Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hustle 2022 - košarku kao tematiku donekle volem, pa mi je, može se reći, legao. Van toga, čak i malo tipičniji, tj. preteraniji Holivud. Ček, pa jasno je zapravo - ovo nije Holivud, ovo je Netfliks, to objašnjava stvari.
 
Добар документарац, прво сам био у фазону - тако им и треба кад јуре лову, а онда сам сконтао да и мушкарци јуре за грудима и задњицама, не треба ваљда због тога да испаштамо 😊
 
Poslednja izmena:
Не волим да прекинем гледање на пола филма колико год лош био, али од овога ме боле очи, глава и повраћа ми се,најтежи сат времена у последњих 10 година живота.
2,5 /10
Кинеска мешавина Sin City и легендарног 7even, одлична идеја са црно - белим детективским, крими елементима али млако на пољима бруталности и детаља, морало је боље 5,5/10.
На дужи период заобилазим кинеску продукцију да одморим душу од овога,осим ако није bangbros 😂
 
Koju verziju Until The End Of The World da gledam? Ko kaže onu od 20h banovaću ga :)
 
Ne znam kako sam promašio da ne pogledam do sada ovaj film,
Hillary Swank zasluženo oskara za ovu ulogu..

Preporuka
 
Mandy (2018)
Baš mi se i nije svideo da budem iskren ali zbog brata Nikole Kejdža pristojna ocena.
5/10
 
Da li imate neku preporuku za neki ratni tema Drugi svetski rat može i neki stariji film ?
 
Jeste da si trazio u sekciji za filmove, ali ja bih predlozio ovu seriju. Jedna sezona i zaista vredi.

 
Ako već idemo u krajnost, onda preporučujem ovo:
Crtani a najteži mogući.

Mogao bih izlistati 30-ak filmova ali postoji realna mogućnost brisanja posta...
Evo ovaj nije loš, sinoć sam ga pogledao po ko zna koji put. Ima dosta poznatih glumaca malo starije generacije.
Film pokazuje jednu stvar - da su Englezi gospoda pokvarenjaci bez premca.
Jedan lik mi je posebno okupirao pažnju - Džin Hekman u ulozi generala Sosebovskog:

Just making sure whose side you're on! :LOL:(y)
 
Ako već idemo u krajnost, onda preporučujem ovo:
Crtani a najteži mogući.

Mogao bih izlistati 30-ak filmova ali postoji realna mogućnost brisanja posta...
Evo ovaj nije loš, sinoć sam ga pogledao po ko zna koji put. Ima dosta poznatih glumaca malo starije generacije.
Film pokazuje jednu stvar - da su Englezi gospoda pokvarenjaci bez premca.
Jedan lik mi je posebno okupirao pažnju - Džin Hekman u ulozi generala Sosebovskog:

Just making sure whose side you're on! :LOL:(y)

Jel ovaj prvi brat i sestra 2 sv. rat, bombardovanje, glad, maltretiranjen itd?
 
Da li imate neku preporuku za neki ratni tema Drugi svetski rat može i neki stariji film ?
Serije: Band of brothers & The Pacific
Filmovi: Das Boot (1981), Stalingrad (1993), Saving Private Ryan, T-34, The letters from Iwo Jima, Come and See, The Cross of Iron i meni nekako drag dok sam bio mali "Escape to victory"(1981). Nešto drukčiji pogled na rat kroz The Pianist, Life is beautiful, Schindler's list. Ima ih sigurno još ovo nekako na prvu loptu.
 
U orlovom gnezdu
Ma 'ajte molim vas!
Najjača je scena bega helikopterom pri kraju filma. Još malo pa SF. :)

Pogled iz "nemačkih očiju".
"Gvozdeni krst"
I Staljingrad, tagodje.

Sovjetska serija filmova Oslobadjanje.
 
Poslednja izmena:
Da li imate neku preporuku za neki ratni tema Drugi svetski rat može i neki stariji film ?
Evo jedan stariji:
 
Može i "Valter brani Sarajevo", u kome se ne pojavi ni jedna ustaška uniforma(slučajno ili ne?).
 
Što da ne? Eno Inglourious Basterds imaju ocenu preko 8 na IMDB, okarakterisan kao ratni film. A koliko je zapravo realan? Ko hoće realnost neka gleda dokumentarce, možda tamo nađe nešto realnije.
 
ovo nije tema za preporuke filmova
 
Ili WW2 na korejski nacin:
 
Jednostavno samo se nametnulo :D :D :D


I dan danas,smesno. A predsednik u filmu,kao najava danasnjeg Bajdena :D Bolji mi od prvog dela 7.1/10 :)
 
Prvo krenu da vam nestaju offtopic postovi, a onda nestanete vi :)
Nema razloga ni za jedno a kamo li za drugo !
Zna se šta je zabranjeno a sve što nije zabranjeno je dozvoljeno !
Ako neko na forumu pita za neku preporuku filma to je po meni ono što baš i treba forumu da se kroz mišljenja još više obogati pogled i razmišljanje o kinematografiji !
 
Slažem se. Iskreno, kad se raspričaju o bioskopima to jeste zabranjeno.
Ali preporuke smatram da nisu i ovde vlada jako lepa atmosfera.
Može u nazivu teme da se doda "i preporuke".
Nema razloga ni za kakvom nestajanjem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno