Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

Skinuo da probam ali mi je sve neobično i nekako nisam navikao na takvu organizaciju. Kod sat venusove su prvo bili razvrstani kao po folderima exyu pa sport, maxtv, totaltv, filmovi, dokumentarni, muzicki...itd. kada uđeš u muzičke tu su muzički poredani po satelitima, tako i sport, pa filmovi i tako redom.

Poslato sa Nova 5t
 
Donine liste su bile dobre ranije ali vremenom su postale preobimne. Ne znam kakva je sada situacija.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Taj je problem do alata kojim prebacujes, idj na dreamedit ako si preko dreamset.
 
Pa kod sat venusove si imao i po satelitima samo kada ides na plavo dugme onda je tematski i kad udjes u sport tu su svi sportski kanali sortirani po satelitima samo sto sat venus nije azurirao listu od leta. Sat venusovu koristim otkako sam kupio dm525hd i ta mi je lista bila nekako bas lepo organizovana.

Poslato sa Nova 5t
 
Poslednja izmena:
Donine liste su bile dobre ranije ali vremenom su postale preobimne. Ne znam kakva je sada situacija.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Nisu obimne, mnogo lakse od ciefp-ovih.

Dreamboxedit izbegavati za IPTV servise 5002 i 5001 tacnije koji rade preko exte3 ili gst playera jer takve servise ne prepoznaje.
 
Jel može preporuka za neki dobar panel? Koristim SatVenus ali sve u njemu je dosta matoro, settings liste, picons... Sve se ažurira jednom godišnje.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Preporuka je izbegavati panele.

Nema tu nista spec samo moze da se napravi boot loop sa nekim pogresnim skinom ili vec necim.
 
A ima li nesto da mozete preporuciti od tih korisnih plagina za enigmu2?

Poslato sa Nova 5t
 
Ja korisim jedino BissFeed AutoKey.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
I sta te zanima od pluginova?

Mlatimudija, IPTV, ... nesto trece ...?
 
Imas brate dva plugina.Mozes sa njima da nadjes feed i isti taj feed da otkljucas.Samo me zanima koji ti imas box i koji image preferiras?
DM525HD, open ATV koristim jer sa njim mi je dosao kada sam ga kupio.

Poslato sa Nova 5t
 
Poslednja izmena:
Prvo moras da kazes koji risiver pa da damo neku preporuku.

edit: ok nisam video DM525

Paa ovako ako si za multimediju purE2 imidz, oni prave dosta tih pluginova za strimovanje filmova/serija

I Moj izbor bi bio OpenATV ali tu je mrsaviji izbor ali zato je najkompktniji imidz za taj box jer je purE2 malo tezi a taj box je vec stariji.

Ono sto bih ja koristio je EPGImport za EPG, Subsupport (za titlove ako gledas neki film na stranim kanalima) IPTV Player za YouTube i jos po neki host, ClearMem *da ti prazni ram, posto ga DM525 nema previse) i eventualno MediaPlayer2 za gledanje lokalnog sadrzaja, sve ostalo bi bilo pretrpavanje.
 
Poslednja izmena:
Pa jes' nije isti nik ali se po pisanju lako primeti a i tamo sam vec 20-tak godina ;)

jos samo da kupim neki enigma boks :D
 
Poslednja izmena:
Mozda da potrazis na netu ili da ti prebacim na mail
enigma2-plugin-extensions-e2iplayer

dosta dobar za filmove i serije itd.
 
Nazad
Vrh Dno