Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Ako imas problema sa aplikacijom koju si vec kupio, pa ti ponovo trazi da je kupis, ne treba da trazis pomoc od metrotube-a, vec od MS-a.Probaj na ovom linku http://www.windowsphone.com/en-US/how-to/wp-support?wp8
Ako si je platio, mislim da ce da ti rese problem.Drugima su pomogli tako sto su morali ponovo da je kupe, pa im onda oni vrate taj novac, ili im poklone gift karticu...
 
Ovaj sa mytube ,je slao kodove za otkljucavanje ,svima koji su pre toga imali kupljenu verziju.
 
Hvala na savetima. Probaću još jednom da kontaktiram i developera i ms podršku pa da vidimo šta kažu. Svakako mi je bezveze da jednu izuzetno bitnu stvar ne mogu da reše godinama.
 
69dab41a76a01a3d2b944c30b11c89ac.jpg


Sta je ovo sto sam markirao, neki merac protoka mb?? ili koliko jede ram memorije app?
 
e88d65019c34d0c20e462cf3e941a1c0.png

65cce4102b3b0cd20166d59dd108aa3d.png


Kako ovo da rešim? Piše da mi je u vlasništvu, i izbaci navedenu grešku kad odem na instaliraj.
 
1gb je rezervisano za cameru :D kod 1020



@SOUTH to je normalna stvar, nesto od toga ide za GPU a nesto za sistem tj Core app kao sto su poruke , podesavanja, ie... ITD
I na droidu je tako..
 
Poslednja izmena:
Da al sto ima samo 780 ? A ja na 512 mb imam samo 180

Zato sto je ograniceno koliko jedna aplikacija moze da zauzme sama memorije. Kod 512MB rama sistem uzima odmah nekih 130MB. Inace slicno funkcionisu i ostali sistemi, samo npr kod androida to ide segmentno, 16MB ili tako nesto (veoma komplikovano da se razume u potpunosti), dok je ovde malo cistija situacija, zato i postoje ogranicenja da neke aplikacije ne rade na 512MB rama.
 
1gb je rezervisano za cameru :D kod 1020



@SOUTH to je normalna stvar, nesto od toga ide za GPU a nesto za sistem tj Core app kao sto su poruke , podesavanja, ie... ITD
I na droidu je tako..

Jesi li siguran da je rezervisano samo za kameru, isto tako kod 1020 postoji i poseban procesor za obradu slika koji se ne pominje u specifikaciji (bar ne onoj sto svi vidimo), jer onaj dual core ne moze da podrzi ogromnu rezoluciju.
Mislim da je tih 2GB rama dostupno na nivou sistema, jer da nije ne bi pominjali da ima toliko. Sistem lako manipulise sa opterecenom memorijom, samo izbacuje aplikacije koje su prve otvarane, a eventualno za kameru moze specijalno da ostavi vece parce memorije nego inace.
 
Ma salio sam se zar nisi video smile :D A za procesor nije sala, Nokia je uz pomoc Qualcomma nabudjala taj S4 cpu i omogucila da podrzi kameru te rezolucije, posto je 1020 dizajniran upravo kada i 920 da troskovi nebi bili veci oni su se odlucili na taj korak.
Nema tu drugih procesora, samo taj od 1.5ghz :)
zanimljiv tekst:
http://www.digitaltrends.com/mobile...ave-the-nokia-1020-its-fire-breathing-camera/
Koliko god drugi mislili da je 1020 promasaj u odnosu na legendarnu 808, ja se ne slazem :)
 
Poslednja izmena:
@devix89
Pošalji na engleskom objašnjenje, da si kupio i da ti ne dozvoljava...
Dobićeš product key.
Inače, skini u free varijanti sa wpcentral http://www.windowscentral.com/mytube-20-completely-rebuilt-1080p-youtube , tada će ti ponuditi probno, instaliraj i tada idi na about + extras u my tube, product key...
Prati upustvo...
Kad dobiješ ključ, omogući u mytube horizontalni pogled, obrni telefon i uradi screen shot, posle spremi negde screenshot sa ključem, brojem...
 
Poslednja izmena:
Ovako, ja sam za mytube! dobio kod i aktivirao ga.Onda sam obrisao mytube i pokusao ponovo da ga isntaliram, medjutim ponovo ne moze zbog greske sto znaci da cete, kad god ova aplikacija bude azurirana, prvo morati da je obrisete, pa onda da je instalirate preko racunara ili da je skinete pa prebacite na mem. karticu pa odatle instalirate i onda ponovo da unosite kod...Zato je lakse da youtube otvarate preko IE ili jos bolje preko uc browsera, gde mozete i da skidate i sve ostalo, ali svaka cast developeru sto se potrudio da omoguci da svi dobiju full verziju koji su je izgubili, iako to nije njegova greska, neko Microsoft-ova.Ovo je samo moje misljenje pa kako je kome lakse...

Izaslo azuriranje za operu mini, pa sta mislite?Meni sad izgleda dosta lepse, ali radi losije:mad:Mnogo je sporija, sporije ucitava, i neke stranice(recimo blic) ucitava losije nego pre...

