Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

[emoji116]
51841a21a08f60e5e1b5107b5e9851d3.jpg
90cd8cb2aa1900d7ec32bdf779ca8516.jpg
 
Ako neko hoce deli UHD nalog nek se javi, izgleda da nmg saljem PM.
 
^Pobješnjeli Maks... :)

Posle ovakvog prevoda naslova filma, titl je sigurno blago...
 
Koristio mesec dana premium netflix i prvo mi se nije svideo jer fali dosta prevoda,ali sama platforma radi jako lepo i izlazi dosta filmova i serija, zeleo bi da delim nalog s nekim ako ima mesta.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Tako je , tu je lista svih dostupnih naslova sa izabranim titlom..
Loša je ta lista, masa stvari se ne izlistava, bar kad sam poslednji put pre mesec dana proveravao.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
@Markic vrlo moguce da ima naslova koji nisu izlistani, ali cini mi se da nisam naleteo na neki naslov sa hrt prevodom a da ga nema u ovoj listi..
 
Imam i ja kolegu koji bi se prikljucio grupi. Onda Vas je vec cetvoro ne?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Sta se desava sa ovom grupom?
 
Ima li zainteresovanih za Surfshark VPN? Imam nalog do maja 2022, ako neko hoće da se priključi neka se javi u PP.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da li ima neko slobodno mesto?
 
Msm da ima..mene redovno kontaktira neko ali sam ja resio pretplatu po pola s momkom sa foruma..javice ti se neko samo pitaj opet

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Ne zelite jos jednog lika? :)
 
Ma nas 2 uzela najskuplji paket..svako ima potrebu za po 2 uredjaja..

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Bas u svakom momentu gledate oba uređaja?

Ja godinama nisam doživeo da ne mogu da gledam nf, a imamo aktivirano 30tak uređaja sigurno, doduše samo 4 TV-a

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Otkud znam.kad ko gleda, covek je u drugom gradu?? Za 6 eur necu da mislim o tome

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Opa... Netflix poskupljuje i ukidaju 30dana probno.... U USA cena vec povecana.... Ocekuje se i u ostalim regijama u skorijem periodu.. Premium paket ide sa 11.99 na 13.99

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Da li je ista ponuda sadrzaja na USA i ovom "nasem" ne znam kako da ga nazovem?:D
Posle nesto malo vise od mesec dana koriscenja istog koliko primecujem mozda je 10% pokriveno srpskim ili hrvatskim prevodom.
Ima li negde statistika u vezi prevoda da se pogleda trenutna situacija?
 
^ Već je poskupelo na 1400 dinara.

@micicss nije ista ponuda, puno je lošija kod nas nego Netflix USA, ali to možeš rešiti tako što će koristiti neki free vpn (ako gledaš na kompu i ako ti ne trebaju naši titlovi)...
 
Da li zaista moze sa free vpn?... Nisam probao ali iskreno mislim da bez nekog malo boljeg placenog vpn tesko... Netflix je dosta servera vpn blokirao...

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li zaista moze sa free vpn?... Nisam probao ali iskreno mislim da bez nekog malo boljeg placenog vpn tesko... Netflix je dosta servera vpn blokirao...

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk

moze

windcribe
 
Jel ima neko info zasto su sklonili kod nas Friends i TBBT?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno