Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

Зна ли неко како се у овај рисивер убацује m3u листа?
golden interstar xpeed lx class s2)
Претпостављам да треба да се конвертује, што неће бити тешко, али остатак поступка није познат.
Рисивер није мој, прихватио сам се да помогнем, али немам времена да трагам по нету. Ако не добијем помоћ, онда ћу морати.

Хвала унапред.

Послато са Nova 5T
 
Moze na vise nacina, rucno postoje konvertori .m3u u enigmin format pa ubacivanje takve liste editorom za liste kanala napr. DreamEdit, DreamSet, eChannalizer ... komplikovan nacin ko se ne bavi time.

ili pluginovima direktno u boxu Jedi Maker Stream, XCplugin to je da bi se IPTV kanali pojavili u listi buketa (kako se to zove na enigmi ili favorit lista kako god).

Moze i da se otvara vec pomenutim XC Pluginom ili XStreamity pa se iz tih pluginova ocitava direktno portal sa sve vodom ali nece svaki portal da ucita vod.
 
Poslednja izmena:
Da li moze neko da mi preporuci nekog sa aliexpress ko nudi maxtv za enigmu 2?
 
Шта тек да кажемо за оне листе које имају 4К РТС, РТС 2, Б92, ПРВА...
[emoji23]

Послато са Nova 5T
 
Чек да се прво купи 4К ТВ, како би се уживало у потпуности у овом садржају.
6a7e1c38dac815674bf991a7ad446ca7.jpg
9955b674cf6f6d7b45eb060cdd0fd774.jpg


Послато са Nova 5T
 
i ovde se (ako smem primetiti) jako malo govori o nacinu gledanja zakljucanih satelitskih kanala
 
Jel vam rade Arene u TotalTV paketu? Ja imam signal ali kaze mi "sid not found in pat".
 
Isključene su Arene u Totalu.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Jel to trenutno ili? Pošto vidim na njihovom sajtu da ih ima na spisku.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Max je nesto drugo.

Iskljucene su 01.01. nije trenutno, Arene nece vise biti u ponudi Totala/Telemaha.
 
Poslednja izmena:
A odakle skidate baš dobro ažurirane settings liste? Ja sam skinuo neke preko SatVenus panela, ali to je sve zadnji put ažurirano letos ili liste nisu složene.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da, ali nema za motor koliko znam, tipa od 42e do 30w.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da da, tu sam primetio. Ali me mrzelo da brišem višak satelita [emoji16] Aj sad ću dacprobam, pa ću da pobrišem višak. Ali koliko sam video i u njoj imaju Arene, tako da je pitanje koliko dobro i on ažurira.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da da, tu sam primetio. Ali me mrzelo da brišem višak satelita [emoji16] Aj sad ću dacprobam, pa ću da pobrišem višak. Ali koliko sam video i u njoj imaju Arene, tako da je pitanje koliko dobro i on ažurira.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
E ja odmah pobrisem dobar dio buketa.
 
Nazad
Vrh Dno