Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Slovenija i Hrvatska idu vec slicnim tokom - mozes dobiti net bez fixnog, ali je cena tog neta veca. Opet je tamo nesto jeftinije nego sa fixnim, ali ni blizu kao kod nas sto kosta fixni pretplata. I kada se uzmu combo paketi ispada landline besplatan bukvalno.

Ja sam se proletos uverio koliko je u Hrvatskoj gore stanje nego kod nas. Ovo što kažeš je 100% istina ALI samo ako živiš u jednom od 5-6 većih gradova. Moja rodbina ne živi i ja bukvalno proletos nisam mogao nikakav internet da im uspostavim. Wireless-a kao kod nas nema uopšte, jer operateri drže sve, a operatere uopšte ne interesuje da dolaze u manje regije, a ova pritom nije ni nerazvijena. U isto vreme HT - Telekom ima neke paranormalne tarife za net u tim manjim gradovima, koje uopšte ne odgovaraju onima iz reklama. Tako da su osuđeni na ponudu TotalTV-a i ultra spori i preskupi mobilni net. A imaju plejadu nezavisnih operatera. Kod nas jedan i opet je bolja situacija ...
 
Da li ima neko ko koristi HBO GO ili Amazon na televizoru sa android operativnim sistemom ko bi mogao da prenese svoja iskustva?
 
Kakva je trenutno situacija sa Getflixom? Da li je i dalje blokiran?
 
Kakva je sad situacija, ako imate neki VPN, radi li USA baza sa srpskim nalogom?
 
Ima li nekih pomena o titlovima?
 
Sta kazete ljudi? Koristite srpsku bazu ili nekako USA? Da ne uzimam vpn dzaba ako ne radi vise?

p.s. Hulu nema sanse isto?
 
Sta kazete ljudi? Koristite srpsku bazu ili nekako USA? Da ne uzimam vpn dzaba ako ne radi vise?

p.s. Hulu nema sanse isto?

Vecina njih nudi free trial od 7 -14 dana, pa te nista ne kosta da prvo isprobas da li radi USA. Ja sam bas nedavno koristio koliko se secam SmartDNSproxy, SimpleTelly, SmartyDNS, ... i sa svima je radio US region, a na nekima su radili i drugi regioni.
Hulu mislim da ne moze samo zbog toga sto kartica sa kojim placas kad se registrujes mora da bude iskljucivo iz USA.
 
Poslednja izmena:
Aha a to su sve DNS-ovi ne VPN jel?
 
Vecina njih nudi free trial od 7 -14 dana, pa te nista ne kosta da prvo isprobas da li radi USA. Ja sam bas nedavno koristio koliko se secam SmartDNSproxy, SimpleTelly, SmartyDNS, ... i sa svima je radio US region, a na nekima su radili i drugi regioni.
Hulu mislim da ne moze samo zbog toga sto kartica sa kojim placas kad se registrujes mora da bude iskljucivo iz USA.

Hulu može da se proba preko onih kupona koji se kupuju za 0$. 45 dana trial. Ja sam uzeo na idownloadblogs, trenutno nema ali ima ovde https://www.groupon.com/deals/hulu-national Ovaj nisam probao pa ne mogu da tvrdim.
 
Aha a to su sve DNS-ovi ne VPN jel?

Da DNS, ali mislim da je kod ovog smartDNSproxy u paketu pored DNS-a ukljucen i VPS za iste pare. Ja sam kod njih bio uzeo, (kad uleti neka akcija) za 24 dolara za celu godinu, ali mi isteklo. Uzmi trial, pa ce te sigurno posle bombardovati mailom sa raznim ponudama sa popustima.
 
Hvala puno probam !
 
Napisao sam u par postova iznad da radi USA Netflix preko Cyberghosta. Probaj, pa ako ti ne radi traži refund. Nije ti loš izbor ni u skandinavskim zemljama...
 
Propustih ne znam kako nisam video
 
Ko ima Custom Rom, ne moze da koristi Netflix aplikaciju. Kakva glupost.
Cini mi se da ce sve vise aplikacija ici u tom pravcu. Forsirace ljude da kupuju nove uredjaje na svaki nacin, samo da se ne daj Boze ne iskoristi stari koji moze fino da gura jos neko vreme, kad mu se obrise bloatware.
PS: Za sad ne planiram jos da placam Netflix, ali je mnogo glupa odluka.
 
A možda njih više brine mogućnost da zahvaljujući tome uspeš da piratuješ njihov sadržaj?
 
Verujem da ce to ostati kao "zvanican" razlog, ali i ovo drugo mi deluje kao solidan.
 
Ja cu vam samo jos jednom reci za proxye i dns-ove - koristite ih iskljucivo dok gledate film/seriju i gasite cim radite bilo sta drugo :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
da li preko netflix-a na tv-u mogu da se gledaju filmovi sa prevodom , ili to moze samo da se namesti preko kompjutera ?
Ako ne , jel postoji neki drugi nacin da se gledaju 4K filmovi ?
Hvala.
 
Uzeo sam amazon video prime na probu, i mogu reći da Netflix briše patos sa amazonom (na našem tržištu).
 
Plus što celokupan iole kvalitetan sadržaj Amazon Videa (za Srbiju) možeš da odgledaš za nedelju dana.
 
Hoće, ali od sledeceg ponedeljka, ovaj vikend ulazimo u EU i Nato, pa kad to prodje...
 
Da li ima nekog kome fali neko za share acc?
 
Nazad
Vrh Dno