Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobra je .. malo su zakuvali radnju :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Punisher užasno dosadna drama na sredini sezone. Nisam nesto zadovoljan uopšte.
Daredevil Season 2 i 3 meni najbolje Marvel serije. Nisam gledao Iron Fist, Jessica i šta još ima.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Završio Deutschland 86.
Slabije od prve sezone ali ima svoje momente.
Nadam se da će uraditi još jednu sezonu u vezi
pada Berlinskog zida
 
Meni Punisher s2 bas lose, kao i prva sezona. A bas sam se nadao da ce da podignu kvalitet ali je zapravo jos losije. Ako i ovo ubije Netflix, nije mi zao. Steta, imaju dobrog glumca, mogli su da naprave odlican serijal, ali neeee - moramo da davimo 10 epizoda besmislom i kvazidramom i da se bavimo glavnim likom i akcijom u 3.

Kao da je na pola sezone pukao scenario (Njujork), posle one policijske stanice sve krece nizbrdo. Mislim da bi serija bila bolja da je trajala max 5 epizoda - prva zaplet, zatim 3 epizode odbrana stanice a poslednja obracun sa naruciocima "posla", sve u stilu Dredd ili The Raid. I cao zdravo :D ALI JOK. Netflix stajl ajmo ljuCke drame da vidimo lomove nekog lika u koga Castle ispali dva metka na kraju jer avaj, ovaj nema dvoje dece ko onaj drugi uber manijak cije smo drame takodje morali da ispratimo:)

True detective 3 ep 3, za sada vrlo dobar
 
Poslednja izmena:
Neće biti nastavka, Bernthal potvrdio ali se netflix još nije oglasio povodom ovog.
Meni legla cela sezona strašno.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Meni Punisher s2 bas lose, kao i prva sezona. A bas sam se nadao da ce da podignu kvalitet ali je zapravo jos losije. Ako i ovo ubije Netflix, nije mi zao. Steta, imaju dobrog glumca, mogli su da naprave odlican serijal, ali neeee - moramo da davimo 10 epizoda besmislom i kvazidramom i da se bavimo glavnim likom i akcijom u 3.

Kao da je na pola sezone pukao scenario (Njujork), posle one policijske stanice sve krece nizbrdo. Mislim da bi serija bila bolja da je trajala max 5 epizoda - prva zaplet, zatim 3 epizode odbrana stanice a poslednja obracun sa naruciocima "posla", sve u stilu Dredd ili The Raid. I cao zdravo :D ALI JOK. Netflix stajl ajmo ljuCke drame da vidimo lomove nekog lika u koga Castle ispali dva metka na kraju jer avaj, ovaj nema dvoje dece ko onaj drugi uber manijak cije smo drame takodje morali da ispratimo:)
Ja se ponekad zapitam da li je iko citao Punishera kao strip, mozda?
 
Molim za pomoć oko prevoda za drugi serijal Mr.Mercedes. Ima prevod samo za prve tri epizode, pa ako neko ima neki link bio bih zahvalan.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ovaj True Detective je mnogo dobar, cista 10ka za sada.

Za sve one koji i dalje odolevaju gledanju i cekaju da sve ep. izadju, drzite se...mnogo bih voleo da imam sad celu sezonu da je izbindzujem.
 
Poslednja izmena:
Ovaj True Detective je mnogo dobar, cista 10ka za sada.

Za sve one koji i dalje odolevaju gledanju i cekaju da sve ep. izadju, drzite se...mnogo bih voleo da imam sad celu sezonu da je izbindzujem.

Kakve su ti prva i druga sezona bile?
 
Ovaj True Detective je mnogo dobar, cista 10ka za sada.

Za sve one koji i dalje odolevaju gledanju i cekaju da sve ep. izadju, drzite se...mnogo bih voleo da imam sad celu sezonu da je izbindzujem.

Stavio na listu, hvala. Skapirao sam da je bolje za te serije koje su bolje ocenjene od kolega ovde (i generalno od publike) da izbindzujem nego da mrcvarim.

Jedno pitanje - koju aplikaciju koristite ili preporucujete za pracenje izlaska novih epizoda aktuelnih serija, kao neku vrstu podsetnika?

+edit
Nisam ni ja nisam nesto odusevljen drugom sezonom Punisher-a, pocetak je krenuo dobro i onda "slobodan pad" posle 5. epizode, kao sto rece Nex... Ostalo jos 3 da zavrsim.

Mislim da nisu znali sta da rade sa likom, Jon Bernthal je odlican (najbolji moguci) izbor sto je pokazivao ali samo na trenutke jer su mu ruke bile vezane za verziju lika koju se Netflix odlucio da snima. Vecinu sezone mi lik Punishera totalno promaseno deluje. Najbolja tj najvernija iteracija je ipak ona iz Daredevila.

Po svemu sudeci nece biti 3. sezone, makar ne na Netflixu.

