Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meri je pre par godina DPD-om poslato nešto iz UK. Nakon par dana mi stigao mail iz Zagreba da DPD nema registrovanog predstavnika u Srbiji i da izaberem špeditera koji će da uradi carinjenje i tako dalje. Naravno, odbio sam i pošiljka je vraćena.

Video sam da imaju predstavnistvo u Zagrebu, pa mi se sve cini da su Kinezi malo "pobrkali loncice" po pitanju geografije.
 
Imao sam ja jednu pošiljku preko DPD-a, stigla je brzo, sve uredno skroz bez problema.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Ja kupio slusalice, a zena peglu za kosu. Slusalice stigle na carinu 09. juna, i jos su tamo. Pegla stgla 19. juna na carinu i danas kuci. Nepravda[emoji5]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Stigla jedna RN...MY posle tačno 14 dana. Sad da vidimo da li će da "preskoči" carinu ;)

Preskočeno :D

Датум Место Статус Прималац
21.06.2019 09:44:52 11120 БЕОГРАД 35 *Зaдуженa зa достaву
21.06.2019 04:45:59 10200 ГПЦ БЕОГРАД Отпремa
 
Jel taj planet express najbolja varijanta od tih koji forwarduju pakete? Nisam cuo za njih, a sad kad pogledam kalkulator, stvarno deluju povoljnije od mnogih.
 
Meni jos nije stigao paketic koji je stigao zajedno sa dejan#7 istim avionom 31.5. Njemu je isporucena 6.6. moja izgleda jos uziva na carini a mala je neregistrovana posiljka.
 
Imam jednu iz maja skoro 50 dana putuje a dve od oko 20 maja su dosle obe isti dan..Danas stigao Sing post za samo par dana a dva dana od zadnjeg statusa .Sjajni...
 
Sta se desava sa kineskom postom dve posiljke imam i obe su se vracale posiljaocu,jel to zaton sto nisu dobro upakovane ili nisu dozvoljene za izvoz ili su pretrpani pa vracaju posiljke sa aviona?

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ako moze neko da pomogne,narucena dijagnostika za auto 14 juna,trenutni status posiljke Waiting for pick up jos od 17 juna.
RP615539288CN broj za pracenje,na nekim sajtovima pise da nepostoji paket ili nije ni poslat.
 
Pa moraćeš da pricekas malo, dešava se nekad da potraje...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ako moze neko da pomogne,narucena dijagnostika za auto 14 juna,trenutni status posiljke Waiting for pick up jos od 17 juna.
RP615539288CN broj za pracenje,na nekim sajtovima pise da nepostoji paket ili nije ni poslat.

Paket još čeka preuzimanje, budi strpljiv.. dešava se..
 
Ivan[emoji2400 je napisao(la):
;5841267]Jel taj planet express najbolja varijanta od tih koji forwarduju pakete? Nisam cuo za njih, a sad kad pogledam kalkulator, stvarno deluju povoljnije od mnogih.
Pre par meseci narucivao sam par stvari preko Amazona i koristo Planet Express za prevoznika. Platio sam neku njihovu varijantu prevoza od 20-tak dolara preko UPS-a. Sto se pracenja tice u pitanju je bio neregistrovani broj, koji se mogao pratiti do dolaska u Srbiju. Zadnje obavestenje je bilo da je posiljka napustila aerodrom. Inace jako brzo je stigla. Od Los Andjelesa, preko Minhena, od 08.03, a 12.03 bila je vec u Beogradu. Dobio sam je sutradan 13.03. Po meni oni su za sada najpovoljniji. Tu je i Shipito, skuplji, kao i jos neki prevoznici.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
@ neshale

Moguce je par scenarija , a posto si dobio broj za pracenje moras da cekas 10 dana , pa ako se nista ne promeni
otvaras dispute i trazis pare nazad.

Pojedini dobavljaci robu salju iskljucivo vikendom , mozda je to i sada slucaj....

Koji uredjaj si narucio ?
 
Juče mi je stigao paket u Bg, obzirom da nemam broj za praćenje( radi samo do Srbije) kad da očekujem paket? Bojim se da će poštara mrzeti da došeta do mene.
U pitanju je dhl Global mail
 
http://prntscr.com/o5xp32

Kad pise otprema, to znaci da je otislo sa tog mesta? Sledeca destinacija je Kac, pa me zanima da li to znaci da mogu i danas podici u posti, ili tek sutra (mada mislim da ce sutra doneti i postar)?
 
Aha, znaci kad bude pisali 21241 Kac - otprema, onda tek mogu da odem da podignem paket. Hvala
 
drugovi, ako moze pomoc, ovo je prvi put da imam problem ovog tipa, i jos sam narucio za drugara pa mi je i vise krivo. . . znaci i billing i shipping adresu sam stavio od drugara, i platio to za njega, u pitanju je isporuka za Bgd, Zvezdara.

Narucio sam sa USA sajta, rade isporuku samo preko USPS - CM289743603US .. ja sam po trackingu nasao da je isporuceno na adresu, tj nisu nasli nikoga na adresi itd.

E sad, u carini su ga oduvali, a danas kada sam ga poslao u Postu, i tamo su ga oduvali pricom da taj broj posiljke oni ne znaju itd.

Sta je najbolje ciniti u datoj situaciji?
 
Prema poštinom praćenju, taj paket je od sedmog juna u pošti 22(ustanička 182)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
hvala vam, pitao sam ih na prilozenom linku .. . zanima me jos da li je moguce da su oni iz Ustanicke, posle nekog broja dana poslali tu istu posiljku nazad za USA, ili je verovatnije da jos stoji kod nas na posti?
 
U obavezi su da te cekaju 5 radnih dana.
Velika je verovatnoca da je vraceno .Doduse to bi moralo da se prikaze na trakingu .
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno