Šta je novo?

OnePlus Two

Sasvim solidna brojka. Jedan gigant poput LG-a je prodao 6-7 miliona G3.

I ne treba zaboraviti da glavni deo LG proda na USA i domacem trzistu, da je OPO imao bolju dostupnost i prodaja bi bila bolja. Mada bas to i jeste fazon OPO, taj telefon nije ni zamisljen da ga nosi svako dete, svaka tetka, baba i stanija na ovoj planeti.
 
I ne treba zaboraviti da glavni deo LG proda na USA i domacem trzistu, da je OPO imao bolju dostupnost i prodaja bi bila bolja. Mada bas to i jeste fazon OPO, taj telefon nije ni zamisljen da ga nosi svako dete, svaka tetka, baba i stanija na ovoj planeti.
Hahaha lepo receno :)
 
Jel ima neko ovde osim mene da mu je ta fora sa čitačem otiska prsta bezveze?
Pa nije bezveze, možeš da koristiš čitač umesto pattern ili šifre za otključavanje. I prilikom kupovine na play store nećeš morati da kucaš šifru, već samo staviš prst. Ili za bilo kakvu drugu autentifikaciju.
 
Jesu definitivno obustavili prodaju OnePlus One ili je to nesto trenutno? Mislim na oficijelni sajt.
 
Stoji za 16GB Out of stock, ali za 64GB pise da ima i da moze da se naruci.
 
Vidim sad. Juce su oba bila out of stock, a vidim da ste pisali po forumu da mozda nece vise ni da ih prodaju, pa sam zato pitao. Sta mislite da li ce se cena mozda menjati kada izadje OPT i koliko ce jos dugo OPO biti dostupan nakon izlaska dvojke?
 
Ako budu prestali da prodaju OPO, mislim da svi ovi na lageru koji ostanu ce mozda u pocetku i kostati vise nego sad, no videt cemo. Bilo bi lepo da ipak cena bude niza.
 
Ja vratio moj 1+1 na KitKat, baterija mnoogo duže traje, a ništa drugo posebno iz Lolipop-a mi ne nedostaje
 
Opt antutu.

[youtube]8Wg5AQZ_Xu0[/youtube]

Sto mu radi antutu dok ga puni..

[youtube]Gog2CsruMwE[/youtube]
 
Poslednja izmena:
OnePlus Two
 
Napokon podeljena tema :)

Sutra je valjda predstavljanje,ocekujem veliko nista.
Mislim da samo povoljna cena moze da ih spasi.

Naravno ocekujem invajt sistem u prvih par meseci,ali u malo izmenjenoj formi
 
Poslednja izmena:
Cak ni da se prijavis za invajt ne mozes, a kamoli da ga dobijes:
"Oops, a lot of people are trying to sign up right now, please try again in a few minutes!"

Doduse, prema snimku zaista izgleda ruzno, s prednje strane kao samsung, pozadi ruzan raspored i spustena kamera, bez ois-a... pri tome los rezultat na testu i 810 procesor...
Ako bude sve ovako bez nekih iznenadjenja sutra, mislim da ga daju po starim cenama nece biti neki bum, a po visim narocito, i da ce prodati manje nego prvi model...
Sve je vise novih igraca, i jacih telefona, sa ovakvim dizajnom su bas uprskali... Zaista cudno da nemaju tamo nekog da im kaze, pa ne ide ovo ovako...
Na kraju ce im se toliki #HYPE obiti o glavu, kad se svi razocaraju prevelikim ocekivanjima...

Uzgred, hoce neko da gleda predstavljanje uzivo, posto pocinje u 4 a.m. sutra ujutro?
 
Ja koliko znam,premijera je danas u 19h. Ima i app na ps za pracenje. Ja sam uspeo sinoc da se prijavim na listu za rezervaciju,sta ce da bude od toga videcemo.
 
Ja koliko znam,premijera je danas u 19h. Ima i app na ps za pracenje. Ja sam uspeo sinoc da se prijavim na listu za rezervaciju,sta ce da bude od toga videcemo.

7pm PT je 4am CET, a po letnjem 5am...
Meni na aplikaciji pise 4am, ali mozda bude i sat kasnije...
 
CK6zUNrXAAAhojG.jpg:large
 
Deluje da ima alu ram. Sada se sve zna sem cene :)
 
Editovao sam, sad bi trebalo da prikazuje.
 
Poslednja izmena:
Idite quote na njegov post i ručno iskopirajte linkove pa ih ubacite u browser.
Mada evo ja sad vidim i na tt.
 
Da nema tog "home" dugmeta bio bi mnogo lepsi. Bas kvari utisak
 
Mislim da ce uzivo da bude mnogo bolje,lepo mu je legao ovaj alu ram :)
 
Prednjica je jos i lepa, vec poklopac ledja je ruzan, i ne svidja mi se sto je dual sim. Znam da je to sad in, ali i ovako baterije da jedva izdrze jedan dan, sa dual sim telefonima je jos gore. No sve zavisi od cene
 
Ne znam cemu ce mu taj skener otiska prsta, iskreno. Ako su bas morali da ga imaju, mogao je da ide pozadi kao sto je toLG uradio sa tasterima za zvuk.
 
Ne znam cemu ce mu taj skener otiska prsta, iskreno. Ako su bas morali da ga imaju, mogao je da ide pozadi kao sto je toLG uradio sa tasterima za zvuk.

Apsolutno se slazem... prednjica bi bez njega bila mnogo lepsa, a i deo iznad ekrana je veci nego kod one modela... zadnjica bi sta znam bila i ok jer lici na prvi model, ali raspored kod kamere i preniska kamera su bljak...
Alu sa strane je cool... i dugmici i usb-c...
Mislim da su se zaleteli za trendovima i hoce da budu kao samsung ili iphone, ne kapiraju da ljudi koji kupuju OPO nece jedno od ta dva, bolje da su ulozene pare u ovaj skener zamenili sa vise memorije (ukoliko je 32gb max u odnosu na 64gb) ili bolju kameru sa OIS...

Mogli su ipak malo da promene na bolje a ne na gore izgled u odnosu na prvi model, da smanje crno gore i dole ili sa strane ekrana i recimo da idu na 5,7" sa istim dimenzijama, ovako takoreci nista nisu menjali tj. unapredili...

Nekako mi najpametnije deluje da se dvojka preskoci, One je i dalje super telefon, mali je ovo skok, i da se saceka trojka a ko zna mozda se nesto i pametnije pojavi za slicne pare...

U svakom slucaju za ovo ne treba dati preko 300-350e... niti za bilo koji drugi telefon...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno