Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pojavio se The Shield u HD u biblioteci. Problem za one koji ne znaju engleski, nema prevoda.
Edit: Nema ni engleski sub ali DVD Rip se uklapa, mora da se dotera.

Cuj HD... FHD, HULU rip, samo je malo gabaritan po sezoni, HD rip je onako potaman... :)
 
Odgledah u par dana Westworld S02. Po meni sasvim korektna sezona. Legla mi je, nisam imao nikakva očekivanja. Držala mi pažnju od početka do kraja, možda i bolje od S01.
 
^ Zar vec?! Mislio sam da nesto kasnije startuje, tipa mart/april?
Odlicno, i ovako je susa sa sci-fi ponudom... :)

Btw uzeo sam Preachera da gledam - dzbidzujem 2. sezonu i za sada je odlicno. Ima dobru pricu, dobru glumacku postavu i bas je odlicna razbibriga od serije.
Inace sam pre toga imao kontakta sa stripom (procitao 1/3 omnibusa, moracu definitivno i preostala dva da nabavim) i neke stvari su promenili ali je priblizno dobar izvornom materijalu.
Prva sezona je slow burner, posle toga sh*t hits the fan.

Ako bih morao da uporedjujem, Happy je dobar izbor, samo sa dozom veceg ludila. :)

7,5-8/10
 
Discovery za mene totalno razoračenje, možda da izbace iz naslova star trek i tako nigde veze sa franšizom...

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ja cekam "borzi" ali ocigledno nista od toga i ove sezone...

Nervira me sto ce najverovatnije glavna tema u ovoj sezoni biti potraga za Spokom. I sto najverovatnije imaju koncept menjanja kapetana posade u svakoj sezoni.
Nazalost serija nema ST identitet ali je ovako ok sci-fi zabava - as in, nije potpuni thrash
 
^ Lepo, mozda postanu kalif umesto kalifa..... ovaj, Dosijea X
 
sex education, zabavno, na 3. ep sam

st discovery prva epizoda, druge sezone, obećava...

watership down, odgledao 3 od 4, zanimljivo, ali nije za sitnu decu

titans odgledao u par dana na nf, dosta dobro

biće nightfliers na nf za nedelju dana, pa ću i to taman

friends From college, druga sezona mi ne leži

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Mogu da preporucim ako neko trazi nove serije da pogleda Deadly Class
Radjena po odlicnom stripu (ne nisu superheroji u pitanju). Tek je emitovana prva epizoda.
 
Poslednja izmena:
Gde ima da se skine i ima li nasih titlova?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
torrent i imaju titlovi na jeziku bliskom našem
 
Ima je na Netflix-u, na srpskom regionu ili se uzima u "prodavnici"?

Imam da iskoristim free mesec na Netflix-u, pa ako je ima sa titlovima da ga aktiviram.

Generalno pitanje je za sve, ne samo za Borisa. :)
ima na nf, mislim da nema sr titlova

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
ja je upravo skidam ali nešto sporo ide. [emoji23]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Za netflix postoji fina chrome extenzija sa kojom uz malo podesavanja moze da se ucita externi titl

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Ko zna francuski ili norveski (titlovano), moze da je legalno pogleda na nrk.no. Treba koristiti VPN s nekom norveskom IP adresom i registrovati se na njihovom sajtu.
 
Završio Punisher drugu sezonu. 9/10
E ovo je pravi Punisher koga se secam iz DD-a. Cela sezona je skoro bez greške.
Najjača scena borbe peta epizoda u teretani, brutalno dobro odradjeno,negativci odlicni, Pilgrim odličan dodatak seriji, sve epizode su bile na nivou.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Završio Punisher drugu sezonu. 9/10
E ovo je pravi Punisher koga se secam iz DD-a. Cela sezona je skoro bez greške.
Najjača scena borbe peta epizoda u teretani, brutalno dobro odradjeno,negativci odlicni, Pilgrim odličan dodatak seriji, sve epizode su bile na nivou.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk

Bome cini mi se da svi ostali na svetu imaju suprotno misljenje od tvog za sezonu 2. :D
 
Ok, i to je meni bitna informacija zbog?

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno