Šta je novo?

mtsTV GO

Da li još neko ima problem sa clipboard-om, tj da mu ne radi copy/paste dok gleda TV (važi i za IE i za FF)?
 
Ne znam, nisam probao. Sad cu da probam....


EDIT: Stvarno ne radi... Dok za d3GO radi, što je zanimljivo....
 
Poslednja izmena:
Nešto u poslednje vrema aplikacija loše radi. Iako mi jenternet brz, svaki čas nešto baferuje.
 
Istina, ali na telefonu. Na kompu radi lepo...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav drugari, imam problem na tel nece da mi pusta samo AS od 1-5, i pokazuje gresku 107011 a na kompu pusta, u cemu je fora?
Da, nebitno dal sam na mts ili mobilnom netu bilo kog provajdera.
Ima li neko isti problem?
 
Ima nas više sa tim problemom, pisali smo... Ne zna se do čega je, rešenja nema za sada..
 
Samo arene ne rade na telefonu ? A na kompu rade ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cudno, ko zna sta je... ima 2 aplikacije, probaj da skines onu drugu. Mozda kad krene da se naplacuje, sve proradi [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Post od neki dan, i dalje isto.
Meni na pc rade svi, na android boxu i telefonu jok. Kod kolege na tabletu, pc-u i telefonu rade, na android box ne rade.
Kod oca na tabletu ne rade, na pc rade.
Ti sad budi pametan :D
Poslao sam mail mts-u, prosleđeno tehničkoj službi. Ipak čekamo privatizaciju :)
 
Baš ce da se usrecimo svi kad se privatizuje... Nije mi jasno, sto svi imaju utisak da ce nesto biti bolje kad se privatizuje. Toliko privatizacija u proslih desetak godina i opet nam nije jasno.
Nadam se da ga nikad nece prodati strancima... neko partnerstvo da, ulaganja. Ali prodaja nikada...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bilo je u kontekstu njihove tehničke podrške i konkretnog problema.
 
Tehnička podrška im je fenomenalna, svako ko je imao posla sa njima zna o čemu pričam.
 
Koji su to slepci. Pa što ne napišu koliko će koštati usluga bar 5 dana pre, što čekaju 27. oktobar?
 
Bolje da naplacuju, ali da puste svima, da koriste. I da to lepo naplate.
 
Pozdrav svima od novog člana ovog cenjenog foruma!

MTS TV GO ili MTS TV na svim uređajima će se naplaćivati po ceni od 250 dinara, od 28.10. ili od dan ranije. Tako pročitah na njihovoj FB strani a to su meni rekli još pre 2 meseca kada sam zvao njihov centar radi otkazivanja nekih usluga koje sam koristio kod njih. Ovako na prvu loptu kada gledam zašto baš 27.10. kao zadnji dan besplatnog korišćenja možda je zato što su na taj dan pre godinu dana počeli sa ovom uslugom, videh da sam tada instalirao na kompu ovaj program ili podprogram za gledanje MTS TV GO. Baš su našli da naplaćuju za taj ''jubilej''. Mislim da može da se otkaže preko sajta Moj račun, gde piše rubrika deaktivacija, barem ću ja tako pokušati.
 
Ovo je poluproizvod i definitivno ne vredi pretplate od ~2e mesečno.
I meni ne radi clipboard kad je uključen mts tv u FF, inače koristim pretežno Chrome. Na telefonu često izbacuje grešku, onda mnogo baferuje, učitava i sl. i na telefonu i na kompu.
 
Radice sve to ok, kad krene naplata sad. Videces. Servis je ok. Bilo bi pametno sa njihove strane, da dozvole ne mts korisnicima, da naprave nalog i da aktiviraju. Ima ljudi koji vole ligu sampiona i jos po nesto od kosarke... a trenutno su recimo na sbb-u. I lepo svima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mnogo si naivan/optimističan. Radiće isto, i radiće isto ovako narednih X godina.
 
Super onda


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Radice sve to ok, kad krene naplata sad. Videces. Servis je ok. Bilo bi pametno sa njihove strane, da dozvole ne mts korisnicima, da naprave nalog i da aktiviraju. Ima ljudi koji vole ligu sampiona i jos po nesto od kosarke... a trenutno su recimo na sbb-u. I lepo svima.
Hehe, kao dozvolio bi SBB Telekomu da to pusti :)
 
Misliš telekom, sbb-u ne bi dozvolio ?
 
Ne, mislim tacno kako sam napisao.
 
Sramota je kako u poslednje vreme rade pojedini kanali na ovoj platformi. Pisao sam ovde pre otprilike 2 nedelje da sam imao problema sa pojedinim kanalima (tu pre svega mislim na Arena sport kanale). Na mobilnom telefonu su radili a na PC račanunaru nisu. Nakon nedelju dana kanali su kao proradili - ali kako rade bolje da ne rade. To šteka, secka, vraća sliku unazad...strašno! Bolje su one piratske Arene od ovih originalnih! Što je najgore sad isto tako rade i na telefonu. Seckanje slike i prekidi u emitovanju dešavaju se svakih 30 sekundi. Neupotrebljivo! Pre neki dan me zvao lik iz Telekoma kako bi proverio da li su problemi otklonjeni. Ja mu ****** ne rekih za problem misleći da će se to samo rešiti tj. da je to trenutno tako. Samo sam mu napomenuo da Arene i još neki kanali ne rade kad je aktivan antivirus dok svi ostali kanali rade i tad. 'Objasnio' mi je da su Arene sada zaštićene pa da to zbunjuje AV program. Ajd što su zaštitili Arene ali što zaštitiše RTS 1 ako je već tako? Sve u svemu ako naplata krene otkazaću 'uslugu' i okrenuću se alternativnim, 'narodnim' rešenjima.

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Gledam ovaj mtsGO na njihovom sajtu i koliko kapiram samo osnovni paket sa domaćim kanalima je podržan, dok ovo ostalo ništa? Jel to barem radi u HD i da li je edge browser podržan?
 
Optimista covek, nemoj tako:)
 
Nije to optimizam već naučna fantastika :D Nije mi palo napamet da vidim kako radi mtsGo u Internet Exploreru. Moraću i to pre nego što ga odjavim
 
Meni radi na Mozili sasvim OK ovaj MTS TV GO, bilo je doduše ranije nekih prekida, u zadnje vreme nema a slabije i gledam. Čekam na sajtu zvaničnu potvrdu o ceni pa da brišem govna sa kompa, mada kakvi su glupaci čekaće zadnji dan da napišu tu cenu. Ne verujem da ostaje besplatno jer su na FB strani u nekoj prepisci napisali koja je cena a i lično mi saopštili pre neka 2 meseca preko telefona.
Inače, ko želi da gleda MTS IPTV u drugoj sobi ili prostoriji recimo, onda bolje da za 300 din. uzme drugi risiver odnosno dodatni risiver za IPTV, em će gledati na televizoru, em će slika sigurno biti u redu kao na prvom tv a daleko bolja nego na ovoj usluzi MTS TV GO, naravno ako dozvoljavaju tehnički uslovi. A ko koristi van mesta gde ima priključak za IPTV, onda ili da produži gledanje uz plaćanje pa onda može da prati na laptopu, tabletu, mobilnom i sl.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno