Šta je novo?

LG V20

Deru kao musa jarca onda, preskacem dok ne padne cena.

Sent from my Sony Xperia Z3
 
Bice V20 extra kupovina na prolece za oko 400e posle izlaska g6
 
Da, I posle galaxy S8, bice jos bolja kupovina tamo za 3 godine...
 
Uf, zna li se tacan razlog sto se povlace iz Srbije? Imaju odlican customer support ovde, najbolji su...
 
Nova strategija poslovanja zahteva povlacenje sa manjih trzista, njihove reci
 
LG smartfoni su popularni na Balkanu zbog "best-buy" tradicije koja je posledica sverc-budzak prodaje i cinjenice da na tom prostoru kupci prihvataju odredjene (cesto nebulozne) mane zbog nesto nize cene.

Dok na trzistu EU jedva da su imali prosecnu prodaju, godinama su bili tu negde su sa htc-om po broju prodatih tel. ali je htc imao bolju prodaju mid i high-end smartfona, dakle visu zaradu po jedinici.

Uz to je i sam LG morao da obara cene G3, flex 1&2 i ostalih polu-failova pa su gubili pare (ne samo u Evropi vec i globalno) tako da su ta povlacenja sa nekih trzista logicna.

Steta za V20, pitanje je da li ce uopste poceti zvanicna prodaja u Evropi a i ako se to desi u q1 2017. cene ce biti visoke a stize S8 koji ce ga pregaziti.

Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Uopste ne mislim da su im telefoni fail, sta vise, po mom iskustvu odlicni i imaju najbolji odnos cene i kvaliteta, a i sa update-om softvera su prilicno azurni. Po mom misljenju LG-jev najveci fail je uvek bio marketing i nikad mi nisu bili jasni sto to ne poboljsaju. Ne secam se da sam igde vidjao reklame za njihove mobilne uredjaje, ni kod nas ni napolju, dok npr samsung iskace na svakom cosku. V10 i V20 mi deluju vrhuski ili bar u rangu nekih drugih izvikanih i skupljih uredjaja, a da bi dosao do njih moras da kopas po oglasima i netu, ili da ih trazis na zabacenim policama operatera, nigde se ne reklamira ne gura se u ponude operatera i u njihove reklame na tv-u... Dobar marketing prodaje i stvara sliku kod vecine kupaca.
 
Bolje ovako što ne ulažu u marketing :)
Na nosi ga svaka šuša samo zbog brenda, manje košta i brže pada cena ...

V20 će biti kao i Pixel cenovno, od 650 € pa na dalje !
U martu sledeće godine ima da bude cena odlična :)
 
Poslednja izmena:
Još ako daju uz njih one sluške, milina jedna...
 
U Americi daju, ovde ne bih se kladio :)
Slušalice skupe k'o đavo ... http://www.beoplay.com/products/beoplayh3 https://www.amazon.com/PLAY-Bang-Olufsen-Beoplay-Black/dp/B00C4VG19M


Get $200 towards a new LG V20 and get Free Bang & Olufsen H3 headphones

The LG V20 H3 by B&O Play Earphones Promotion ("Promotion")
is open to legal residents of the 50 United States, D.C., and Puerto Rico, age 18 or older who make a purchase of a new LG V20 device via any carrier or authorized retailers as outlined in the full Terms & Conditions. The purchase of an international LG V20 device is not eligible for this promotion. Void outside the U.S., and wherever else prohibited by law or regulation. To be eligible for this promotion all LG V20 purchases must be made Friday, October 7, 2016 through Friday, November 11, 2016 11:59 pm Eastern Time ("Promotion Period"). Participants who purchase a new LG V20 during the Promotional Period will receive a pair of H3 by B&O Play Earphones ("Earphones") if the submission is successfully registered online on or before Friday, December 2, 2016 11:59 pm Eastern Time.
To redeem online, visit www.lgv20launchpromo.com and enter the required information.
Quantities are limited. Allow 4-6 weeks for fulfillment of valid promotion requests. LG Electronics reserves the right to substitute or limit offer. Limit one (1) Earphone per person and per device. Sponsor is not responsible for lost, late, or incomplete orders. Sponsor: LG Electronics MobileComm USA, Inc. 1000 Sylvan Ave, Englewood Cliffs, NJ 07632.
 
Poslednja izmena:
Meni je ovo bolji i lepši telefon od pixela... Čak sada i softver sa onim glupostima na pixelu ne deluje toliko stock...

Sent from my Nexus 6P
 
LG smartfoni su popularni na Balkanu zbog "best-buy" tradicije koja je posledica sverc-budzak prodaje i cinjenice da na tom prostoru kupci prihvataju odredjene (cesto nebulozne) mane zbog nesto nize cene.

