Šta je novo?

Tesla tablet 7.85

Apsolutno se slažem u svemu napisanom. I još da dodam, kupio bih iz inata iPad(iako ne volim Apple proizvode), pa kad su srpska posla...nek im/mi bude.

Kad budeš probao iPad, skapiraćeš da Android nema šta da traži sa tabletima. Imao sam najskuplji model ASUS Transformera i nije ni prineti iPadu, ni po jednom osnovu.
 
edit: evo gledam na sajtu pise 15000 pa precrtano pa 13000

lol CCCC zajedno smo lepsi zajedno smo jaci

kao da je bilo dovoljno lose sto je u pitanju rebrand kinez, a sad su i poceli sa standardnim srpskim "AKCIJA" kombinacijama da se sluze

kupovace se tesla polovan za 50eur u februaru/martu sledece godine ocuvan kao nov sa kutijom, vidim ja.

steta, jer je sajt stvarno fenomenalan, podrska sto se tice garancijeodgovora na pitanja/sugestije/kritike koliko sam ja video i probao na nivou, i ne srece se cesto punokrvni intel u tabletima.
ali dobro, mora srbin negde da zakaze
 
Mislim da je mislio na slučaj u UK gde je žena tužila trgovački lanac za obmanu potrošača jer su dotični počeli da prodaju čini mi se jagode po nekoj suludo visokoj ceni, a potom posle par dana ih stavili na "akciju" sa u stvari realnom tržišnom cenom. Nije i da su naši prodavci imuni na slične stvari. Čuveni sistem da stave kao originalnu cenu na primer 10.000 din, a ispod stave natpis ackcija/snižienje i lupam sad cenu od 8.000 din. Jedina caka je da takva "akcija" traje 365 dana u godini, što u suštini govori da ja "akcijska" cena u stvari prava cena, a sve u cilju navlačenja potrošača. Ima naravno još gomila drugih šema, ali ovo nije tema za to....

Jeste, bas na to sam mislio, hvala :)
 
Steta sto to kod nas nije moguce, jer da jeste moguce dobiti parnicu protiv trgovackih lanaca u razumnom roku zbog obmane kupaca onda bi svi trgovacki lanci po Srbiji propali u roku od mesec dana.
 
Problem je sto prosecan srbenda nema snage ni volje da se izbori sa bilo kakvim problemom na koji naidje. Nije tu problem sa pravosudjem, ni sa necim trecim. Brain damage je po sredi.
 
problem su pare i advokati sa dvostrukim standardima
ne vredi snaga i volja bez para za ceo proces
 
Ljudi, ovi tzv. ghost touches su postali nepodnošljivi. Malo, malo, pa krene da divlja. Evo snimio sam. Loš je snimak ali može da se vidi o čemu se radi. Znači u trenutku dok sam na tapatalku on kreće da divlja ulazi, u youtube i prvo pušta probotzorov video :D a onda i sve ostalo. Moraću da ga reklamiram, ne znam šta drugo.

[YOUTUBE]yeP4DsVrzDo[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Jesi li skinuo foliju sa ekrana?
 
au ovo je strasno ozb :(
ali poslusaj corvusa i skini foliju ako nisi

meni se samo jednom javio ghoust touch i skinuo sam foliju i nije se vise javio

ne znam dal ima to ikakve veze,ali probaj
 
Možda glupo pitanje. Ako skinem foliju i nastave se problemi, neće posle da zezaju nešto što je skinuta folija ako reklamiram?
 
Naravno da nece.
 
ne bi smeli,ne pise nigde da to steti garanciji
folija cak nije ni deo softvera ili hardvera
 
Ok, skidam pa ćemo da vidimo kako se ponaša posle.

edit: skinuo foliju i za sada nema fantomske ruke, da ga ne ureknem. Mada je malo vremena prošlo za definitivan zaključak.
 
Poslednja izmena:
Hajp :p:)
 
edit: skinuo foliju i za sada nema fantomske ruke, da ga ne ureknem. Mada je malo vremena prošlo za definitivan zaključak.

Rekao bih da se više neće ni javljati. Čuo sam da je folija krivac za čudno ponašanje digitajzera na ovom modelu.
 
Izbaksuzirasmo ga :(. Opet luduje. Malo mu je trebalo vremena da krene ali kad je krenuo ne ume da stane.
 
Heh Ništa onda, šalji ga na reklamaciju. :/
 
Pitao sam danas kuma, da li se njemu javljao taj problem? Kaze da za ovih osam dana od kako ima Teslu, nijedan slican, a ni bilo kakav drugi problem nije imao.
 
Normalno je da nekad nekome upadne primerak koji ne fercera dobro, pogotovo sto se radi o kinezima.
 
Kontaktirao sam comtrade. Poslaće kurira da preuzme tablet i kako sam ukapirao poslaće mi novi tablet sledeće nedelje (valjda stiže nova tura). Cenim da vratim sve na fabrička podešavanja pre predaje?
 
Kako hoces, oni ce to u svakom slucaju da urade pre ili kasnije.
 
Evo par reci nakon tri nedelje koriscenja.Nisam bas merodavan za ocene kada su ovakvi uredjaji u pitanju jer mi je ovo prvi tablet.Tablet sam kupio radi nekih najosnovnijih funkcija ,proste tabele u excelu,malo worda,mail i sl.Namerno nisam kupio razne goclever-e i sl.Vidim,intel inside,hajde da probam...
Odmah je poceo da mi se desava tzv.ghoast touch.Na moju primedbu kod uvoznika menadzer mi je savetovao da skinem foliju sa ekrana,iako sam bio ubedjen da nije to.Primetio sam i veoma los odziv ekrana pri koriscenju pojedinih aplikacija,bukvalno morate i po nekoliko puta da dodirnete ekran.
Resio sam da ga reklamiram jer je pre neki dan potpuno poludeo,sam ulazi u aplikacije,otvara sta zeli,nemoguce ga je kontrolisati....Danas na primer radi potpuno normalno tako da mi nije jasno o cemu se radi....
Zamenice mi ga iduce nedelje kada im stigne nova kolicina...
Iskreno se nadam da se kod novog to nece desavati,jer mi se tablet veoma dopada,i idealnu velicinu ekrana bar za mene ima...
 
kada si kupio talet i u kojoj radnji?
meni se nakako cini da su izbacili dve razlicite serije,jednu falicnu,i jednu koja radi kako treba :(
 
^Nisu oni ništa "izbacili", jednostavno kupili su ih bukvalno na kilo, bez ikakve kontrole kvaliteta. Prodata je velika količina, i mora da bude defektnih primeraka.

To je najveći problem sa kinezima, velika je lutrija šta ćeš da dobiješ.
 
Nosorože, brate rođeni. :D Valjda ćemo imati više sreće u sledećem izvlačenju. Ja iskreno nisam primetio neke probleme sa odzivom ekrana (naravno ne računajući ovo sa divljanjem).

^Nisu oni ništa "izbacili", jednostavno kupili su ih bukvalno na kilo, bez ikakve kontrole kvaliteta. Prodata je velika količina, i mora da bude defektnih primeraka.

To je najveći problem sa kinezima, velika je lutrija šta ćeš da dobiješ.

Sve stoji ali eto bar ima neka garancija i sigurnost. Videću kako se ponaša taj novi kad stigne, ako i on zeza uzeću novac nazad i nema štete nikakve.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno