Šta je novo?

iPhone 6 / 6 Plus

Pozdrav,
Nisam nikad koristio Iphone, uglavnom sam nexus fan :). Trenutno sam u USA i vidim pixel je preskup pa se razmisljam ds uzmem iphone 6 za 270 eura nov. Isplati lis e uzet sesticu koja je dosta vec stara? Ds li ce da koci i kakva je u odnosu na danasnje novije teleofne?
 
Barem 6s da budes miran dve godine.

Nijedan android star dve godine ne bi mogao da gura jos dve godine na nekom zavidnom nivou i pitanje je na kojoj bi verziji bio zaglavljen, pa tako ni 6 ne verujem. Gurace ona iOS 12, ali tad je vec...
 
Radi solidno, ne koci ali primetno sporije radi od danasnjih novijih telefona.Za 270, mislim da se isplati, lako ces ga prodati.
 
Gledam da uzmem nesto da me posluzi pola godine godinu. Nekako mi je mnogo para sko uzmem sad iphone 7 ili pixel pa bih cekao oktobar da izadju novi modeli pa onda. Mislio sam LG g6 da uzmem za 370 eur ali opet gledam i iphone 6 ce da sluzi za 270 eur a mogu ga dobro prodat posle pola godine. Iphone nisam nikad koristio pa mi je i to malo zelja :D
 
Ako cemo iskreno a da opet ne krene neka rasprava bolje ti je da uzmes g6 ako ga vec imas po toj ceni.Sestica je solidna, posluzice te tih pola godine a veliko je pitanje kako ce raditi posle toga.Ako vec hoces da probas iphone a ne smeta ti manji ekran najbolja varijanta ti je SE.On je slicne cene.
 
Poslednja izmena:
Ma kakav iphone 6, vise ga ne treba uzimati u ozbiljno razmisljanje.Kad vidim da za polovan traze 280-300e zeludac mi se prevrne.
 
Hvala Igore....znaci tu su negde...
Ako instaliram beta 8,da li ce pri sledecem apdejtu skinuti oficijelnu verziju kad izadje,ili ce skupljati samo beta apdejte ?
 
Gruvace ti bete s toga u septembru imaces vec 11.1 beta 1
 
ONo sto mogu ja da ti preporucim jeste da lupis betu i posle uradis restore kada izadje 11 gm ili ako ti se ne dopadne kako radi ios 11 cratis se na ios 10 i crkas neki od sledecih update-a
 
pozdrav,moze li neko da podeli iskustvo koje ima sa kvalitetom signala kod iPhone uredjaja,nisam jos koristio niti jedan a radim u nekoj zabiti gde jedino hvatam VIP-ov 4G(lte800),cak nemam ni 3G signal nego 2G koji je neupotrebljiv za prenos podataka.Za sada jedino Huawei telefoni mi hvataju 4G a presao bih na neki manji telefon sa ekranom ispod 5" a tu nema bas nekog izbora.
 
NAJbolje da ako znas nekog dodje kod tebe i probate... sumnjivp mi je to da vip ima bolji signal pd telenora
 
Jel iPhone 6 iz MTS-a u drugoj godini garancije mora da se nosi u poslovnicu ili moze direktno u ovlasceni (verovatno iStyle)? Kupljen sa oglasa, imam popunjenu MTS garanciju i ugovor na koji je telefon uzet, obe stvari su potpisane i pecatirane.

Ne zove mi se vlasnik (imam broj), jer iskreno sto bi se neko cimao, ko zna kad je prodao telefon dalje.
 
Mislim da u drugoj godini moraš kod operatera. Prva godina možeš gde hoćeš, zato što Apple daje godinu dana garancije, a drugu godinu daje operater.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
  • Like
Reagovanja: M J
Bez vlasnika nećeš ništa uraditi jer moraš u mts da ga nosiš.
 
Jedno pitanje, skoro sam kupio iphone, i kad mi neko posalje sliku na whats app/viber ne sacuvava u galeriju nego moram svaku sliku posebno pa save ? kako to automatski da napravim?
 
Viber/settings/media/save to gallery

WA/ settings/chats/ save to camera roll
 
Pozdrav drugari. Imam problem sa sestrinim iphone 6. Pretproslu noc je telefon stavila na punjac i nije se punio u toku noci, ali ona to nije prinetila. Juce joj se telefon ispraznio i iskljucio. Kada ga stavi na punjac pojavi se na ekranu kao na ovoj slici i nakon 3 sekunde se iskljuci i ekran bude crn. Uspeo sam da ga ubacim u DFU, odradio restore, ali kada je zavrsio izbacio je opet isto. Da li je neko imao istih problema?


37aaeb01a25dcb6a9e704581fbd28dcf.jpg





Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ili je otišao U2 čip ili baterija.
 
iStyle ne radi zamenu U2 chipa. Ukoliko je uredjaj pod garancijom oni menjaju ceo telefon.
 
Juce je odnet telefon u servis, u toku dana, oko 15h sam svratio do servisa da proverim sta se desava i telefon su samo skinuli sa punjaca i on se ukljucio, ali je imao 1%, a na ekranu je stojalo ono "Holla" jer sam ja uspeo pre toga da odradim restore. Rekli su mi da ih pozovem oko 18h, ja ih zovem i kazu mi da nisu jos uvek popravili telefon i da ce me pizvati oko 20h. Proslo je 20h, poziva nema i ja kao ajd, neka, verovatno nisu popravili i ostavim za ujutru. Jutros tata otisao po telefon (on ga je i odneo na popravku) i kazu mu da je telefon u kvaru i da nece da se ukljuci uopste i prenesu mu da je to zbog toga sto sam ja odradio restore jer sam ja njima rekao da sam uspeo da udjem u DFU i odradim restore. Oni mu kazu da mora da se nosi telefon u Bg na popravku. Ja objasnim ćaletu da je telefon juce kada sam otisao u servis radio i da sam im napomenuo da provere bateriju i u2 chip, ali oni ko zna sta su radili. Sada telefon ne reaguje ni na sta, poneo sam ga sa mnom za Bg da pokusam da ga ozivim...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni to cise
Smrdi na bateriju a sad posle servisa daj boe da je to isti telefon...
 
Bateriju je menjala pre 3 meseca. Ne bi trebala, znamo te tamo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Drugar je menjao 5 dana pre nego sto je imao slican problem jednostavno kopije bateroja su djbre i to svi znamo
 
Nazad
Vrh Dno