekran (doduše baš sam kraj je malo zakrivljen ali nije bilo nikakvih problema). Stojala mi golija nekih 15 meseci i onda sam prodao telefon...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Meni danas stigle folijice, valjda cu uspeti da ih zalepim lepo..

Neki savet prilikom skidanja kaljnog stakla koje sada imam zalepljeno, strah me da ne u****m oleo coat. :/
6390c5bd5ec0ea902253f7ba10e7828e.jpg



Ps. Malo sam razocaran pakovanjem
Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ma radi on OK. Samo kada se jednom zatamni posle 30sek nikada posle ne podigne brajtnes na aod. Mada možda je tako i bolje

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pa čekaj kako je to onda ok rad!? Ja upalim svetlo u sobi pojača se aod, ugasim smanji se gotovo istovremeno.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kojim programom si ga upokojio i izmenio funkciju dugmeta?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Package Disabler Pro. Kada ga ubijes tako, dugme nema funkciju sem za ono sto sam vec opisao.
 
Pa plati ga, odličan je program a pritom i ne košta puno ;)
Probaću ovaj bx action pro da vidim kako radi.
Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa kupicu ako budem zadovoljan, al moram prvo probat, ne mogu na coravo :)
Ako bude moglo skloniti i notifikaciju od update-a kupujem sigurno.
 
A što skidaš kaljeno staklo? Na moj S7 su ga satavili u radnji gdje sam ga i kupio, savršeno je, kao da je fabričko staklo.
Em se na coskovima nahvatala prasina pa izgleda ruzno, em mi ekran povremeno ne registruje klikove i osetim da staklo "zvace" jer nema lepka po sredini vec samo sa strane...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pa kupicu ako budem zadovoljan, al moram prvo probat, ne mogu na coravo :)
Ako bude moglo skloniti i notifikaciju od update-a kupujem sigurno.
Imaš pola sata da probaš i vratiš pare ako ti se ne sviđa. Notifikaciju ne možeš ukloniti nažalost. Eventualno da odradiš sada update i onda ga ugasiš nekim package diseblerom da ti više ne radi search (kontam da bi tako rešio problem; mada sam se ja navikao već na notifikaciju).
Btw pazarih bx actions pro, odličan!! Da sam znao da je isti dev kao za aplikaciju koja mi je omogućavala da imam back dodirom na home na s7, pazario bih još davno.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Neće da me pusti da aktiviram adhell 2 ? Šta mi je činiti ? Ako neko zna

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Eee moj Loznice....sad vidis ustvari sta sve imas sa RN4X od 150e,u odnosu na s8 koji je 3 puta skuplji. Da li vredi tih para u odnosu na RN4X? Ja bih rekao ipak ne.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pardon,4 puta :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Eee moj Loznice....sad vidis ustvari sta sve imas sa RN4X od 150e,u odnosu na s8 koji je 3 puta skuplji. Da li vredi tih para u odnosu na RN4X? Ja bih rekao ipak ne.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Uh uh.. samo displej vredi nekih 300e po meni :) ostalo je samo plus.

Ne znam , po meni neka realna cena bi trebala da mu bude oko 400,450e :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Uh uh.. samo displej vredi nekih 300e po meni :) ostalo je samo plus.

Ne znam , po meni neka realna cena bi trebala da mu bude oko 400,450e :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Nem pojma brt....ja koji god S8 sam cackao (jedno 4-5kom ukupno) svima je displej vukao na zuckastu nijansu,ma koje podesavanje stavio za ekran,nekako sam se navikao na ovaj LCD na rn4x....meni su jedino kamera i izgled na s8 odlicni. Mada sta sve izlazi od telefona u zadnje vreme i sta je tek najavljeno,imacemo u buducnosti bas dosta prelepih uredjaja.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Sinda druže koliko para toliko muzike, telefone koje sam platio skupo i dalje rate ko doksa, a jeftini su trajali po godinu dana. Potupno ispravni i funkcionalni su mi : Nokia5110- 19 godina!, SamsungS3 5godina i Iphone5 4 godine. Na zadnja 2 su baterije orginalne i dalje traju čitav dan.
 
Koju biste radnju van nasih operatera preporucili za kupovinu S8,sa realnim cenama?Hvala!
 

Moze i kod operatera da se uzme za manju cifru uz adekvatan ugovor. Ako zelis legalnu prodavnicu koja daje fiskalni racun i garanciju od 2 godine, onda se zna izbor - pocev od Samsung radnje, preko Tehnomanije, Gigatrona, Handy-ja... A ako ne zelis to, onda KupujemProdajem, kao i za sve drugo.
 
Moze i kod operatera da se uzme za manju cifru uz adekvatan ugovor. Ako zelis legalnu prodavnicu koja daje fiskalni racun i garanciju od 2 godine, onda se zna izbor - pocev od Samsung radnje, preko Tehnomanije, Gigatrona, Handy-ja... A ako ne zelis to, onda KupujemProdajem, kao i za sve drugo.
Telefon bih uzimao van ugovora.Mislio sam na neku manju radnju ili proverenog kupujem prodajem prodavca koji se bavi time.Tehnomanija,Gigatron i ostale radnje imaju cene oko 95000+...
 
Nazad
Vrh Dno