Šta je novo?

OnePlus Two

Jos ne videh da su neki telefon ovoliko napljuvali
 
uploadfromtaptalk1442259465217.pnguploadfromtaptalk1442259470201.png
Arčio sam ga danas baš... Nije loše
 
Poslednja izmena:
Malo te android sistem sprzio ali fini rez. Wi fi 90% vremena ?
 
Rekao bih i ja, ali ne znam dok ne rutnem... Ubise me reklame -.- da da wifi 90% ostatak 4g
 
Je li ima root za njega? Neki toolkit? :)
Ja bih da prebacim šta mi treba na njega.
 
Root je klasika ko sa nexusima. Fastboot twrpa i onda iz njega flash supersu... Ota ne radi na a2001 (kineskoj verziji), mora manuelno flash ful roma
 
@ognjenii kad ti stiže opt?
 
Ugreje se, ali ništa specijalno, cpu z kaže da kad je bas topao sensori su nekoj normali(50-55), bat oko 37,38,sto je sasvim ok... Jedino me nervira OxygenOS, ima sitnih sttutera, najvise kad se spusti status bar... Valjda ce ispraviti u 2.1
69365739b7d86c39a3ebe0cf44ca5a55.jpg
ab24aaf21a446261ea5255fd0d19b90b.jpg

Evo čak su i manje ovi senzori, gledao sam yt proteklih 10ak min, i surf pre toga...
 
Poslednja izmena:
Pa toliko je i oneplus one, cak je i 1-2 c topliji. Sad upravo testirao
 
Signal ubija koliko je bolji nego na soniju... Kod mene kući gde nema šanse da imam 4g, jedva je i 3g pun( na novom bg sam), sad je bez problema na 4g...
Baterija je ok, slabija def od prvog op, i z2,pa i g2, al' mislim da je to do neoptimizovanosti OxygenOS - a(javlja se android os drain).
Org kernel source je pušten u javnost skoro, tako da očekujem dosta romova na Oxygenu...
 
Zar nije to do S810? Mislim za bateriju. Pošto na OPO i nisu neke drastične razlike između OxygenOS i COS12.1 po pitanju baterije.
 
Moguće, ali nisam primetio do sad da se preterano greje... Ni u gamingu...
Iskreno, najviše bih voleo da stavis cos, ali nema off za opt
 
Čestitke :)
Rekli ovi iz op da će novi update sredinom septembra... Prodje sredina...
 
Ako vam budu davali ažuriranja kao što se čekalo na Lolipop za OPO, načekaćete se...
 
Tek ces da vidis sta znaci kad oni kazu nesto u smislu bice tad i tad... :)
 
Slabi su sa custom romovima :(
 
Nazad
Vrh Dno