Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poceh drugu sezonu Fargo sta je ovoo 'ocu poremecenog Lestera i Bilija ubicuuu
 
Ma ljudi, Fargo je nešto najolje što televizija nudi.
 
Pisao sam već na ovoj temi glede Fargo serije, po meni, ta serija ili ti "klikne" i kontaš čitav taj fazon sprda sa ljudskom inteligencijom (besmisleni, nedorečeni razgovori, postupci i situacije) ili ne...

Slažem se da sezone variraju po kvalitetu, ali je i najnekvalitetnija sezona (po meni treća), i dalje bolja od 99% ostalih serija...
 
Da dobar je Fargo šta se sve danas gleda. Jeste, neke sezone su malo lošije...ja ih po kvalitetu redam: prva, četvrta, druga, treća!
 
Ја кренуо да гледам серију Nip/Tuck. Гледао сам је одавно, одлична серија па решио да се присетим
 
Nije lose,, "zezanje" pocinje u drugoj polovini 3 ep. treba 7mu da gledam. Da preskocim onda 3 sezonu..?
 
Nije lose,, "zezanje" pocinje u drugoj polovini 3 ep. treba 7mu da gledam. Da preskocim onda 3 sezonu..?
Nemoj preskakati, vidiš da te krenulo...

A svakako u trećoj ćelevi, debeli brka Juan Mekgregor izvači stvar...
c11a7d702b655b5b5cef17a93edd0796b9-07-ewan-mcgregor.rhorizontal.w700.jpg
 
Šesta sezona lucifer :) odgledao prve dve... Al ovo će biti i kraj, smrc.
Zanimljivo je da glumica Chloi svake sezone izgleda sve mlađe, napreduje ta hirurgija izgleda
 
Nakon dužeg odlaganja odgledah drugu sezonu The Terror i odlična je, recimo 8.5/10.

Ko je gledao prvu sezonu, teško je uporediti, kvalitet i autentičnost su svakako zadržani, ali promena opšteg dojma horor momenta naginje ka klasičnim horor premisama ali na dobro realizovan i kreativan način...

Ne znam da li postoje dalji planovi za treću sezonu ali definitivno bi bilo šteta da ova antologija ne dobije nove sezone.
 

Mare of Easttown

Veooooma dobra serija.
Sto bi rekli "tiha voda breg roni", e tako je i ovo, polako, polako, pa sve pomalo stisce, grabi, ljusti slojeve, otkriva "nesto" i tako do kraja...
Vrlo realisticna serija.
Svakako za preporuku i ovih 8,5/10 na IMDB je sasvim zasluzeno po mom misljenju.
 
Konačno završih Supernatural, na silu :D
ccc kakvo đubre od sezone i đubre od završetka čak i za takvo đubre od serije...
 
Meni se dopao kraj Lucifera. Naravno kome se inače sviđa serija...
 
Da li ima neko preporuku za Rusku WW2 seriju, a da može da se pronađe prevod ?

Završih Forbrydelsen. Odlična je. Kraj je tako neizvestan a u isto vreme i veoma logičan. Stvarno je dodlično napravljna. Od mene 9+

https://www.imdb.com/title/tt0826760/

 
^ Od ruskih, a da valja samo Kuhinja i Brigada...

Ne znam da li ima nešto u WW2 fazonu...

E da, i onaj Leviathan je dobar ruski film, ali filmovi nisu tema...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno