Šta je novo?

DASH, ex Darkcoin [DRK] (X11)

videcemo nije jos kraj ni dasha a ovi jos nisu ni poceli, pitanje je koliko ce eth da dohvati, ja mislim nesto ako btc ne dohvati 2k uskoro da ce biti stizanja kojekakvih
 
Dash je objasnio neke stvari. Stvarno respekt za organizovan pump. Doduse nije ni bilo puno pritiska na prodaju, to je bio vetar u ledja.

Eh, a mojih bednih 500 komada sto sam letos dao za manje od $3000, sada vrede kao jedan Merc S Coupè. Sto je najgore nisam imao nameru da ih prodajem niti mi trebala lova, al nesto mi se otkacilo u glavi i pomislio da imam previse shitova pa krenuo sa prodajom...
 
Malo o ideji iza Dash Evolution-a

 
Dash je apsolutni pobednik zime 2017. Skok x12. Ubedljivo najjaci pamperski performans (govorim o "velikim" coinima) koji sam ikad video. Kapu dole, svaka cast. Cak ni shitcoin Kinezcoin nije toliko narokao 2013., jedva je uhvatio 6.8x. Verovatno zbog postenja :)
Dash je bio idealan za skok, mali broj novcica u opticaju, pola zakljucano u masternodovima...negde sam cak procitao da je pre pump-a neko kupio 600k dash-a putem otc-a. Dosta su se spremali i odlicno odradili pump.

Kinezcoin ako nagura na $15-20 sad bice super.
 
Dash buduci Bitcoin :D Cekamo ogromne parice samo da se Dash digne na 0.045 mada i sa 40 cu da dobijem dosta :D

Citiram sam sebe :D Dok je Dash jos bio na 0.036 sam kupio Dash u vrednosti od skoro 3btc-a. Sad sam prodao taj Dash bas danas za 0.101. U svakom slucaju oni koji ga jos cuvaju ce biti na dobitku $_$
 
^Alal vera.

Sa 15-ak BTC-a uzmes jos 15-20 na jednom trade-u. :p

Inace bas se znalo za ovaj pad. Videlo se tacno dokle je mogao ici, i jos BTC udario kontru, to mu bilo dovoljno.

Ja radio juce i danas nesto i nisam stigao ni uci na berzu. Tako da bi short dash-a bio prvi na tapeti za trade.
 
Evo jedne preporuke od starog majnera, ja bar dosta provodim na poloniexu itd. Samo "mudonje" ce se sada ispristiti ponovo za Dash. Long run :D XBC to moon me je iznenadio nenormalno, nisam se nadao da ce da skoci tolko, izvuko sam samo 700eura iz njega je.... li mu.

Hocu ovim putem da se izvinim svim clanovima foruma sto sam otvorio onaj topic za RX 480 kao da sam nov. :) Nisam trebao da se zezam :)
 
Sviđa mi se u kom pravcu razmišljaju ovi ljudi. Drago mi je što sam ušao u Dash

 
Sviđa mi se u kom pravcu razmišljaju ovi ljudi. Drago mi je što sam ušao u Dash

Meni je drago sto sam ga isortovao a bilo bi mi jos draze da ga nisam zatvorio sa samo 10BTC+ profita. Toliko je dobar da sam na sortu mogao uzeti 40BTC-a za 10 dana sa ulozenih 38. I samo cekam return to normal da opet to uradim :)

Nemam nista protiv Dasha ni protiv bilo kojeg drugog, ali idealizovanje u kriptu vodi u propast...Samo pametno.
 
Poslednja izmena:
Meni je drago sto sam ga isortovao a bilo bi mi jos draze da ga nisam zatvorio sa samo 10BTC+ profita. Toliko je dobar da sam na sortu mogao uzeti 40BTC-a za 10 dana sa ulozenih 38. I samo cekam return to normal da opet to uradim :)

Nemam nista protiv Dasha ni protiv bilo kojeg drugog, ali idealizovanje u kriptu vodi u propast...Samo pametno.
Bravo, doktorski odradjeno...inace lik je dosao naduvan na konferenciju, smejali se ljudi...javno rekao koju kolicnu dasha ima, kako ce da podeli itd..

Inace sad jedan long do ~0.08 pa ponovo short
 
Jel moze neko da napise koji pool i koji majner da skinem za ovo cudo da se majnuje. I gde da nadjem podesavanja koja se kucaju u bat fajlu? Ili gde se vec kucaju? Hvala

edit: jel moze dash da se kopa sa nvidia kartama?
 
Poslednja izmena:
Jel moze neko da napise koji pool i koji majner da skinem za ovo cudo da se majnuje. I gde da nadjem podesavanja koja se kucaju u bat fajlu? Ili gde se vec kucaju? Hvala

edit: jel moze dash da se kopa sa nvidia kartama?
Moze samo asicima da se kopa

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Hvala, to sam posle i ja procitao kada sam krenuo malo vise oko toga da se interesujem i citam.

U svakom slucaju hvala na odgovoru
 
steta pa moze samo sa njima.. bila bi tu lepa zarada.. i navala..
 
Dash je bio jedan od glavnih sponzora Pole Sports takmičenja u Beogradu, koje je održano juče.
Svako ko je hteo, mogao je da dobije Dash paper wallet sa 0.0102 Dash-a na njemu (ovih 0.0002 je da bi se pokrio transaction fee) i ako želi, na licu mesta da kupi Dash brendirani cupcake za 0.01 Dash-a.
 

Prilozi

  • PoleSportsDash002.jpg
    PoleSportsDash002.jpg
    120 KB · Pregleda: 163
  • PoleSportsDash003.jpg
    PoleSportsDash003.jpg
    100.4 KB · Pregleda: 154
  • PoleSportsDash004.jpg
    PoleSportsDash004.jpg
    139.9 KB · Pregleda: 153
  • PoleSportsDash005.jpg
    PoleSportsDash005.jpg
    71.8 KB · Pregleda: 149
Zajebavaš, Hahah super. Jel neko od naših bio organizator svega, mislim oko dasha?
 
Ja :)
 
Ko bi drugi, Dandy delo kodove za WoT sakom i kapom sada deli DASH novcice, pa ti si covece ko deda mraz sada samo moramo da ti nabavimo seksy mrazicu. :D
 
Nazad
Vrh Dno