Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

@joca89 ne ruši mi sneška :d Inače uz s8 i s9 je bila akcija valjda uz preorder ili u nekom periodu ko kupi telefon da dobija zamenu ekrana za 100e u roku od godinu dana akonšta bude istom...nisam ni ja znao da može naknadno da se osigura. Evo sad i mene zanima koja je procedura oko istoga?! @doct.cor

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da, znam za to osiguranje, ali za ovo naknadno tek sada čujem.
Potvrdili su mi iz promobi da u tih 26k ulazi i zamena baterije.
 
Poslednja izmena:
Generali. U slucaju loma dobija se 26000 din koliko kosta provericu

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ajde kad proveris javi kako da se osigura i koja je cena.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Standard paket je čini mi se 495 RSD mesečno, dobio sam baš pre neki dan na mail ;)
 
Ja sada zvao, kaze mi da samo telefoni kupljeni u Gigatronu. Poslao sam im mail jer ova nema pojma sta imaju od osiguranja, kazem pricam o Smart paketima ona blage veze nema, boze ti sacuvaj.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
U Promobiu posle loma ekrana upravo preuzeo tel. zamenjen ekran, ledja i baterija, ukupno 25.900 din.
Da, znam za to osiguranje, ali za ovo naknadno tek sada čujem.
Potvrdili su mi iz promobi da u tih 26k ulazi i zamena baterije.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Msm da mogu za sat vremena sve da zamene, to im je neko pravilo za samsung u garanciji..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Da li su ti zamenuli i frejem za jedno sa ekranom i da li si dobio taj polupani nazad

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Ostade samo ploca njegova :D Nije to bas tako i lose.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Nema veze sa karticom ali ima veze preko kog operatera si ga kupio, ako je telefon kupljen preko Vipa, a u njega si stavio katricu Telenora. Taj telefon će dobiti OTA tek kad Vip pusti update. Tako da imao karticu ili ne u telefonu nema veze, ali ima veze sa operaterom. Naravno ako mu sam preko Odina ne promeniš Firmware na neki ne brendiran.


Ko hoće da mu na S8, S8+ radi Gcam (Google camera), neka skine ovu apk:
https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/Mod8.3b_IDan_v2.9.2_Exy.apk

Otvori kameru uradi par podešavanja:
1.The best way to configure is to test out
2.Set non zsl hdr+ underexposure multiplier to 50% or less.
3.HDR+ denoise multiplier front is recommended at 100%. Rear camera needs to be 150%-200%.
4.Metering mode center weighted or Gcam
5.Advanced HDR+parameters to Very High (Set Low for faster shutter speed.) 6.config camera HDR+ to Pixel 2017 zsl hdr+
7.Turn on HDR+front camera fix.
8.In developer settings unchecked – camera.micro

Zatvori kameru, i sve radi besprekorno....
Lose radi

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
To si se žalio da ti zaglavljuje fokus pa su ti menjali u garantnom roku?
Nisam se ja nista zalio nego je komentar zbog clana zbrankovic kome su sve izmenjali, dobi maltene nov tel. njegova samo ploca ostala. :)

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Uh, permutovao sam. Greškom sam tebe citirao. Sorry. [emoji16]
 
Nema sorry, jedna pljeska sa svim prilozima u ulici Gladnih te moze sad samo izvaditi. :D

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Isto ti je, nema razlike.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Na mom sam pre nedelju dana mogao da vidim burn in od tri navbar dugmeta i to sasvim slucajno kad sam ulazio u neki program sa dark themom. Sad proverim opet kad sam procitao tvoj post i nema sanse da se primeti. Kao da je nestalo.
 
Gde u Nišu postoji ta zamena ekrana kao što je taj vaš Promobi u BG-u? Mob uzet preko telenora ako je bitno.
 
ProMobi ima i u Nišu. Kalča, prvi sprat.
 
Nazad
Vrh Dno