Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 7

Toliko fame oko ni oko cega. Ostajem na N4. Lep jeste, verovatno i brz ali sta je to novo sto donosi za cenu koja ce biti sigurno do ili preko 1k+? SPen opcije? Ako su se na to i na VR okrenuli onda Note serija definitivno gubi svoju draz.
 
Na YT nema sanse da se gleda, nece da pusti, **** ih kanal....htedoh to poslati i taman da posaljem on proradi...al ajd kad sam otkucao :))))

Mali edit: zakucao opet...ipak ih jehbao kanal
 
Poslednja izmena:
Ma ne gledam live nego da pogledam koji klip. Zanimljivo da je ceo youtube zakucao ,ne mogu da pustim klip preko 480p.. jbt

Sent from my Redmi Note 3
 
Samo da mi je znati ko je spreman dati 300 evra vise u odnosu na Note 5/ S7 Edge i kupiti ovo ?
Jel su ovi zutaci krenuli da kopiraju Apple sa ovim besmislenim novim modelima ? Svaki naredni skuplji za 50% sa nekom smesnom razlikom u odnosu na prethodni..
 
Zanimljivo da su opciju secure folder direktno pokrali od meizu-a. :)
Nadam se da će takvu neku opciju svi ubaciti u svoje romove.

Vidim svi na youtube komentarima pišu da je crko youtube ,nisam jedini.

Sent from my Redmi Note 3
 
Poslednja izmena:
Ovo je vrhunac sto se toga tice, telefon jedva da se razlikuje od edge 7. Bar ce njemu malo sad pasti cena na oglasima i eto dobre kupovine.
 
Odlican je telefon, nije da nije, samo smo se mozda nadali nekom iznenadjenju, ovako sve ocekivano...

Jasno je ko ce ga kupiti, svi koji su bili fascinirani S7E (koji je potpuno razbio kad se pojavio) ali im je bilo neprihvatljivo da predju na manji telefon (taj sam).
Sad smo dobili isto to samo u za nijansu vecem pakovanju plus pride vodootporan telefon!

Neocekivana mana je manja baterija (a posto ni procesor nije noviji i stedljiviji uz veci ekran ovo je razocarenje). Bice OK trajanje baterije, ali nece biti spektakularno kao kod E7.
 
Pa mogli su ga nazvati komotno s7 edge + pen.

Sent from my m8 using Tapatalk
 
Upravo to, jedino ta olovka neka bitna prednost u odnosu na edge. Jel se završila prezentacija, nema verzije sa ravnim ekranom? :-(
 
To je to, nakon ovoga definitivno mi je pao izbor na Note 5 ili S7 Edge ...
 
Docekah potvrdu za 3500mah bateriju i smorio sam se za medalju.

Inace meni radi yt bez ikakvih problema sve vreme, samo ne zelim vise da gledam.

Strasno sta uradise sa note serijom...jos kako ponosno predstavljaju sto su sve od s7 ubacili...pa covece nekada je note bio bolji u svemu, sada bedna kopija :(

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Da li je to n7 oborio youtube [emoji23]
Ovo u životu nisam video..

Pazite samo komentare na fisherov klip. :)
ce7043bf7083b8b4771afdaacd2b7f55.jpg

Sent from my Redmi Note 3
 
Poslednja izmena:
Baterija nije mogla biti veća zbog mesta za s-pen. Plus je mob 74mm širine

Sent from my Redmi Note 3
 
Da, ali i ekran onako savijen nije vise 5.7 vec 5.6 ili manji. Mada iskreno meni ovakve dimenzije vise odgovaraju...2mm manje od note 5, ako nista drugo bar ce lepo da lezi u ruci.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Neka bude i deblji samo da je bolja baterija (uvek je note bio bolji od S serije - sada više nije)...
Nego krastavac tanak, staklo, šljašti to je na prvi pogled odlično.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Ma note 4 forever i cao zdravo ;) Vidim da ce s7 da potraje kod mene fino, posebno sad kad sam ga rutovao.
 
Nije mi jasno ko će ovo da kupi pored S7 edge i da doda još 300€ :D

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Pa gomila fensera u srb, ko bi drugi ;) Mada i to je sad diskutabilno, obzirom da je skoro isti kao s7e kad stoji na stolu :d
 
Pa da, pukneš 300€ više a na stolu se ne vidi razlika...:d
 
Baš dosadni telefoni u poslednje vreme... Ne znaju šta će više da izbacuju a moraju pare da uzimaju...
 
750e je u Ch prednarudzbina, 30og avgusta isporuka.
 
Nisu onda preterali. S7e je bio isto tako oko 799fr ili malo manje od 750e. Ne bi ni smeo da kosta puno vise od s7e kad je hardver isti :D
 
Pa i to je preterano...Vise nemaju ni sa cim da "opravdaju" ovolike napucane cene.Ne samo Samsung, nego svi.
 
Nazad
Vrh Dno