Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Taman sto sam pomislio posle Unhinged da je najgori film koji sam odgledao u poslednje vreme, odgledam Possessor - to je verovatno najdosadniji film koji sam odgledao ove godine, ugasio zadnjih pola sata.
Zaobidjite oba, prvi i moze s mozgom na ispašu, drugi ne moze nikako.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Pogledao sam ga i ne znam kako bih ga definisao. Mislim na Possessor... Ima svojih aduta, i jedan je od onih filmova koje ne bih preporučio ali opet su na neki način posebni sa svojom pričom, koja opet ima svojih nedostataka, ali ovakve ljude poput Cronenberga juniora treba gurati napred.
 
Poslednja izmena:
Boss Level - Dan mrmota akcionog heroja '80-tih. Definitivno film koji opravdava one-man-army koncept. Sve u svemu zabavna akcija, vredi pogledati.
 
Meni je Her,jedan od dosadnijih filmova koji sam gledao ove godine 3/10.
Braven,nije losa akcija.Moze se gledati 6/10
 
Je li neko gledao ovu extended verziju Kuma ?? Vidim 7 sati traje, valjda prva 2 dela plus neke scene izbacene iz Kuma I i II dela

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Gledao neko Uncle Frank, radio Alam Ball i traje normalnih sat ipo. Pojavio se u biblioteci.
 
Boss level, kao sto ime kaze, u sustini video igrica u kojoj te ubijaju stotine puta dok ne obrnes igricu.
Ok film po meni.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
U biblioteci sto bi rekli. Webrip.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Vidim da se pojavio neki novi Nolanov film, Tenet. Naravno ima visoku ocenu na imdb, ali jel gledao neko?!?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
opa izasao a extra, sad videh shit kvalitet, cekamo bluray
 
Poslednja izmena:
opa izasao a extra, sad videh shit kvalitet, cekamo bluray
Pa webrip, gledljiv ali daleko od blurej ripa. Odgledao sam prvih 5-6 minuta, mislim da nisam raspoložen za Nolanove mindfuckove danas, pogotovo što bombardovanje logike kreće od samog početka. Možda drugi put.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Čovek zvani Uve
Upravo gledam na Cinemania i početak obećava.
 
knjiga je 100 bolja od filma, film je sterilan nema duha kao knjiga a i to ne moze da se prenese... uve kao lik legenda
 
Poslednja izmena:
Tenet, dugo čekao da se pojavi u biblioteci,
stao na 16. minutu... pa ovo je nebuloza za nebulozom. Dođe mi da ga uopšte ne nastavljam. Bukvalno svaka sekunda je u problemu...
Odakle je metak, došao je sa zidom, pa moglo je zrno da dođe ali čaura nije!? Koji će u onoj vetrenjači!? Koji je seo u Oktaviju iz koje je lik izašao!? Video čovek stvar iz budućnosti koja ide unazad kroz vreme, reakcija nula, kao da je video prosečan trik. Čupali mu zube, stavili druge kao da je nokte nadogradio... baš, razočaranje.
 
Sticem utisak da se Nolovi i Tarantinovi filmovi gledaju jer je takav neki hipster trend...a oni 10-15 god rade gluposti i misle "koji smo mi carevi".
 
The Messenger (2009)

Ovo meni nikako nije za imdb sedmicu... Privukla me glumaćka ekipa ali film je bezveze.

Snažan film, ako se doživi na pravi način. Radnja se nekome može činiti spora i dosadna, ali ako uspeš da uđeš u priču sa razumevanjem, sigurno nećeš ostati ravnodušan.
Mene uvek oduševi, što je i sa ovim filmom slučaj, kada neko uspe da prikaže stvarne životne okolnosti. Za razliku od filmova sa ispraznom zabavom, zbog kojih, što sam stariji, sve češće imam grižu savesti zbog protraćenog vremena.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ja sam krenuo Tenet, pa batalio kako sam i napisao gore, pa opet nastavio i evo sad nekako priveo kraju. Prvo, ovaj web rip je sasvim zadovoljavajućeg kvaliteta za ovaj nivo kinematografije :D Msm naravno da se vidi nedostatak detalja, ali nema puno mračnih scena a čak i u njima nema one ružne pikselizacije karakteristične za low bitrate ripove. Ima je ali nije toliko izražena i generalno rip je sasvim gledljiv (hisense 55u7b).