Iskreno mislim da Netlix ne zasluzuje da radi ovakve serije jer ocigledno rade u svojim vizijama koje nisu identicne sa stripskim kanonom i to ne prolazi kod publike. Ili jednostavno im ekipa koja radi na serijama uglavnom nije upoznata sa stripovima tj kanonskim radom pa jos uz to kao da zele da proguraju neku svoju "dramu"...
Dok je recimo Daredevil radjen po jednom od naboljih stripskih serija koji je redefinisao lika - za koju je bio zaduzen Frank Miller (inace jedan od velikana stripova, uz po meni A.Moora, R.Remendera, G.Morrisona, M.Mignole, W.Ellisa i Gaimana...)
 
Poslednja izmena:
Odlican je ali je mozda malo prespor novi True Detective
 
Poslednja izmena od urednika:
^ za True Detective S03

Malo smaraju ta tri timeline-a. Mada videcemo, verujem da ce to sve dobro uklopiti. Generalno vise volim da bude kvalitetna prica, a ne nacin na koji je ispricana. Zato me i Westworld nervirao.

Zavrsio sinoc Narcos Mexico. U svetlu kraja poslednje epizode, jedva cekam sledecu sezonu :)
Malo mi je Diego Luna bio neubedljib kao narco boss, ali ok.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Deadwood 2004-2006 8/10

Iako nisam neki zaludjenik za western zanr mogu reci da mi se veoma svidela serija, super karakteri i glumci nazalost hbo je odustao od nastavka pa je ostao nedovrsen kraj, bas fali jos jedna sezona. Nemojte da gledate trailer pogledajte pilot epizodu mogo bolje daje utisak o celokupnom serijalu.

Inace sprema se film ove godine..
 
Meni se sviđa to što svaka TD epizoda može da se secira nedelju dana, bolje mi je tako nego da je bindžujem kao da je Parks & Recreation ili tako nešto. Odlično je zasad.
 
Sinoc zavrsio Panisera, po meni odlicna sezona. Mozda su u 2 epizode previse drame ubacili , generalno 9/10.
 
Ozark.. evo vec druga epizoda gotova i ne mogu da prestanem da gledam.. Fala momci!
 
Stavio na listu, hvala. Skapirao sam da je bolje za te serije koje su bolje ocenjene od kolega ovde (i generalno od publike) da izbindzujem nego da mrcvarim.

Jedno pitanje - koju aplikaciju koristite ili preporucujete za pracenje izlaska novih epizoda aktuelnih serija, kao neku vrstu podsetnika?

+edit
Nisam ni ja nisam nesto odusevljen drugom sezonom Punisher-a, pocetak je krenuo dobro i onda "slobodan pad" posle 5. epizode, kao sto rece Nex... Ostalo jos 3 da zavrsim.

Mislim da nisu znali sta da rade sa likom, Jon Bernthal je odlican (najbolji moguci) izbor sto je pokazivao ali samo na trenutke jer su mu ruke bile vezane za verziju lika koju se Netflix odlucio da snima. Vecinu sezone mi lik Punishera totalno promaseno deluje. Najbolja tj najvernija iteracija je ipak ona iz Daredevila.

Po svemu sudeci nece biti 3. sezone, makar ne na Netflixu.

Iskreno mislim da Netlix ne zasluzuje da radi ovakve serije jer ocigledno rade u svojim vizijama koje nisu identicne sa stripskim kanonom i to ne prolazi kod publike. Ili jednostavno im ekipa koja radi na serijama uglavnom nije upoznata sa stripovima tj kanonskim radom pa jos uz to kao da zele da proguraju neku svoju "dramu"...
Dok je recimo Daredevil radjen po jednom od naboljih stripskih serija koji je redefinisao lika - za koju je bio zaduzen Frank Miller (inace jedan od velikana stripova, uz po meni A.Moora, R.Remendera, G.Morrisona, M.Mignole, W.Ellisa i Gaimana...)
+1, na ceo komentar[emoji1]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Kakve su ti prva i druga sezona bile?
Prva sezona je remek delo.

Druga sezona je meni licno dobra kao i detektivi iz iste ali nikako ne moze da se poredi sa S1 koja je kao sto rekoh remek delo.

Kako je u pitanju antologijska serija verujem da je Picolato krenuo sa 2 sezonom u drugom smeru. Kazu da je zasnovana na Elrojevom "Veliko Nigde" iz L.A. kvarteta kome pripadaju Crna Dalija, Poverljivo iz LA, Beli Dzez i gore pomenuto Veliko Nigde. Medjutim negativne kritike na 2 sezonu su ga verovatno trgle i shvatio je da je True Detective za gledaoce ona mracna detektivska prica sa puno misterije iz S1 pa je odlucio da 3 sezona bude u tom duhu.

Ovim receno 3 sezona ide bas tim putem prve sezone i mislim da ce biti cak i bolja. Glumci maestralni.

2 sezona dodje kao jedna sezona neke druge serije a ne TD serijala. Meni svakako dobra sezona.
 
Ovim receno 3 sezona ide bas tim putem prve sezone i mislim da ce biti cak i bolja. Glumci maestralni.

Prica ce verovatno biti bolja (za sadda jeste) ali ne moze kao sezona biti bolja, jednostavno one izjave Mekonahija su priceless, zbog toga se prica o toj sezoni, ne zbog genericke serial killer price..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno