Šta je novo?

iOS 10

A kako su sa update-om zeznuli server, to meni nije jasno...? Rade aplikaciju, zeznu server. Stvarno su [emoji1458]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Aplikacija komunicira sa serverom putem API poziva. Ocigledno da je nesto ili bilo pogresno, ili su nesto menjali pa su trebali migraciju uraditi na serveru ili deploy novog koda, ali ocigledno su nesto zaj...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je konstantno sa Viberom problem. To je više bilo ono nije do aplikacije, nego do servera, zbog toga pitanje. Na Androidu nikad, ali ovde su očajni.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Za sada radi ok,mogu da odrade update ovi sto nisu. [emoji2]


Sent from my iPhone 7 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jeste bio problem juce, kod zene koja je apdejtovala bio problem prisutan, kod mene (nisam radi apdjet) bilo sve ok..od danas i kod nje ok..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kada mi je trebao juce,nisu mi stizale poruke,a sada kada sam jedva docekao nedelju da malo duze spavam,jutros u 7h budi me zvuk poruke Viber-a. Da popiz...[emoji1]


Sent from my iPhone 7 Plus using Tapatalk
 
Kada mi je trebao juce,nisu mi stizale poruke,a sada kada sam jedva docekao nedelju da malo duze spavam,jutros u 7h budi me zvuk poruke Viber-a. Da popiz...[emoji1]


Sent from my iPhone 7 Plus using Tapatalk

Ko još drži upaljeno zvono preko noći? [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma toliko sam bio umoran da sam skroz zaboravio... Ali nije bas Viber(koji juce nije radio) morao da me podseti na to [emoji19]


Sent from my iPhone 7 Plus using Tapatalk
 
Da li neko zna kako da skinem HBO Go Srbija sa Appstore-a? Pise mi da nije dostupan za US store i da predjem na hrvatski, a ni tu mi ne da jer mi je apple ID na nekoj random USA adresi. Hvala


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Jel vam radi mts tv go aplikacija na 10.3.1? Kod mene nema slike, samo ton..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja imam problem kad imam video poziv na fb. Ne vidim osobu sa kojom pricam bude crna slika. A kad umanjim prikaz onda vidim.


Sent from my iphone using Tapatalk
 
Meni na 10.3.1 puca Personal Hotspot preko Bluetooth-a, na svakih 1-2min izbaci uređaj.
Probao sam forget device pa opet pair ali ne pomaže.
Mora da je do iOS-a, to koristim svakodnevno i ranije se nije dešavalo.
*Izgleda da je jedan hard reset sredio stvar [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna kako da skinem HBO Go Srbija sa Appstore-a? Pise mi da nije dostupan za US store i da predjem na hrvatski, a ni tu mi ne da jer mi je apple ID na nekoj random USA adresi. Hvala


Napravi poseban Apple ID na hrvatskom store-u, skini aplikaciju, izloguj se sa njega i uloguj sa prvobitnim i nastavi da ga najnormalnije koristis.
 
Napravi poseban Apple ID na hrvatskom store-u, skini aplikaciju, izloguj se sa njega i uloguj sa prvobitnim i nastavi da ga najnormalnije koristis.

I trebace opet da kuca sifru za taj nalog kada bude update app-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neće ni znati kad je update, niti treba, radi to ok za sada
 
Dva pitanja, izludeh ovih dana:

1) napravio sam custom vibraciju, u sustini najkracu koju sam uspeo jer ne volim da mi vibrira dugo. Stavio sam to za imessage i radi super ali ako sam u imessage i stizu mi poruke unutar app onda se vrati na default vibraciju, dugu. Moja najnormalnije radi dok nisam u app. Zasto i mogu li da promenim?

2) Ne radi mi vise ona fora da mogu da minimiziram yt u safariju i onda pustim samo u media tabu u control centru. Pise samo loading i stoji tako. Jesu li to ukinuli?
 
2) verovatno zato što Apple počinje da forsira svoj Apple music i ostalo ili kako se vec zove koji se plaća, ovako ne plaćaš, pa se ukida background. To je od 10.3 čini mi se, a vidim i na 10.3.2 beta je to.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Da li neko zna kako da skinem HBO Go Srbija sa Appstore-a? Pise mi da nije dostupan za US store i da predjem na hrvatski, a ni tu mi ne da jer mi je apple ID na nekoj random USA adresi. Hvala


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

Piši im na mail da čekiraju USA tamo u opcijama ili kako već ide da možeš da skineš sa US store-a..
 
Pa napravi ID za Hrvatski AppStore i rešio si problem. Ljudi uglavnom i imaju po dva naloga.
 
Jel to OS gasi WiFi kada telefon ode u sleep mod? Vidim da mi je telefon u 3G modu kada ga probudim na home dugme nakon par minuta, pa se onda zakači na WiFi...
 
Ovo je počelo od danas meni. Pre je uvek bilo normalno. Ne znam šta se desilo.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Jesi pročitao moj post ili?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ovo je počelo od danas meni. Pre je uvek bilo normalno. Ne znam šta se desilo.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Nemam pojma...iritantno je jer baš zna da skine sa 3G-a..

vec je bilo price o tome, do rutera je...

Daj link do te priče da vidim šta je posredi ako je do rutera...jel neko podešavanje ili nešto drugo? Mada vidim da se Đilkošu tek sada javlja, a ima već dugo iPhone...
 
Bilo mi se dešavalo na 10.2 čini mi se, pa je nešto mešovito bilo na 10.2.1, posle sve normalno i od 10.3 je okej, videću restart da opalim jer ruter nisam menjao, tako da...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pretpostavljam da ako ugasim cell data da se onda neće raskačivati sa wifi-ja ili ipak hoće? U tom slučaju ću u potpunosti biti nedostupan..mada ne vidim poentu isključivanja wifi-ja u deep sleepu...valjda manje troši od 3G i LTE-a
 
Da vam nije ukljucena ona opcija, upotreba mobilnih podataka kad je wifi signal slab.
 
WiFi assist..nije, isključio sam to još po prvom paljenju mada kapiram korisnost te opcije :D
 
Nazad
Vrh Dno