Šta je novo?

mtsTV GO

Zato što sadrži IPTV/MTS nalog username, pazi da ga ne dam random internet liku.

Loguj se sa nečijim MTS nalogom (ako već nemaš svoj) na multiscreen sajt, pusti kanal, upali WireShark, filtriraj da prikazuje samo http get pakete i eto ti linka za stream pa ga proučavaj do mile volje.

Ali nema potrebe za tim sve dok rade ovi .149 i .213 linkovi. Naročito jer očigledno ovaj kilometarski string posle 04.m3u8 je jedinstven po kanalu (pušta uspešno samo Arena 1 koju sam startovao na sajtu, ne pušta ni 1 drugi kanal kada na kraj linka dodam taj account info segment, znači trebalo bi puštati 1 po 1 kanal i izvlačiti link sa WireShark; ukoliko se ne može analizom 2-3 linka uočiti neki šablon).
 
Vidim da spominjete da mozete izvuci preko programa (wireshark) linkove tv kanala. moje pitanje je, da li mogu te linkove kad izvucem da stavim u kodi (xbmc). ne svidja mi se uopste njihova web platforma, mislim da je kodi dosta bolji..jedino sto mislim da necu moci 72 sata unazad da gledam..
 
Pa logično je da će menjati i dalje kad god se nova lista ojavi na nekom forumu. Sad će malo i oni povesti računa o tome. Btw džaba im sve to kad kod mene kanali i dalje štekaju. Mislm na one glavne - na Arene. Prosto ne mogu das poverujem da to ne mogu da srede
 
Jedno pitanje mozda glupo al nisam odavno u ovoj prici pa sam ispao, a da citam 41 stranicu tesko :)
Ako imam aktiviranu uslugu mts-a TV na vise uredjaja, da li Arena kanale mogu da pratim preko SBB interneta?
 
Hvala na brzom odgovoru, imam jos jedno pitanje, jel neko spajao mts TV na vise uredjaja sa Apple TV 4, koliko sam citao temu, vidim da imaju neki linkovi sa userom, password-om (i moguce jos necim) ako imam sve te podatke jel moguce kako ubaciti u neki video app na Apple TV4?
 
@Vanitas: Ta aplikacija (sa SF foruma) ukoliko se ne varam koristi streamove sa stare "WebTV" Telekom usluge koji su lošijeg kvaliteta čak i od ove "miline" na novoj usluzi sa 640x360 i 1 Mbps bitrate-om :D
 
Kad god ti ne otvara sajt proveri da li ti je trenutna IP adresa iz 79.x.x.x opsega (ako imaš Telekom ADSL/VDSL). Ako jeste onda restartuj ruter/prekini PPPoE konekciju da ti dodeli IP adresu iz bilo kog drugog Telekom opsega i odmah magično proradi. Pisano je o tome na ovoj temi već par puta. Tj uglavnom ja pišem/ "rešavam problem" ljudima.
 
Hvala. Bila je adresa 79.x.x.x, nikada mi ne bi palo na pamet da je zbog toga. Evo sada radi sa novom ip adresom iz drugog opsega :)
 
@Vanitas: Ta aplikacija (sa SF foruma) ukoliko se ne varam koristi streamove sa stare "WebTV" Telekom usluge koji su lošijeg kvaliteta čak i od ove "miline" na novoj usluzi sa 640x360 i 1 Mbps bitrate-om :D

Da, ali to gotovo uvek funkcioniše, ima manje prekida nego MTS TV GO usluga za korisnike IPTV.
 
Da li je neko imao problema sa onim pluginom koji bi trebalo da omoguci gledanje tv preko browsera a da ima macOS?
Kad god odem na https://mtstv.telekom.rs da se ulogujem izbaci mi da nemam plugin, instalirao sam ga do sad jedno 30puta i nista.
Kako da namestim da geldam TV preko VLC-a?
 
Onda si ti izuzetak koji potvrđuje pravilo. Kod mene svako malo ne radi, blokira, secka, izbacuje ili uopšte ne može ni da se prijavi, kako na računaru, tako i na telefonu.
 
Nisam izuztak, ali mi radi. To je sve.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jesi izuzetak, pomiri se s'tim :)
Meni je pristojno radilo do poslednjih dešavanja zbog kojih nisam mogao da koristim uslugu nekoliko nedelja. Sada kada je proradilo, česti problemi sa logovanjem, izbacuje iz streama povremeno, često baferovanje i ponavljanje kadrova. Držim se one, bolje išta nego ništa, bio sam spreman da plaćam uslugu jer koristim tuđ nalog, čak bih i na duplo od najavljenog pristao ali ovo ne, iz principa.
Nisu se ni udostojili da odgovore na reklamaciju osim generičkog maila. Jadno i očekivano od TS-a, na žalost
 
Ok. Pomirio sam se. [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Radi kad pustiš Formulu E, trku u Marakešu, u pola tri ujutru. Ali, ako hoćeš da gledaš KK Partizan uživo, onda secka, baferuje, resetuje se itd.
 
Pa institucija. Gledanost kkp, se meri u milionima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja manje više nisam imao problema sa ovom uslugom od samog starta ali zadnjih par dana ne mogu stalno da pristupim sajtu, ova priča da se menja opseg odnosno IP adresa baš i ne pije vodu u mom slučaju. Recimo danas popodne neće da otvori, pa posle sat vremena hoće, uveče neće pa posle pola sata hoće...ovo sve se počelo dešavati zadnjih par dana, pre toga nikad. Ima i povremenih seckanja, baferovanja što je nekad bilo nezamislivo, to me trenutno toliko ne iritira koliko ovo što čas hoće a čas neće da pristupi sajtu.
 
Da li je sad moguće pristupiti aplikaciji m:ts multiscreen (TV na više uređaja) sa nekim drugim netom osim Telekomovim ?
 
Nazad
Vrh Dno