Isto juce izaso update za weather channel, malo su ga sredili(najvidljivije je na onoj traci za weather alerts, koju su smanjili pa sad dosta bolje izgleda).Isto danas mi izbacilo upozorenja i to ne samo na live tile, nego i kao push notififkaciju.Sto se mene tice samo jos da dodaju lockscreen opciju, da nameste da vreme prikazuje u formatu 24h(recimo za prognozu po satovima i izlazak i zalazak sunca), i eventualno da smanje malo reklame(znam da zive od njih, ali ovo je ipak previse) i bice savrsena!
 
Zašto pc, kad može sve sa telefona?!
Opera je beta i nisam zadovoljan radom... Lični utisak, ne znači da sam u pravu...
 
Poslednja izmena:
Ovako, ja sam za mytube! dobio kod i aktivirao ga.Onda sam obrisao mytube i pokusao ponovo da ga isntaliram, medjutim ponovo ne moze zbog greske sto znaci da cete, kad god ova aplikacija bude azurirana, prvo morati da je obrisete, pa onda da je instalirate preko racunara ili da je skinete pa prebacite na mem. karticu pa odatle instalirate i onda ponovo da unosite kod...Zato je lakse da youtube otvarate preko IE ili jos bolje preko uc browsera, gde mozete i da skidate i sve ostalo, ali svaka cast developeru sto se potrudio da omoguci da svi dobiju full verziju koji su je izgubili, iako to nije njegova greska, neko Microsoft-ova.Ovo je samo moje misljenje pa kako je kome lakse...

Izaslo azuriranje za operu mini, pa sta mislite?Meni sad izgleda dosta lepse, ali radi losije:mad:Mnogo je sporija, sporije ucitava, i neke stranice(recimo blic) ucitava losije nego pre...

Isto juce izaso update za weather channel, malo su ga sredili(najvidljivije je na onoj traci za weather alerts, koju su smanjili pa sad dosta bolje izgleda).Isto danas mi izbacilo upozorenja i to ne samo na live tile, nego i kao push notififkaciju.Sto se mene tice samo jos da dodaju lockscreen opciju, da nameste da vreme prikazuje u formatu 24h(recimo za prognozu po satovima i izlazak i zalazak sunca), i eventualno da smanje malo reklame(znam da zive od njih, ali ovo je ipak previse) i bice savrsena!

Po čemu se plaćena verzija myTube razlikuje od free? Koristim free verziju već dugo i imam sve što mi je potrebno.
 
Pa stavio sam ti link u onom postu, otvori tu stranu i skini "kao" trajal, instaliraj i posle prema onom upustvu...
Potrwbno je da obrazložiš na engleskom i poslaće ti product key.
Npr. Telefon bio u servisu i ubacili mi novi sistem, po vraćanju backup-a, ne dozvoljava mi instalaciju, ispiše greška 8xxxxx, onaj broj... I poslaće ti key...
Greška....
 
Poslednja izmena:
Pošto je Pocket File Manager otišao da dođe (zbog greške u prodavnici) počeo sam tražiti brz, lep i funkcionalan (a da je usput i free) fajl menadžer... Obratite pažnju na Briefcase :D

BTW rekoh ajde da instaliram tubecast na telefon iako mi radi još uvek mytube a ne zna se dokle će... kad ono BUM!!! instaliram direktno tubecast PRO kao da je free - otključan unlimited cast?!? :type: Probajte, možda je greška u prodavnici a možda je trenutno free. (region US)
 
Hmmmm izgleda da sam ja ustvari instalirao tubecast pro na moj desktop pc sa win 8.1 kad je bila akcija a da sam zaboravio da je universal app ... Sad ova na lumiji kao da je placena. :)
 
Dobro dosao u klub sofa score
 

Prilozi

  • wp_ss_20150327_0002.png
    wp_ss_20150327_0002.png
    55.5 KB · Pregleda: 126
Ma vi to nešto pogrešno radite :D

Sofa je valjda dz ? . Nikad nisam imao problema sa instalacijom i apdejtom .

Wifi ili mobilna ?
 
Poslednja izmena:
Auuuu sta vam je sa Store-om :D retko kad sam imao problema sa instalacijom placenih app a nikada sa free aplikacijama.
 
Ma sofa je free ,al ne mogu da je apdejtujem ,inace preko wifi sam .
 
Meni je namešteno da manuelno proveravam za apdejt, juče sam je apdejtovao i sasvim normalno je prošlo . Kao i sve druge aplikacije, na usa regionu.
 
cb373de253de970a7f00ba788cd6f9fc.png


Sve ok, nego vidi sta ti kaze za OneDrive posto je bio update..
 
OneDrive proso ok ,al sofa ,prognoza ,mytube i pocket nikako.
 
Inače mi sofa radi super. Dobro mi dođe pogotovu kada igram golove na tiketu. Ubacim u favorites, uključim notifikacije i teraj :D
 
Nazad
Vrh Dno