Dok na trzistu EU jedva da su imali prosecnu prodaju, godinama su bili tu negde su sa htc-om po broju prodatih tel. ali je htc imao bolju prodaju mid i high-end smartfona, dakle visu zaradu po jedinici.

Uz to je i sam LG morao da obara cene G3, flex 1&2 i ostalih polu-failova pa su gubili pare (ne samo u Evropi vec i globalno) tako da su ta povlacenja sa nekih trzista logicna.

Steta za V20, pitanje je da li ce uopste poceti zvanicna prodaja u Evropi a i ako se to desi u q1 2017. cene ce biti visoke a stize S8 koji ce ga pregaziti.

Sent from my D6503
Sigurno se prodaju jer su djubre, realno samo se djubre I prodaje a oni pravi proizvodi bez mana se ne kupuju
 
Da, I posle galaxy S8, bice jos bolja kupovina tamo za 3 godine...

Mislim da nema potrebe za ironijom. Naravno da su cene paprene skoro svih modela na pojavljivanju i prave cene se iskristalisu posle 3-4 meseca. Tu samo iphonu ne pada cena :D Ko ima para na bacanje neka kupi odmah tell kad izadje pa neka plati 30-40% vise od realne.
Evo HTC10 kad je posten u prodaju bio 700e a sad ga evo vec i za 450e sto je neka realna cena. LG V20 u martu ako se pojavi do nove god bice isto oko 450e i bice super kupovina
 
Čuo si pa to kažeš iz iskustva? Ili su to opet YZ prepričavanja kao za G5?
 
Gde si video da je HTC 10 kod nas 450€

Sent Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na kp najniža cena što sam našao je 530 eura nov.
 
Izvinjavam se. Zaboravio da napomenem da je to u CH silber model 500fr ili oko 450e. To je po.meni neka realna cena. Toliko ocekujem za V20 u martu ako se pojavi u evropi do nove godine
 
Posle note 7 fijaska mozda ih i krene prodaja. Ja bi iskreno voleo da bude tako iz mnogo razloga!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Posle note 7 fijaska mozda ih i krene prodaja. Ja bi iskreno voleo da bude tako iz mnogo razloga!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Mene zanima da li i dalje imaju problem sa pločama i criavanjem istih..Pre neki dan sam gledao plav ekran kod drugara..


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Strasno...bitno da naplacuju cetvorocifrene cifre za telefone a kontrola kvaliteta dovidjenja!! :(

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Strasno...bitno da naplacuju cetvorocifrene cifre za telefone a kontrola kvaliteta dovidjenja!! :(

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Proizvodnja telefona je postala jedna velika vatačina i prevara... I dalje se drzim mog blackberry passporta i note 5... Uskoro supruzi stize sluzbena nota 4... To cu da zadrzim iako bese i tu ima fuša sa baterijama...Lg i Samsung su mi na dalje pod velikim znakom pitanja... Teska su banda postali Korejanci.. Ispada da ne treba nikada kupovati prve godine flagship modele nego da se saceka da se vide i otklone greske


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Jednostavno mnogo brzo sve ide, kompanije mnogo brzo rade i izbacuju telefone, svako hoce sa svakim da se takmiči,brojke su bitne,nema se vise vremena da se razmislja mesecima o proizvodu,vec daj najnoviji soc,ekran,kameru i krk eto ga telefon na trziste sa cenom od 900 evra,pa ti gledaj u pasulj za sta si dao pare.

Zadnje sto se secam a ima mnogo vise primera.
G3 Nedovršen proizvod.
G4 Nedovršen proizvod.
G5 Nedovršen proizvod.
Note 7...RIP Nedovršen proizvod.
Note je Samsung bar povukao,dok ovi carevi G4 jos uvek prodaju.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jednostavno mnogo brzo sve ide, kompanije mnogo brzo rade i izbacuju telefone, svako hoce sa svakim da se takmiči,brojke su bitne,nema se vise vremena da se razmislja mesecima o proizvodu,vec daj najnoviji soc,ekran,kameru i krk eto ga telefon na trziste sa cenom od 900 evra,pa ti gledaj u pasulj za sta si dao pare.

Zadnje sto se secam a ima mnogo vise primera.
G3 Nedovršen proizvod.
G4 Nedovršen proizvod.
G5 Nedovršen proizvod.
Note 7...RIP Nedovršen proizvod.
Note je Samsung bar povukao,dok ovi carevi G4 jos uvek prodaju.


Sent from my iPad using Tapatalk

zaboravio si na savitljivi iPhone 6 Plus :D

Ja ne vidim da ista fali sad ovom Galaxy S7/edge i V10, a i G3 je i dalje jedan od najprodavanijih telefona i najboljih za te pare, sto ne bi bio da je bas los, a za sad je i V20 OK, cekam da prodje neko vreme da vidim kako ce se pokazati.
 
G3 - Nedovrsen proizvod ?
O cemu ti pises ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno