Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Da nemas ad blocker neki?
 
Ljudi ja sam prezadovoljan zadnjim apdejtom i necu menjati rom. Nisam ni root uradio jos.

E sad, recite mi koji je najefikasniji ad blocker, da ne srce bateriju puno itd.. Link ka xda bi bio skroz ok :)

Hvala unapred.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Kucaj na Google adaway
 
Ili jednostavno idi na steven black hosts, skini host file, ubaci ga u root/etc folder i za svaki slučaj podesi permission rw-r--r--

To je to.
 
@Voyager I @alfaunits hvala..
Do adblocker_a je.. Imam SABS. E sad, razmišljam dal da pustim chrome u SABSu..
a748d0b6b715a7c92278a136c6251da0.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nije problem root.. koji je najefikasniji adblocker?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
AdAway без дилеме.
 
Nemam dokaz, ali mi se čini da je baterija propala nakon ovog poslednjeg apdejta za S7.
 
Ja ga na švabi još nisam ni dobio.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Meni posle februarskog telefon malo sporije radi. Mislim da je i baterija lošija za nekih 10ak %.
 
Па ја нисам сигуран шта да кажем не могу тачно да оцјеним да ли ми краће траје батерија или је исто... али ми је сумњиво то што ми је чини ми се порастао % аndroid ѕystemа као потрошача.
Испод екрана буде 2. потрошач то је нормално, али мени од 100% до 25% батерије на 3,5 сата СоТ-а долази по 2:50h рада за аndroid ѕystem.
Пар дана сам користио телефон са једном СИМ картицом + СД, па је ту доста добра уштеда наспрам дуал сима како сам примјетио, слободна процјена 10-15%.
 
Meni je dosta bolja baterija, kao kad sam ga kupio u oktobru prosle godine npr..
715f06a19c27505d5b7a0fd94656dbff.jpg
fe2f03e888365c67b5377c694e22f24a.jpg


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Meni posle februarskog telefon malo sporije radi. Mislim da je i baterija lošija za nekih 10ak %.

Isto bas. Skino sam bas sa Sammobile FW, pre ovog sad. Moze da se desi da cu mu spicim odin. I baterija za 3h od skidanja sa punjaca pala 4% (telefon je sve vreme iskljucen i bez AOD)
 
Što bi djilkos rekao, čekajte par dana da se 'slegne' :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
A on se na mesec dana updatuje i nikada nw slegne :)
Upravo vidim updateuje se Google Play, i smrkne mi :(
 
Meni je telefon najbolje radio sa januarskim apdejtom. Nego da li može da se ubaci nekako edge panel na običan S7?
 
Evo ga zlikovac
278faf6438a42fb48c4d756d94ae26d8.jpg
 
Moze ako imas cekic
Nije pitao kako da napravi od običnog telefona Edge, već da instalira panel app.

Filipe, moguće je da je izvodivo, ali ja kod sebe ne vidim određenu app koja bi bila ceo panel, već samo nekoliko pojedinačnih panel aplikacija.
 
Sad proveravao, izvukao 4h 19min sot-a na 21s 19min rada. Sistem Android drugi potrošač sa 14%, ekran 22%. Ali sot mi se uglavnom vrti oko 3h od update-a. Možda se malo "slegao"...
 
Heinz probaj restart običan, ako ne upali, factory ti ne gine. Samo nemoj aplikacije da vraćaš, nego ih ručno sa Google play instaliraj.
 
garantovano od Google Play Services, ovih dana se update-uju.
 
Ja nemam problema :p

Nije od google servisa, android system je sistem, ne servisi. Uglavnom ako obican restart ne resi, hoce factory.
 
Ne ide update svima u isto vreme, nego po grupama. Stici ce i tebe :D
Mada ne znam na xiaomi kako se update-uje, da li je "normalan" ili neka njihova verzija?

Na Note 3 Duos nije mogao sam da se updateuje ;)
 
Imao sam do skoro 12.2.21 sad imam 12.5.20

Nema tu Xiaomi puno ucesca, sem u firmware-u, sto se tice drugih stvari, to ide brzo zbog Android One programa, tako da sve Google aplikacije (Dialer, Messaging, Duo, Servisi itd) se dobija odmah po izlasku :)
 
Ja uvek posle sistemskog update-a roknem wipe chash pre nego sto krenem da koristim tel. I do jan. je radilo dobro a sa ovim nema leba :d
 
Meni je ovaj zadnji update skratio bateriju bar za 3 sata na dan. Vec dva dana moram da punim telefon vec u 16h. Do sada sam imao bateriju bar do 20h.
0f68788f22579c183c91d53f87eede25.jpg
 
Nazad
Vrh Dno