Šta je novo?

OnePlus Two

Na G2 zamenjen displej za dan-dva. Nikakavih problema u LG servisu. Pohvala. Htc one M7 zamenjen za M8 u garantnom roku. Pohvala, dobio se bolji mob. Hoces da slikam papire ako ne veruješ?
Da, ipak sam za validnu ostvarivu garanciju.

Izuzetno mi je drago sto si dobro prosao sa HTC-om jer ja nisam. Za LG i Samsung imam pohvale.
 
Šta je bre ovo sa kamerom? Pa ovo još više trese na video snimku nego na OPO, jel moguće?

Edit: Ma daj, ovo je smejurija. Sad sam pogledao par snimaka na YT. Apsolutno ništa bolje nego OPO kad je stabilizacija videa u pitanju, dakle kriminalno loše i dalje.
 
Poslednja izmena:
NIje bolje? Milion puta je bolje nego na OPO-u, gde je katastrofa! Vidi se da su popravili, ali i da dalje nije vrhunski kao na S6
 
pa ni na S6 nije vrhunska... da si rekao sony pa ajde
 
@scylla Da li si uopste pogledao klip sa linka koji je fkloznica ostavio? Ako je ono bolje od OPO onda ce biti da je moj primerak vanserijski dobar sa "odlicnom" stabilizacijom posto snima otprilike ovako, dakle katastrofalno.
 
Nego ja u svemu ovome nisam shvatio, jel OP2 nema stabilizaciju uopste ili na ovom (pretpostavljam predprodukcijskom modelu) nije softverski ukljucena, tj. nema opciju za ukljucivanje?
 
If we assume that everyone signed up with at least 2 email address then OnePlus are looking at around the 1 million mark. Chances many of hopefuls will have used more than 2 address and what ever hacks are available meaning an actual number well below 1 million.

Still even if we are looking at 500,000 customers that is really an incredible achievement in only a week, but again that’s a lot of order to fill so that every fan will have his or her new OnePlus phone.

http://www.gizchina.com/2015/08/06/...but-the-actual-number-is-probably-a-lot-less/

ako uracunamo ljude koji su se prijavili sa brda adresa samo da bi prodali posle invajt za 20e ovaj broj je jos manji.
 
Poslednja izmena:
[youtube]-m02uL3YTdo[/youtube]

lepo radi nema sta. deluje da je Qualcomm lepo zategao s810
 
[youtube]xKJPAZTDyIc[/youtube]

kazu da je baterija dobra. kamera i ne bas.

[youtube]Lb2wFW1ac0s[/youtube]

randzi car :)
valjano ispljuva bateriju.. senzor za otisak kaze radi u 80% slucajeva..
 
Poslednja izmena:
Sve u svemu, Oneplus One rules, i za neki apgrejd najbolje je sacekati trojku ili taj "fantomski" telefon sto treba da se pojavi u decembru...

Slicno kao sa Windowsom :), svaka druga generacija treba da se uzima, naprave prvi dobar, pa na lovorikama krenu da eksperimentisu sa drugim, malo poprave ali dosta zajebu, i onda sa sledecim srede sve to, ukombinuju i opet naprave dobar telefon, jer 2x zaredom da izbace ne tako sjajan telefon bi bilo jako pogubno za kompaniju, ako misle da opstanu...
Mada, imace i ovaj model svoj neki zivot, ali to dok jos traje #hype, i iako ima gomila registrovanih pozivnica mislim da nece preci prodaju prvog modela, ili ce se brojke kretati tu negde...
 
Ovo na Aliju sto je bilo juce za 400 dolara jel fejk ili orig posto vidim da ih ima dosta sada tamo...nisam u toku znam da je pre trebala pozivnica, jel to promenjeno sada?
 
Pa mislim da podele tako nekim jačim online prodavcu nekih 1000 komada.
 
http://arstechnica.com/gadgets/2015...s-the-wrong-corners-to-stand-out-on-a-budget/

Review-chart-template-final-full-width.002.jpg
 
Review-chart-template-final-full-width.010-980x720.jpg


Review-chart-template-final-full-width.0011-980x720.jpg


Malo neocekivano?

