Šta je novo?

Monero [XMR] (RandomX)

Vidi kad flashnes bios od vege64 na vegu 56 onda HBM2 moze na vece klokove ako ti je sad stabilno tipa 950 sa biosom od Vege 64 bude stabilnije na vecem taktu recimo tipa 1050mhz i naravno to onda donosi veci hash.
 
1900-1960 ja izvlacim, mora posle svakog restarta da nesto pipnes oko hbcc-a i kliknes na apply da bi se aktivirao. to je neki bug u driverima.

Nece na ostalim kartama da dopusti hbc jednostavno ne vidi znam za to da poveca memoriju i da vratis i slicno ali to resava samo jednu kartu . Powerlimt spusti jos kakvih minus 4 ide to mnogo dole ja drzim na -15 idu ljudi i do -25 i cpu slobodno -30% . Minimum za vent na 3000rpm da se odrzi memorija hladnom ja stavljam i tt na 68 i nema problema . Izasao je novi ab beta 19 moze da joj menja klokove cak i da kontrolise vent(ne u potpunosti) ali prethodne verzije nisu mogle ni to . Npr ako stavis vent na 50% vise ga ne mozes spustiti ili vratiti na auto mora da se restartuje ali bar napreduje . Ja radim ddu na svako gasnje sreca pa se gase samo kad nestane struje :D i amd settings kartu po kartu .. veselo

moje su 64
CPU -30%
Power limit -15%
MEM - default(945)
Crossfire off
HBC on
Virtual memory 50gb
RAM- 16gb
Target temp 68
Minimum fan : 3000rpm

Potrosnja : 5 karata + FX8350 ~ 1100w
 
driveri i amd(ati) nikako ne idu zajedno u jednoj recenici :d

probacu bas da flesnem bios 64
 
Potrebna pomoć :D (kakvo iznenađeEenjeee):

- Kako da napravim start.bat (osnovni fajl) za XMR NanoPool/Claymore 10.2 XMR miner, ali sa Poloniex adresom???
Sada imam osnovni fajl koji koristi BittRex adresu u ovoj formi:
Examples for address, payment-ID, worker and email parameters:

Mining to exchange with payment-ID, worker and email:
ADDRESS.PAYMENT-ID.WORKER/EMAIL
Poloniex nema ovay PAYMENT_ID već samo adresu i pokušao sam tako (bez ID-a) ali neće (kopa u prazno :d)
Ovako mi je izgledao start.bat na Clay's 9.7 mineru a preko BittRexa
NsGpuCNMiner.exe -o ssl://xmr-eu1.nanopool.org:14433 -u WALLET-ADDRESS.PAYMENT-ID.neogeo3/[email protected] -p
i to je besprekorno funkcionisalo ali sa ove dve adrese/IDa.
Sada hoću za Clay's 10.2 da napravim start.bat ali sa Poloniexa koji ima samo WALLET-ADDRESS (nema ovaj PAYMENT-ID). Probao sam to, ali mi ne funkcioniše tj. kopa u prazno :(

Neka POMOĆ?
 
Mora da radi, ja sam tako kopao preko nanopoola.
Wallet.workername/email i to je to
 
Evo da zakačim par fotki/primer od drugarovih Sapphire RX Vega 64. Ima ih 4 komada i za sada nikako ne možemo da izmerimo potrošnju jer bo nemamo merač :(
... ~2kh/s, 1400/1100, 900mv gpu, 950mv hbm ...
... temperarura relativno stabilna oko 60C na 50% ventilatori ...
... xmr-stak-amd miner, nanopool ...
viber images1.jpg viber images2.jpg
 
znaci i on je u rangu castxmr minera
 
Koji miner preporucujete za rx480 8gb?
Vidim da ima 2-3 dostupna pa da ne probavam sve redom.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Hvala neogeo. Ako imas kakva podesavanja za bat i savet pusti na pm.
Hvala

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Već sam sve okačio na 342 str. post #5125 a evo i LINKa

Ako zapne, pitaj... ;)
 
Hvala opet. Promakao mi je link kad sam prelistavao.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ma opušteno :)
Samo pitaj šta nije jasno pa da sredimo ;)

Sent from my Meizu using Tapatalk
 
samo pitanje ako neko zna oko monera i ryzen 1700..na defaultu mi daje oko 310-320hs...jel to ok? koliko bih dobio OC? iako moram prvo bolji kuler od boxa da kupim. koristim Claymore CryptoNote CPU Miner v3.8 ...
 
ako nekog zanima uspeo sam clay-a da poteram da na 3,8Ghz da skoro 500hs... ne znam jel sam jedini entuzijasta sa ryzenom ovde :D
 
super , ajde , kada se vec igras, probaj da nadjes wolfov cpu miner , pa javi rezultate :)
 
fx83xx daje oko 400 za ryzen jos nema javni dobar miner za xmr
 
Za Ryzen odavno imaju dva odlicna minera, ja koristim XMR Stack, klokovani r7 bacaju do 640 a Threadripperi do 1200 H/s. Na Ryzen temi je vec kaceno ali evo opet i moj rez na Moneru na 3.9 (isto je za sve cryptonight novcice):Screenshot (60).png
 
Poslednja izmena:
Za Ryzen odavno imaju dva odlicna minera, ja koristim XMR Stack, klokovani r7 bacaju do 640 a Threadripperi do 1200 H/s. Na Ryzen temi je vec kaceno ali evo opet i moj rez na Moneru na 3.9 (isto je za sve cryptonight novcice):Pogledajte prilog 242733

za Ryzen NEMA javni miner ,jer s obzirom na snagu pogotovo Threadrippera miner mora da daje min 1600 zbog sirove snage , a sa optimizacijama preko 2500
 
Jedno početničko, skinuo sam ovaj monero gui, otvorio wallet i pokrenuo ga ali njegova sinhronizacija traje evo skoro 9 sati?
 
Poslednja izmena:
To je normalno, mora da skine ceo blockchain koji je trenutno oko 35 gigabajta.
 
Nazad
Vrh Dno