Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Skini za poljsku recimo i ubaci...ili nemački.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Iz nekog posebnog razloga ili? U odnosu na mađarski koji je baš isto sa Telenor mreže.

Da li i vama na S7 jako sporo hvata wifi čak i kad ste bukvalno pored rutera?
Imam Xiaomi mi4 pored S5 i S7 i on hvata wifi 5x brže, bukvalno istog časa kad upalim WiFi.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Da li i vama na S7 jako sporo hvata wifi čak i kad ste bukvalno pored rutera?
Imam Xiaomi mi4 pored S5 i S7 i on hvata wifi 5x brže, bukvalno istog časa kad upalim WiFi.
Kod mene isti slučaj, da nema neki fazon kako da ga ubrzam da se zakači na ruter?


Preko Tetrapaka sa S7 poslato
 
Da vam prodam Huawei P10, kači se instant :d

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
P9 mi je imao mnogo bolji signal mreze a i wifi. Tesko da neko moze da se poredi sa huaweiem kada je signal u pitanju.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Sigurno je nešto do podešavanja, jer meni Xiaomi Mi5s hvata signal u zgradi, a S7 zna da se ne zakači ni u stan kad udjem, a pre toga sam imao S4 koji je isto dobro hvatao, ne kao Xiaomi ali nisam morao da ga ručno teram u poteru. Svi telefoni su mi bili stock verzija, niti na jednom nisam nesto budzio dodatno.

Preko Tetrapaka sa S7 poslato
 
Sigurno je nešto do podešavanja, jer meni Xiaomi Mi5s hvata signal u zgradi, a S7 zna da se ne zakači ni u stan kad udjem, a pre toga sam imao S4 koji je isto dobro hvatao, ne kao Xiaomi ali nisam morao da ga ručno teram u poteru. Svi telefoni su mi bili stock verzija, niti na jednom nisam nesto budzio dodatno.

Preko Tetrapaka sa S7 poslato

Sta moze biti do podesavanja?
BTW sjajan user name :D
 
Meni noćas od jedan do jutros u 7 skinuo 20% baterije. Lokacija mi isključena AOD je bio uključen. Sad sam isključio i njega no ne verujem da je to problem. Nešto drugo srče bateriju a ja ne znam šta?
Inače imam poslednji Julski apdejt sve stock. Ništa novo nisam instalirao u poslednje vreme mada sam primetio već duže da mi baterija jedva sastavi dan.
 
instaliraj neki Wakelock detector pa vidi da li će registrovati ko guta bateriju..... kod mene julski radi ekstra

from komsa's edge
 
Poslednja izmena:
Sta moze biti do podesavanja?
BTW sjajan user name :D
Ne znam, bio sam ubedjen da ima neku foru da se brže kači, zato sam se i obratio za pomoć jer mi prosto nepojmljivo da ovako kilavo radi [emoji53]
PS disko prasac, san svake svinje [emoji4]

Preko Tetrapaka sa S7 poslato
 
Očajna, ali očajna baterija na ovom mađarskom firmware! Skoro loše kao na S5.
Celu noć na airplane modu, ugašen wifi dobar deo vremena.




6836539f4d46c74e7310f464a1725980.jpg
119ae10c465cca7d2cb8316b84bed3c2.jpg


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pa strpi se malo dok se prilagodi sve, ne moze odma da radi odlicno a ti navalio ko mutav na daljinski..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Flesuj australijski i nema zime.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pa strpi se malo dok se prilagodi sve, ne moze odma da radi odlicno a ti navalio ko mutav na daljinski..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Šta bre da se prilagoditi?
Već mesec dana koristim telefon.
Svakim danom mi se čini da je sve gora baterija.
Koju verziju australijskog? Okači link ako te ne mrzi

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Je li imao neko situaciju da može da instalira jedan rom a drugi ne može? Tačnije, Superman se instalira bez problema, dok Batman i Auroru samo pretrči za 10-tak sekundi do 100% i ne može da se podigne sistem. Fajlovi su kompletni, provereni...
 
Koji od custom romova dobija najredovniji update?
 
Pročitaj šta sam u prvom postu napisao ;)
Ako si okinuo knox onda moraš iz odina svaki put, a ako nisi onda ne.
 
Pročitaj šta sam u prvom postu napisao ;)
Ako si okinuo knox onda moraš iz odina svaki put, a ako nisi onda ne.

Matori pugubio sam se u tim tvoj sracenicama, ne pratim nesto preterano sve to oko telefona i Androida i stvarno nisam skontao sta su te kung fu skracenice.
Skidam ovaj australijski, valjda ce valjati, ovaj madjarski nije ni za k***c.
 
Je li imao neko situaciju da može da instalira jedan rom a drugi ne može? Tačnije, Superman se instalira bez problema, dok Batman i Auroru samo pretrči za 10-tak sekundi do 100% i ne može da se podigne sistem. Fajlovi su kompletni, provereni...
Za Batman ROM moraš flešnuti najnoviji Bootloader i Modem . Imaš u temi na XDA linkove .

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Problem je bio što sam te fajlove prebacivao preko xender-a na memoriju telefona pa onda iz telefona u memorijsku karticu.
Instalirao sam isti fajl sa fleša i prošlo je bez problema. Nešto Xender neće da mi snimi fajl direktno na sd karticu.
 
Kakav je u odnosu na Superman? Vredi li prelaziti?
Stabilnost, baterija... ima li dt2w, swipe anywhere to slide down notification bar?
 
Isto ****** drugo pakovanje. Stavio sam ga zato sto je "noviji" u odnosu na Superman, pa sam mislio da će mi možda rešiti problem sa wifi, ali nije. Nema dt2w. Misliš na ceo notification bar kao što inače moraš sa dva prsta?
 
Ne, mislim na swipe down jednim prstom samo ne moraš da vučeš od vrha ekrana nego bilo gde je prazan.
I ono prvo sam mislio dt2 sleep a me wake
 
Nema to na default launcheru a dt2 sleep ima da se podesi na status baru. Sve to podesiš na nekom drugom launcheru i radiće. Ja sam to namestio na Action launcheru.
Malopre sam iskopao jednu app za dt2 wake Knockr. Radi kako treba! Konačno ono što sam imao na G2. :) Videću još kako će se ponašati sa baterijom.
 
Nazad
Vrh Dno