Šta je novo?

Tesla TV

Pozdrav! I ja da se ukljucim u temu, da li ste spajali 43T319BF ili 43T319SF(kontam da je razlika samo boja) sa racunarom? Tj kako se ponasa pri casual gamingu? Postavio bih TV u dnevnu sobu mojima da gledaju(kontam da je IPS ekran pa je ok za dnevnu) a ja bih ga iskljucivo koristio da spojim laptop/PC i pikam igre u HD rezoluciji s kauca.
 
Pozdrav! I ja da se ukljucim u temu, da li ste spajali 43T319BF ili 43T319SF(kontam da je razlika samo boja) sa racunarom? Tj kako se ponasa pri casual gamingu? Postavio bih TV u dnevnu sobu mojima da gledaju(kontam da je IPS ekran pa je ok za dnevnu) a ja bih ga iskljucivo koristio da spojim laptop/PC i pikam igre u HD rezoluciji s kauca.

I ja mislim da je samo boja razlika.
B - Black
S - Silver
 
Koji sam ja baksuz bre. Drugi TV od zadnja 3 koje sam imao koji crkava.

Prvo crkao Samsung mesec dana pred istek garancije (ali sa velikim peripetijama oko reklamacije), a danas crče Tesla posle 3 godine korišćenja.

Koliko sam razumeo drugara servisera, crklo je LED pozadinsko osvetljenje.

Nema šta, fercera im ova programirana trajnost proizvoda za sve pare.

Od sad samo televizori sa 5 godina garancije, ništa manje. :smash:
 
Da li je glossy ta plastika od tv-a ili bruseni aluminijum efekat? Misim na 43T319BF
 
Poslednja izmena:
Da li neko ima i kakva su skustva sa Tesla 32S605BHS? Po specifikacijama ima sve što je potrebno jedino što nije Full HD ali to mi nije toliko bitno,definisan sam prostorom da mora 32 inca, bitno mi je da bude smart a bice u objektu gde boravim samo vikendom tako da mi se ne daje 30 000 za LG 32LM6300PLA koji bi bio prvi izbor u u toj dijagonali a plus Tesla daje 5 godina garancije. Sada da je oko 19-20000 din ali pretpostavljam da ce na nekoj akciji moci da se nabavi za 16-17000 din
 
Андроид верзија би требало да је супер.

Послато са NOVA 5T уз помоћ тапатока
 
Poslednja izmena:
Kakav je zvuk na 43T319 non smart modelu? Uzeo bih mojima taj model plus neki android box, slabije čuju pa mi je bitno da je i zvuk ok. Slika je verujem ok u tom cenovnik rangu, gledala bi se kablovska (supernova, ex kopernikus), i eon sport paket.
 
Tesla tv 43s905bus.
Da li neko ima ovaj tv i kako je zadovoljan ovim televizorom. U planu sam da kupim ovaj tv pa bi mi svaki savet dobrodošao.
 
Pozdrav drugari, imam 43T609SUS bec tri godine i uzasno pocinje da me nervira Linux OS. Postoji li mogucnost da predjem na Android i kako?
 
Има ли каква информација о томе који панели су у овој новој s905bus серији?

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Ima li neko duze iskustvo sa tesla 605 modelom? Zapao mi je za oko zbog povoljne cene, velicine od 40 inca (zbog ogranicenog prostora u polici) i android sistema... Ono sto me najvise brine je 1gb ram-a za android pa me zanima ako neko koristi ovaj model duze vreme kako se to pokazalo, radi li ok, da li baguje itd.? Konkretno bi koristio aplikacije poput kodi, youtube i slicnih za strimovanje filmova i serija....
 
Ако су ти битне смарт функције, онда је предност далеко на страни Тесле.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Vidim da neki Tesla televizori imaju integrisani Chromecast. Kako funkcioniše? Da li je potpuno isto kao kada imam odvojen Chromecast?
 
Funkcionise isto kao da imas.
 
Pogledao sam recenziju Benchmarka za Teslu seriju 9 65S905 i stvarno za te pare tv je i vise nego dobar. Kod nas u BIH ima neka akcija sa Intesa karticom, tv me izadje 1043 KM ili cca 520 eura. Za velicinu 65" mislim da nema bolje. Prvo sam gledao skuplje tipa sony xf90 seriju iz 2018 (55 inca), ali je stvarno puno para, kao i 55Q60R, on je oko 630 eura u istoj radnji. Ali zelio bih odmah ici na 65 inca. A ostalih recenzija nema na netu za ovaj model. Ima li ko kakvih savjeta?
 
Poslednja izmena:
I ja isto razmisljam da uzmem S905 od 43", ali bas to, ima samo jedna recenzija online. I u specifikacijama pise da ima Dolby Vision, moze neko da potvrdi ovo?
 
Ma ovo je made in China i zalijepljen logo Tesla. Ali to mi ne smeta, ako je tv solidan, ne trazim nesto vrhunsko za 1000 KM.
 
Uzeo sam za kancelariju S905 seriju od 65" i mogu reći da sam prezadovoljan. Slika je čak i po defaultu odlična kao i sami panel (nisam primijetio bilo kakva probijanja). Pustio sa YT neki 4K sadržaj i prosto sam je poželio kući u dnevnoj, čak je i zvuk dobar skroz.

S605 od 40" sam uzeo za spavaću sobu 20 dana prije i bio sam takođe zadovoljan, full HD panel ali skroz korektan prikaz + Andorid OS, stvarno je Tesla znatno napredovala u odnosu na prve serije koje su bile fakat smeće sa crvenkastim prikazom + su crkavale ko lude...
 
Uzeo sam T verziju sa TCL panelom. Slika fantasticna, zvuk takodje. Za smesne pare, spram konkurencije... Preporuka
 
I ja uzeo Tesla 43T319BF. Odlicna cena u CT. Jednistavan tv i vrlo dobra slika a i zvuk je korektan. Pre njega imao LG 32LD650 10 godina super sluzio i poceo da se restartuje i nedogled na svakih par minuta. Kada sam povezao sbb eon na LG sve krenulo naopako. Imam zvuk a slika se smrzne. Menjao kablove, restartovao eon ma nema pomoci. Sada sve radi kako treba. Uz Teslu stigao i TCL certificat.Nisam neki TV freek i meni slika posle lg super. uglovi gledanja su odlicni i nikakvog probijanja svetla nema.
 
Samo da proverim - da li može EON za smart TV da ide na 55S905BUS? Ne vidim razlog zašto ne bi, ali rekoh za svaki slučaj da pitam.
 
S obzirom da su Tesla modeli sa oznakom T proizvedeni od strane TCL-a, da li su u njima VA paneli?
 
iMilan je napisao da je ekran LG LC430DUY-SHA1 google kaze da je
IPS, Normally Black, Transmissive
 
Nazad
Vrh Dno