Šta je novo?

Xiaomi mi3/mi4

Pozdrav!
Planiram da kupim neki xiaomi od 100 do 150e, pa sam razmiljao i o ovom modelu. Ima li jos gde da se nadje osim po kp oglasima? Zapao mi je ovaj Mi4 za oko posto citam da ima solidnu kameru. Koji bi jos od modela mogao da nadjem za slicne pare ali da ima kolko toliko pristojnu kamericu?
 
Ne znam za kameru ali Mi4 je sad već previše star model. Bolje gledaj nešto iz Redmi Note serije. Recimo 4X.
 
Mozda neki Redmi, ali ovi note modeli su mi nekako preveliki za moj ukus, preko 5,2" ne bih isao.
Čini ti se. Sestra mi ima RN3Pro 5'5'' i vise mi odgovara nego ovaj od 5 na Mi4. Najviše se primjeti kad kucam poruke, koliko je lakse i preciznije na vecem ekranu + petipoinča je praktično standard za midrange telefone.

Više obrati paznju na RAM memoriju jer mi to najviše smeta na ovom. 2gb je premalo.
 
Poslednja izmena:
Čini ti se. Sestra mi ima RN3Pro 5'5'' i vise mi odgovara nego ovaj od 5 na Mi4. Najviše se primjeti kad kucam poruke, koliko je lakse i preciznije na vecem ekranu + petipoinča je praktično standard za midrange telefone.

Više obrati paznju na RAM memoriju jer mi to najviše smeta na ovom. 2gb je premalo.

Sve je stvar navike, verovatno bi se navikao i na 5,5, ali imam osecaj da ne bih mogao da dohvatim vrh ekrana. Tako sam i gladao neki sa 3gb, jeste 2gb malo.
 
da li ovaj model (mi4) dobija nougat? razmišljam da ga kupim supruzi, prvenstveno zbog cene, fenomenalne prednje i zadnje kamere, te dimenzija.
 
Poslednja izmena:
Ne verujem da će dobiti Nugat, trenutno je na MM i MIUI 8.5.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 
Mi4 (overseas verzija, xiaomi.eu weekly MIUI9, star godinu i po) zadnja 2-3 dana se čudno ponaša, sam se restartuje, jako zagrijava, baterija se brzo prazni. Ima li mu spasa? :)

Sent from my Redmi Note 4
 
sinoc sam kao po obicaju stavio tel na punjac i stavio da odradi install zadnjeg weekly-a. jutros se budim a on zaglavio u bootloop a telefon gori. dok sam usao TWRP prikazalo mi je 70 stepeni. odradio sam Wipe Data/Dalvik/Cache ali ne pomaze. bi li pomoglo da flesujem neki drugi weekly, prebacim sa kompa na tel ako je ikako moguce preko TWRP-a?

btw imam Nandroid backup ali ne bih da to radim zbog podataka.
 
Nazad
Vrh Dno