Ovo je jos jedan dokaz da telefoni sa naprednim soc a smesnim baterijama (S6/IP6) kidaju u tim nekim sintetickim testovima koji profitiraju od te ''savrsenosti'' soc-a dok u klasicnim surf testovima gde je potrebna sirova snaga u mAh nemaju sta da traze.. a zna se da u realnoj zahtevnoj upotrebi (kilav 3G/padovi mreze, jako osvetljenje, gps uz sve to) mnogo vise znaci ta sirova snaga baterije..

A ovo Vojkan sto je postavio.. pa jos jedan dokaz da je ovo izgubljena godina, 90% zbog qualcomm fail-a. I sta sad ocekivati od telefona koji tek treba da se pojave sa S810? Nista, tj jedva prosek.. Ako S820 ne bude pokidao onda stvarno treba da propadnu.
 
Poslednja izmena:
^^ Zanimljivo. Mada su trebali da stave kako delaju i s808 i exynos kada su warm :)
 
Poslednja izmena:
Zanimljivo. Mada su trebali da stave kako delaju i s808 i exynos kada su warm :)

Exynos je navodno hladan, al kad bi se zezali. Put internet slucajeva gde se pregreva ali o tome se ne prica jer je Samsung savrsen...

Jedino Apple zna da napravi sav hardver da valja.
 
A iPhone 6 se kao ne greje? Kad ga napnes malo na 3g przi se samo tako. A i kvalitet im je u qrcu (ogroman broj problema sa mrtvim pikselima i losim ekranima).
 
Valjda je svima jasno da je QC svih proizvodjaca u S.Kurzu vec godinama.
 
Jok, nego za razliku od vecine realno iznosim mane. Vecina ekrana im je takvo smece da to nije normalno. Bolji displej mi ima Nexus 7 2013 od iP-a. Postavicu sutra slike, nemam cime da slikam trenutno. :D
Hsv, tacno je to skroz. Ali das 700E i zapadne ti ekran koji je losiji od ekrana na uredjaju od 150E, to nije bas normalno.
 
Poslednja izmena:
Ajde i to da vidim.. Ta tvrdnja mi je veoma cudna ;)
 
Sutra postavljam sve. Veoma sam razocaran ekranom (doduse na prvom primerku je bio dosta bolji).
Evo kakvo je stanje sa ovim sad...
989c17277d05d8d2bee0cdda242364eb.jpg

2bd4bc52fcbb7226ed30d34a4d715dc1.jpg
 
Poslednja izmena:
Hsv, tacno je to skroz. Ali das 700E i zapadne ti ekran koji je losiji od ekrana na uredjaju od 150E, to nije bas normalno.

Nisam ni rekao da je normalno :) Samo znam da svi fusere, licno ne pravim tu nikakvu razliku izmedju samsunga/apple/sony, aj i LG i jos par boljih kineskih proizvodjaca, ipak njihove telefone bih pre kupio nego ZTE, htc i slicne, iz nekog razloga u njihov kvalitet imam najmanje poverenja.

Ali to ne znaci da ovi ''poznatiji'' nisu bez mana, daleko od toga i tu ''sreca'' igra bitnu ulogu (ja se vodim logikom da ako ne razmisljas o problemima sa kvalitetom onda ih nece ni biti :d al' sto je najjace do sada sam stvarno imao minimalan broj uglavnom smesnih kvarova na telefonima) ali mislim da ima opasnog skrivanja mana, ne samo na ovom forumu vec i uopste po netu ;)

Sutra postavljam sve. Veoma sam razocaran ekranom (doduse na prvom primerku je bio dosta bolji).

Mozda cu da lupim sada ali ko moze da ti garantuje da je ovo onaj originalni panel sa IP6? Mozda je neki par klasa ispod..
 
Poslednja izmena:
^^Hmm. Probijanje svetlosti ?
Aj baci jednu sliku sa crnom pozadinom iz jednog od uglova ali iskosa. Ne znam kako da ti objasnim :)

Naravno isto ovako u tamnoj sobi.
 
Nazad
Vrh Dno