Šta je novo?

LG V20

Ako izuzmemo sto se greje kao blesav i ima ocajnu bateriju, o tome sto plastika puca sama od sebe. Fon mi bio puk'o na tri mesta iako je uvek bio u kejsu i nijednom nije pao. Uglavnom LG posle G2 nije mogao da se sastavi da napravi krsten telefon, V serija jedino izuzetak.
 
Ako izuzmemo sto se greje kao blesav i ima ocajnu bateriju, o tome sto plastika puca sama od sebe. Fon mi bio puk'o na tri mesta iako je uvek bio u kejsu i nijednom nije pao. Uglavnom LG posle G2 nije mogao da se sastavi da napravi krsten telefon, V serija jedino izuzetak.

S3 i K zoom, lajsne pukle na 15 mesta(u kejsu) :) LG nije jedini
 
Ako izuzmemo sto se greje kao blesav i ima ocajnu bateriju, o tome sto plastika puca sama od sebe. Fon mi bio puk'o na tri mesta iako je uvek bio u kejsu i nijednom nije pao. Uglavnom LG posle G2 nije mogao da se sastavi da napravi krsten telefon, V serija jedino izuzetak.
g3 i g4 crkavaju ploče...nadam se da su v10 i v20 izuzeti od toga..

Sent from my Note Pro 12.2
 
g3 i g4 crkavaju ploče...nadam se da su v10 i v20 izuzeti od toga..

Sent from my Note Pro 12.2
A Note 7 explodira.
I6 se savijao
I7 bese ispusta neke kliktajuce zvuke iki sta vec..
Itd itd....
Ako se tako gleda, svakom telefonu ce se naci zamerka.

Ne postoji uredjaj kome nesto ne fali

Beyond Genius Lies Insanity
 
Poslednja izmena:
Naravno da postoje uredjaji koji nemaju hw probleme koje ih prate. Desi se tu i tamo ali kod G4 i Note 7 je veoma izrazen problem.

Sent from my Nexus 7 WiFi using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dok sam imao G3 bukvalno jedan problem nisam imao, ni sa hw ni sa sw.. G4 zet nosi vec godinu i po dana, takodje nista se nije pozalio. Mozda je do serije.
 
800e ???? maaa vaaaži
 
Dok sam imao G3 bukvalno jedan problem nisam imao, ni sa hw ni sa sw.. G4 zet nosi vec godinu i po dana, takodje nista se nije pozalio. Mozda je do serije.

Ja jedino što sam imao problem sa G3 su puknute lajsne koje su zamenjene u garanciji.
Mislim nije to bio neki veliki problem jer je telefon radio i radi bez obzira na to...

@Hsv

Ja bih se teško sada vratio na ekran ispod 5.5.
Znam da nije velika razlika između 5.2,5.5 i 5.7 ali mi se V20 kao i V10 svidja i zbog 5.7 ekrana
 
Strokav LG UI i krajnje sumnjiv "kvalitet" njihovih telefona, sta je to, sitnica :)

Dobar potez, V20 u malo manjem pakovanju sa IP6X bih kupio pre S7, G5, P9 ali prvo treba da se dokaze u praksi.

Sent from my D6503
 
Znači izbacuju naslednika g5 :) carevi

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Izbacuju ono sto je G5 trebao da bude :)

A to bi i bio da u LG-u nije pobedila teletabis-friends struja aka #hrabrostpreapple-a :d

Sent from my D6503
 
5.2" sa 3000mha?
Pa ovo će biti još bolje sto se autonomije tiče nego gurati 3200 na trenutni 5.7" ekran.
 
Iskreno,koliko su u zadnje vreme ovi nasi prodavci postali bezobrazni, očekivao sam vecu cenu kod nas na oglasima, bice ovo ok kupovina za par meseci
 
Ovo ce biti kamera godine.

Zivi bili,pa videli

Послато са SM-T350 уз помоћ Тапатока
 
Zanimljivo da na listi nema htc10..

[youtube]WXyJrxGq4Yw[/youtube]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Aj sto je ip7 metn'o ispred Pixela ali Mate 9.. tu sam prestao da gledam :) Mozda je uzeo pare od kineza da na to 4. mesto ubaci Huawei (koji je losiji i od Sony-a, posebno kamkorder) umesto htc10 :d
 
Poslednja izmena:
Mrtva tema i mrtvi Lg, kada nije izbacio normalno v20... Fina cena...
Screenshot_20170220-205031.png
 
Da sam u US of A uzeo bih ga na keca za te pare. Mislim uzeo bih ga i ovde za te pare, ali očigledno mi taj film nećemo gledati.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Cesto i po Amazonima ima takvih snizenja pa je moguce kupiti neki flagship model za 450-500$ samo 6-7 meseci nakon premijere.
 
Nije loša cena na oglasima, oko 525e. Samo ne znam da li ove dual Asia verzije podržavaju naš LTE....
 
Koja je generalno prihvatljiva cena za ovaj telefon kod nas?
I još bitnije da li Asia verzija ima nešto slabije od USA verzije? (s obzirom da se većinski samo Asia verzija prodaje kod nas )


Sent from neki tamo iPhone
 
Nazad
Vrh Dno