Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
U pravu je covek, jbt svi imate muda do poda cim dajte svoje misljenje koje je na nivou mora ponoviti orfanelu. Shvatite da vecinu zabole za vase misljenje, ako mislite da ce se tako povesti neka korisna konverzacija varate se, samo ce se ukljuciti novajlije i onda se raspisete a u sustini pojma nemate. Ne razumem zasto imate potrebu da pisete, cuti i citaj i cekaj da neko od korisnih clanova napise nesto posle toga ce se postovi vezati sami od sebe i to od strane uvazenih clanova. Nemojte pokusavati na silu da izvacite informacije jer cete dobiti samo inat.
 
Problem je i sto ce se neki novajlija ulagac povesti analizom coveka koji nije duboko zagazio u materiju, vec pise analizu u duhu "ja osecam da ce biti", a posle kad novajlije izgube pare jer su procitali sto i jednu analizu od amatera i poveli se lepsom analizom posle ce biti nije mu niko kriv jer me je poslusao.
 
Malo da stanemo na loptu, nov sam ovde i nikada ne iznosim svoje mišljenje oko kretanja cena i gde ulagati i kako ... čitam i pokušavam da naučim i skapiram, sleng, izraze, mehanizme.
Da nema rokey pitanja ili predviđanja, a potom iskusnijih da ih isprave, koriguju i " udare po ušima " da misle šta pišu, ne bi bilo ni diskusije.
Samo razmenom mišljenja dolazi do pravih informacija ... nema glupih pitanja samo glupih odgovora i mislim da priča čiji je veći ne vodi ničemu.
 
Kinta leže, cena skače polako, opustite se :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Gde moze da se nadje link za Ethereum claymore I uputstvo za podesavanje?
 
Sta je problem pa mi je na ethermine current hashrate daleko manji od raported?
 
Sta je najbolje kopati u dualu sa eth na 580? DCR sam do sada kopao na 2 riga ali to je 50ak dolara mesecno. Pa da li uopste raditi dual sa nekim drugim ili ostaviti samo eth?
 
Mali off ali koliko procentualno više troši struje dual kopanje u odnosu na single?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa da manje vise oko 30 u proseku...
Rig 6 komada 180 vise,a moze da uskopa oko 1 - 1.3 cinimi se DCR oko 35 -40$
 
uh ethereum dobro napreduje.. samo da se ne odbije od 350$
 
Koja su vam očekivanja za eth? Dokle moze da raste?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Dva puta je do sada isao do 400$ i posle toga bunar, verujem da ce i ovaj put.
 
Pa ti prodaj na 400 :d, ja bogme nemam M*da.
 
360$, ajmo sad u nebo :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
350 je bio jak resistance, isto kao i 400$
Mislim da ce se ovde zadrzati neko vreme i graditi support. Kako je sa 300$ dosao do 350$, tako ocekujem sa ovih 360$ do 400$
Neko vreme ce mirovati
Ako probije 400$ onda ocekujem neki jaci pump..

Ovo je moje licno misljenje
 
ETH stigao do $400. Kakva su vaša predviđanja za dalje?

Da spomenem ktitora ovog dela foruma :) (14.11.2017)

Altovi se jos uvek dobro drze pored ovog rata izmedju BTC-a vs BCH-a.

Da, za ETH je $350 jos uvek bitna resistance zona. $400 je ATH i giga resistance.

To ako probije, $500 mu je na dohvat ruke. Mozda bi mogao do kraja meseca da napadne, cim se malo ovaj rat ohladi.
 
Poslednja izmena:
Cekamo 500 dok ne dodje 500 a kad dodje 500 onda ipak ide order na 600 :D pa vrv ide bunar bez da dotatkne 600 i svi sretni i mirni
 
Demios is back :D

Sent from my S6 Edge
 
ETH je uspavani div...koji se upravo probudio :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dokle ce?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Ovo sam skoro pročitao
25bb60b05d82b9811064f6ecc7ca8263.jpg


Poslato sa HUAWEI MT7-TL10 uz pomoć Tapatoka
 
To bi bilo lepo ako se ostvari. Ja jos drzim zalihe.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Šta se dešava sa prebacivanjem ETH sa Bitstampa, neće nikako ceo dan da prebaci na Wex? Da li zna neko o čemu se radi?
 
Nazad
Vrh Dno