Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Ne znam da li je vec bilo ovo pitanje ali kako da isklucim notifikacije "samsung push servisa"?
Stalno dobijam neke glupe reklame, a settings/notification nema uopste tog Samsung push servisa...
 
Ubijaju sa notifikacijama :)
 
Evo sad mi stiglo extra poklini uz s9. Razmisljam da idem odmah

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Na mom sam pre nedelju dana mogao da vidim burn in od tri navbar dugmeta i to sasvim slucajno kad sam ulazio u neki program sa dark themom. Sad proverim opet kad sam procitao tvoj post i nema sanse da se primeti. Kao da je nestalo.
To nije bio burn-in...inače bi ga video i sada i uvek!
Evo sad mi stiglo extra poklini uz s9. Razmisljam da idem odmah

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
?!?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da ide odmah na buvljak da proda?! :D
 
Idem odmah da kupim s9 sa extra poklonima

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pre 10ak minuta stigao novi(majski) update.

U pitanju je model G950U
d83e5d7d1bdf0ea10965c358e9dd4af1.jpg
 
Nemac jaci od amera?!

Meni je stigao android P jos pre mesec dana ali necu da se hvalim[emoji6]
 
Koliko je ovaj telefon dobar bez maske, neverovatno. Od danas ga furam bez zaštite. Kad mi padne i polomi kupujem s9.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Mnogo sam pametan, zar ne[emoji23]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Nisi ti piroćanac, to u Pirot nema da bude...
Lapo se prodade stari pa se kupide novi al' na popust neki majke mu ga... :D
 
Gde me nađe ....[emoji848]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Prilikom poziva na Viber konstantno mi se u toku razgovora cuje ton pristizanja poruke. Ne bitno da li ja zovem ili mene neko poziva. Prilikom uspostavljanja veze se cuje ton poruke glasno i onda priguseno sve vreme tokom razgovora. Takodje i kad me neko pozove prvo se cuje ton poruke pa tek onda zvoni. Da li jos neko ima taj problem?
 
Ma posle lg g6 ovaj tel mene uzasno nervira, stalno zabada i ne reaguje po celi minut, i onda izbaci nesto sistem ux crash. Slogira se tako ponekad u viberu mesendzeru yt

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pretrazio sam ceo net, niko nema taj problem :D
Smara me da brisem app i posle se cimam sa podesavanjima.
 
isto sam ja imao problem na s7e..jedino rijesenje je upravo to sto si uradio..obrisao viber i ponovo instaliro i sve ok
 
Pretrazio sam ceo net, niko nema taj problem :D
Smara me da brisem app i posle se cimam sa podesavanjima.
Kako je moguce da te vise smara bristanje,instaliranje i podesavanje koje traje ~5min nego stalno kresovanje aplikacije?[emoji53]
 
Nije kresovala, vec se cuo taj echo zvuk poruke prilikom razgovora. A koristim app u poslovne svrhe pa je malo veci cim ;)
 
Viber u poslovne svrhe.. Hm ok.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
^ Zašto te to čudi?! Svakodnevno imam barem 10-ak poslovnih poziva na Vajber, što iz Srbije, što iz inostranstva :)
 
Kod mene u firmi obavezno korišćenje vibera i izveštavanje putem zajedničkih grupa
 
Ja imam pozive na vajber. Medjutim uvek ih prekinem pa pozovem coveka preko mreze nebi li normalno razgovarali. E Viber mi je dobar kada recimo trebam poslati sliku ili za chat

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ma gde za slike dobra, radi resize najstrašnije ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno