Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

ok pogresio sam. nisam stavio min iso da bude fer poredjenje. jeste najbolja kamera do sad :)
 
Pozdrav, ova bulkinova verzija je super, samo mi je kontrast prejak (kao i u svim drugim verzijama). Može li se ikako malo smanjiti s nekom postavkom? Hvala!
 
Ufff, ne znam. 5.1.018 su radile na LOS 14.1, 5.2.025 nisam probao, ali bi tebalo da radi. Probaj onu iz par postova naviše koju je kVu predložio.
Šta ti javlja kako grešku? Ne prolazi install?
 
ja sam vratio tu staru ipak. ova nova maši white balance ponekad, dobijam narandžaste face:D a iskreno me mrzi više da se igram sa podešavanjima i tražim. ona varijanta gde sam kačio slike mi je najbolja
 
Može predlog remote app koja potpuno podržava mts iptv box. Hvala.
 
Par dana koristim ACIP pie..nije los rom...ima providnu temu za obavestenja i qs..dosta podesavanja..isprobajte

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
šta generalno ne valja kod pie romova? ako ima neki stabilan za daily driver rado bih probao i to. oreo i aex su mi skroz ok al' nisam navikao na fingerprint delay i to da nekad uopšte ne registruje prst. ili možda bolje pitanje: šta je najbolje, da sve radi, a da nije miui?:D stavio bih neki rom da ne menjam više nikad
 
skinuo, hvala :) edit: skinuo i nougat franca
 
Poslednja izmena:
Imaš u njegovom GDrive folderu i r15 verziju Franco kernela modifikovnu za Nougat, instairaj i to, dobitna kombinacija. [emoji4]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
ja sam vratio tu staru ipak. ova nova maši white balance ponekad, dobijam narandžaste face:D a iskreno me mrzi više da se igram sa podešavanjima i tražim. ona varijanta gde sam kačio slike mi je najbolja
Šteta što ta stara verzija nema opciju za max brihtness i double tap za menjanje ekspozicije. Inače daje odlične fotke.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
pa to. mislim da izvlači maksimum. odradim onaj tweak za boje i gammu na kompu i to je to. jedino što mislim da sam za prednju imao bolje. moraću da proverim šta sam koristio prošle godine pa da je instaliram pored nje. u svakom slučaju kad se ubode scena slike kidaju na zadnjoj
 
A da li si probao ovu?
https://yadi.sk/d/Nx9PUy1nBOPIUw

Ima brdo podešavanja, između ostalog i za gammu:

013d304c3406aaaaf9ef8dd7c575e10c.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
jesam. koliko se sećam ništa od toga nije radilo, ili ja ne umem da podesim
 
Kako je Žile batalio dev ROM-ova, juče ubacih Andersonov build LOS-a 16 koji ujedno dolazi sa martovskim SP. Jako, jako dobro radi, potpuno čist LOS. Po volji ubaciti neki kernel (preporuka Žiletov, Ethereal ili Englezos) i to je to. Svakako preporuka za LOS 14.1, može da ide i sa stock kernelom. Jedino što je 14-ca napušten projekat od strane Lineage-a, te nema više nadogradnji. Od mene preporuka za ova dva builda. Sa svom ovom podrškom koju i dalje Mido ima, radi i dalje perfektno i deluje kao fon koji je juče pušten u prodaju. Respect za svu zajednicu.
 
Poslednja izmena:
cm-14.1 nije potpuno napušten projekat. Dobiće 2019-03-01 security update za par dana.

Isto i cm-11.0 kitkat verzija :)
 
"Update 9.3.7 for Redmi Note 4 Qualcomm / Redmi Note 4X (mido), Redmi 5 Plus is delayed due to system errors."
Sta se desava u vezi ovoga sto stoji na MIUI sajtu? Da li je ovo kraj podrske od MIUI tima za ovaj model ili mozemo ocekivati jos nadogradnji sistema?
 
Mislim da su najavili i miui 11 za naš telefon.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
probao je juče i dobra je al mi nije bolja od one stare koju koristim. opet prenaglašene boje i tamne slike. ne kapiram kako to ne može u nekom postprocesingu kamere da se reši.
Vala baš. Evo sad okinuo par slika, tamnije su i vuču na žućkasto. Inače vrh kamera app.
 
Koja je zadnja gcam sto radi na miui i androidu 7(mislim najbolja)?? Trenutno sam na 5.1.018 v1.6RC3

Jos sam na miui 9.6.3.0 razmisljam o prelasku na miui pro..
 
"Update 9.3.7 for Redmi Note 4 Qualcomm / Redmi Note 4X (mido), Redmi 5 Plus is delayed due to system errors."
Sta se desava u vezi ovoga sto stoji na MIUI sajtu? Da li je ovo kraj podrske od MIUI tima za ovaj model ili mozemo ocekivati jos nadogradnji sistema?

Weekly podrška je prekinuta ali stabilne verzije nisu koliko ja znam. Izlaziće svakih 2-3 meseca update. To je za note 4x. Za note 4 ne znam.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno