Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Pozdrav, ima li šanse dobiti notifikacije (status bar) u boji na ovom Miui 11 (global Rom)?
 
Aha [emoji846]. Neće više raditi Pie.

Probam u toku dana, nadam se... Ono što me jako interesuje su obaveštenja - kasne li, radi li LED-ovka uvek... I naravno ne sumnjam da će sa UG kernelom biti podjednako ako ne i fluidniji u radu [emoji41]

Mialim da će ako ne već i danas, izbaciti novi build sa malim izmenama, a sve kako se likovi javljaju u T grupi sa 'problemima'. Možda sačekati dan dva...
 
Poslednja izmena:
Drustvo imam xiaomi redmi note 4x...3/32
Baterija oslabila punim par puta na dan...
Moze li predlog za zamesnku bateriju sa alliexpresa,ebaya...ili negde u srbiji...isplatili se to uzimati
Hvala
 
Neko na A10? Kako rade notifikacije?

Neka nova kamera?

[emoji846]
 
Drugari, bilo je lepo družiti se sa vama za ove 2 godine. Posebno hvala @r!sc! i @Zile995. [emoji2]

Mido je završio kod oca, jer sam ja dobio na poklon Mi 8 Lite.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
vidim i ja da je izaslo dosta stable desetki, ali iskreno mrzi me da se cimam. kažu i da poslednji parrot g-cam radi dobro. meni na 9 RR i onim dotfixom u sistemu ne radi, puca ko lud. Ako neko isproba nek javi utiske.
 
Koji je trenutno najstabilniji kombo kernela i roma? Bilo da je 9 ili 10 :) Bitno mi je da je baterija ok ili bolja od MIUI 10 i da ne postoji problem sa notifikacijama kod whatsapp-a/viber-a i email-a. Hvala unapred.
 
Nisam zapamtio hbga... sad gledam. Pitaću ovog lika što je postovao. Izbrisan Telegram kanal gde je bio info...

Edit: Nađoh, ubacio post u Notepad [emoji846]

...

I bought this one and it's original and working fine:
https://www.aliexpress.com/item/32861428664.html
My original one was made by Sunwoda Electronic Co., Ltd., this new one is made by Desay. The original Sunwoda has a serial number starting with SWBN43, the original Desay is starting with DSBN43. I have two advises if you are planning to buy genuine parts (not 3rd party or aftermarket): check the manufacturing date if you can and don't buy it if you see that the picture says manufacturer is Sunwoda and the serial is starting with DSBN43.. or vice versa.. those are counterfeit for sure. Good luck.

BTW: this has been taken from my own one before I replaced it:
https://mobilarena.hu/tema/xiaomi_redmi_note_4_b20/hsz_35374-35374.html
https://prohardver.hu/dl/upc/2020-02/74320_bn43_02.jpg
 
Poslednja izmena:
Nisam zapamtio hbga... sad gledam. Pitaću ovog lika što je postovao. Izbrisan Telegram kanal gde je bio info...

Edit: Nađoh, ubacio post u Notepad [emoji846]

...

I bought this one and it's original and working fine:
https://www.aliexpress.com/item/32861428664.html
My original one was made by Sunwoda Electronic Co., Ltd., this new one is made by Desay. The original Sunwoda has a serial number starting with SWBN43, the original Desay is starting with DSBN43. I have two advises if you are planning to buy genuine parts (not 3rd party or aftermarket): check the manufacturing date if you can and don't buy it if you see that the picture says manufacturer is Sunwoda and the serial is starting with DSBN43.. or vice versa.. those are counterfeit for sure. Good luck.
/url]

Hvala na linku, ali na zalost ne isporucuju Srbiji.
Da li znate gde bih mogao da potrazim neku drugu zamensku...da nije smece...da je bolja od ove koje imam
 
Poslednja izmena:
To ne bih znao. Pogledaj ovakve kod drugih prodavaca, navode imaš.
 
Uradio sam vraćanje na fabrička podešavanja na svom starom Redmi Note 4x, prošao sva ona uvodna podešavanja, podesio jezik, nakačio se na mrežu, stigao do ovde i onda bum, prijavljuje neku grešku i samo me vrti u krug izmedju ova 3 prozora. Da li je neko imao slična iskustva ili ima ideju kako da rešim ovo?
124d06bd3ef71990e58ab9197e336f1a.jpg
c8fda6f35e1598daec87c4912d58c7c6.jpg
1386305cdcdb2ca7fee56a953d5d9980.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Molim vas koji znate da mi kazete koju verziju GCAM-A da skinem za redmi note 4 global rom miu 11?Kolega @r!sc! mi je poslao ovaj link ali ja ne znam koja je odgovarajuca verzija za moj fon pa mi treba vasa pomoc.Ovo je link

https://t.me/lineageosmidoo/27472
Hvala
 
Futrola Nillkin scrub za Xiaomi Redmi Note 4X
Zastitno staklo 2.5D full glue za Xiaomi Redmi Note 4X

Ma ovo sam naleteo gledajući KP oglase, sta mislite o njima?
 
Probao sam nekoliko stakla za mido i sva su bila jako loša. Mnogo se maste i ne vidiš niš na suncu. Već više od dve god bez ikakve zaštite na ekranu, nema ni tačkice.
Futrole nisam koristio.
Maski je bilo svakakvih, verujem da je sada manja ponuda. Ja imam neke linkove sa aliexpress, ali pitanje je koliko je trenutno isplativo naručiti preko.
 
Poslednja izmena:
Ne trebaju ti stakla sa lepkom...
to zapravo i nije lepak vec neko ulje koje ispuni prostor umesto vazduha pa kada se osusi opet imas vazduh.

Ako ti vec smetaju te ivice onda uzmi hidrogel

Prodao bih moj redmi note 4x sa sony kamerom ako nekoga zanima?
 
Poslednja izmena:
Ipak ovaj lik sa KP nije dostupan, pa sam i dalje u potrazi, ako neko ima preporuku može na PP, ako ovde ne smeju reklame...
 
Evo jednog objedinjenog posta na XDA za onog ko želi da proba LOS 17.1 sa 4.9 kernelom:

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=82699117&postcount=1167

Odlučio sam da probam jer sam već nekoliko meseci bio na onom LOS16.0 od Makedonca pa mi bio malo dosadio, iako je radio super.

Nisam zadovoljan, iskreno.

Desilo mi se alarm da ne zazvoni (navijeno mi je uvek 3-4 zaredom, drugi je opalio).

Držim telefon bez ikakvog screen locka (buđenje ga vodi direktno u home/app) i u tom slučaju se dešava da par sekundi nakon što ugasi ekran, opet ga upali i tako redom. To se ne dešava kad ga ja isključim ručno, al šta mi vredi kad može da me neko zove, ne budem pored telefona pa tako kad se zbog toga upali potom sat - dva da se ne gasi. Ova dva, tri dana sam držao swipe za lock, rešava problem ali me nervira, nepotreban mi je taj swipe.

Ume da zaseče, nije nešto ni fluidan. Baterija takođe nešto slabija u odnosu na spomenuti 16.0.

Sve u svemu, sam UI i tako te neke sitnice u androidu 10 su prijatna promena, al nema potrebe (još) da gubite vreme.
 
Poslednja izmena:
Probao i ja, ali pre toga twrp backup kompletan. Doduše nisam 4.9 kernel verziju, ko 3.18. Terao jedan dan i vratio LOS 16 od Davida. Šteta što lik više nije u igri... Videćemo za par meseci kako će se stvari odvijati po pitanju podrške za LOS 17 i 4.9 kernel.
 
Jel uzimao neko ekran sa Ebay-a? Ovi sa alija nabili postarinu i ne isplati se.
 
Nazad
Vrh Dno