Što se tiče samog filma, bukvalno nemam pojma šta sam gledao. Nolan namerno ubrzava stvari da gledalac ne bi imao vremena da razmišlja i skonta gomilu vanago kojima ga ovaj zasipa :D Sve se dešava prebrzo, dijalozi su zbunjujući i nejasni, akcija non stop šiba, ima puno eksplozija i nekih fensi preklapanja vremenskih tokova, u smislu da se u istoj sceni nešto dešava unazad, a nešto normalnim tokom. Posle nekih sat ipo, film upada u repetitivnost i postaje ozbiljno naporan za gledanje, sa sve bitkom na kraju koja je trebala biti epska a zapravo sam jedva čekao da se sve završi i da konačno ugasim kodi i prekinem dvoiposatnu agoniju. Ima zanimljivih momenata, uglavnom u prvoj polovini, dok je koncept različitih protoka vremena u jednom trenutku koliko toliko zanimljiv, ali kasnije sve prelazi u gore opisano. Uopšte ne bih mogao bilo kome da preporučim da gleda, osim ako baš nema 2 ipo sata života za bacanje. I kažem, ne zaslužuje čekanje nekog ultimativnog br ripa, i ovo mu je previše. :)

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
opa izasao a extra, sad videh shit kvalitet, cekamo bluray
Jeste shitbox, ali nije shit snimak [emoji2]

Sto se filma tice... Moracu da saberem utiske, pa da kazem nesto vise... Koncept je svakako interesantan, ali ima i nekih malo "najvnih" momenata, kao taj za zube npr...

EDIT: ne gledam/iscekujem njegove filmove jer je to u trendu ili sta god, vec zato sto su mu generalno filmovi dobri po mom misljenju... Nije sada svaki za oskara, ali su neklasicni sa nekom ludilo radnjom (sem Dunkirk i mozda jos neki) i u sustini ne ispadne lose... Odlicna mu je fotografija u svakom slucaju, tako da ne mogu da kazem da su mu "njesra" filmovi iako ume da odluta malo ili da zamrlja neke stvari kao sto rece covek iznad sa tim brzim poluzamrljanim dijalozima itd gde nema sile da povatas sve konce... Vracao sam film x puta u nekim delovima da bih skontao sta je pisac hteo da kaze... Ima tu i nekih rupa i sta ti ja znam, ali boze moj Retko koji film nema, a da se bavi ovakvom tematikom...

I da, glavni lik mi je bio nekako nedovoljno ubedljiv u svojoj ulozi, mislim da je mogao bolje da izabere...
 
Poslednja izmena:
Odgledao i ja Tenet, izdrzao uz premotavanje sinoc. Zakljucak kako zbuniti protivnika, 6.5/10.
 
Nepotrebna foliranja na foru onih što sam ranije naveo, promašen glavni glumac, sama ideja "naopačkog" je nebulozna (čak i za ideju šbbkbb), veliki promašaji tipa
duplikati jedni druge vide "u rikverc", a na kraju, na brodu, obe Kejt su "u napred, prva jurnjava sa Q7, auto ide "u nazad" a Brana u njemu je "u napred"!?
...
Grad ne izgleda kao napušten već kao nedovršen... scene masovnih juriša, u stvari ceo film je na nivou 007 ili Flinta, samo uz moderne efekte ali ovaj Washington nije ni Mur, ni Koneri, ni Koburn, a i nije 1965. da mogu da progutam ove gluposti...

Odavno nisam rekao za film ali čisto bačenih 2.5 sata. Interstellar mi je bar udario na emociju, prihvatam ga kao dramu, ovo, dupla nula.
Bar sam video Kejna posle dužeg vremena.
 
Poslednja izmena:
Je li moguće da je Nolan napravio lošiji film od Interstelara?!
 
Ajvar... slika emancipovanih homo-balkanikusa.

Spor do zla boga, mogao bi se sa sat i po sažeti na pola sata, a da se ne izgubi ništa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno