Šta je novo?

Moto Z

Dobro se pokazao.
ad8116ac0009bebf6169c887d92ca5db.jpg


Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Uzeo sam da probam Cameru 360, deluje zanimljivo.....
Probacu ovih dana da joj posvetim vise paznje pa kacim slike.

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Uzeo sam da probam Cameru 360, deluje zanimljivo.....
Probacu ovih dana da joj posvetim vise paznje pa kacim slike.

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
Gde si uzeo? Tražio sam po prodavnicama i niko nema u ponudi :(

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk
 
Iskreno, očekivao sam bolji kvalitet slika...

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Dobio sam od drugara da probam


Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Pozdrav,
Jel postoji razlika izmedju moto Z modela iz razlicitih serija (oni sa pocetka prozivodnje i ovi sto su se posle pauze ponovo pojavili po prodavnicama).
Planiram za par dana da ga kupim, ali me buni to sto po retail prodavnicama svuda stoji da je na njemu android 6, i kad se upali i proveri dostupnost azuriranja pise da je up to date, iako svi kazete da vam je prosao update na 7 i jos po koji security patch.
 
Svi su fabrički na 6.0.1 Po paljenju (i detektovanju data ili wireless) bi odmah morao da te na obavesti na dostupan security (jedan ili dva) za 6 a onda ti nudi 7.0 pa 7.1 i kasnije resto security do zadnjeg oktobarskog.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
U Retail prodavnicama sigurno posle setovanja telefon i kacenja na wifi odmah nudi update.

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Zašto je to tako kod Lenova? Kod Samsunga odmah ide podednji update a ne jedan po jedan dok ne dođe do do ovog poslednjeg?
 
Nije baš tako. Npr ja pre mesec dana kad sam kupio S7 edge, došao je sa 6.0 i dobio sam jedno 4-5 update-ova.

Sent from dark edge
 
Svi su fabrički na 6.0.1 Po paljenju (i detektovanju data ili wireless) bi odmah morao da te na obavesti na dostupan security (jedan ili dva) za 6 a onda ti nudi 7.0 pa 7.1 i kasnije resto security do zadnjeg oktobarskog.

Sent from my XT1650 using Tapatalk

ok, onda verovatno po personalizaciji sa mail adresom,ovako kad se upali sa preskakanjem svih koraka pocetnog podesavanja izbaci da je up to date iako je na 6ici.
Znacu iz prve ruke do petka .
 
Imam pitanje, koja je razlika izmedju singl sim i dual? Posto sad vidim samo dual ima. Nisam nikad imao dual sim, nije mi trebalo tako nesto. I da li uopste da razmisljam o kupovini ili sacekam koji mesec mada cisto sumnjam da ce se pojaviti nesto pristojno u ovom cenovnom rangu. Sa 5x sam presao na p10 lite ali mi nekako nije to to.
 
Poslednja izmena:
Само име ти каже, имаш могућност да користиш сим картице истовремено, а не мораш. То никако није мана, већ може само да буде предност.
Наравно, то утиче на аутономију батерије, али не треба да буде разлог за одустајање од телефона.
 
To znam, pogresno sam se izrazio, zanimalo me da li postiji neka razlika u kvalitetu samog uredjaja i da li kod dual postoje neki problemi kojih nema kod singl sim telefona
 
Isti je kvalitet telefona, nema nikakvih problema sa dual sim verzijom....obe verzije su dolazile kod nas zvanicno.


Sent from my iPad using Tapatalk H
 
E sad nedoumica,taman da kupim kad ono u gigatronu za crni petak je on 39990, a a5 2017 je 35000. Sta je bolje za te pare?
 
Moto Z je znatno bolji telefon, po prakticno svim objektivnim parametrima (dakle, ne racunam dizajn i preferencije tog tipa). Jedino mu je baterija slabija, mada nije losa sama po sebi.

Moto Z via Tapatalk
 
Glas za Moto Z takođe, imao sam ga, odličan telefon. Dobar je i A5, ali jednostavno nisu ista klasa...

MI MAX 2
 
Apsolutno je sve na strani moto z u odnosu na a5 . Sto se tice dual i single sim ,mislim da ni ne postoji verzija da je samo single vec su svi dual ili hoces da imas sim plus sd ili sim plus sim
 
Ah, nove dobre vesti kod mene: devojci ispade jutros njen (a moj bivsi) Moto Z i puce staklo...

Zna li neko da li se ono menja zajedno sa ekranom, i mozda od kog prodavca (AliExpress i slicno) je najbolje uzeti neko zamensko..?

Druga varijanta - ako nekome treba za delove telefon, slobodno me kontaktirajte. Mislim, ispravan je on i ovako, i radi, mada ne znam koliko bi ga neko koristio u takvom stanju.
 
Nazad
Vrh Dno