Šta je novo?

Posta Net Digitalna TV

Taj limbo nam odgovara, samo da i SK kanali i sadašnje cene ostanu. Još kad bi se otvorili za Foxove i Eurosportove u HD gde bi nam kraj bio...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Po modelu supernova ne svakako ali postoje vise nacina... SBB ne bi dobio dozvolu od antimonopolske komisije da kupi bilo koga vise, jedva su nekako izmuljali za Ikom...
Da probaju uvek mogu :)
Setimo se da je kupljen KDS u Subotici koji je pripadao Pošti.
Ovaj super (telekom) sistem ključ u ruke, iz mog levog džepa tebi u desni a ti dalje Žiki mi uopšte ne uliva poverenje. Sve firme i dalje posluju zasebno a pod okriljem su Telekoma. Ne zna se ko pije, ko plaća a ko udara u plafon.


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Nesto si ti pomesao. Taj "KDS" nije imao veze sa Postom. Posta i dalje ima svoju mrezu i korisnike u NS-u. To sto su ovi kupili je bio "KDS Novi Sad", a Postin se tada zvao "PTT KDS", sada "PostaNet".
 
Poslednja izmena:
Ko još ima SK u ponudi osim PTT-a?
Ističe mi ugovor u februaru i za sada sam najbliži Telekomovoj optici da pređem ali mi treba SK
 
Nesto si ti pomesao. Taj "KDS" nije imao veze sa Postom. Posta i dalje ima svoju mrezu i korisnike u NS-u. To sto su ovi kupili je bio "KDS Novi Sad", a Postin se tada zvao "PTT KDS", sada "PostaNet".
[emoji50][emoji50] Ja sam mislio da je to Pošta KDS.
Izvinjavam se.
Pa koje delove pokriva Pošta u Novom Sadu?
Znam da Supernova ima samo tamo kod Biga, ne znam kako se zove tačno taj deo.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Sinoć je radio.
 
Kod mene mrtvo. Čim se prebacim na mobilnu mrežu sve šljaka.
Vidim da je još jedan član isto na ptt netu imao (ima) isti problem
I samo je viber problem.
Sve drugo radi.
Kao da je blokiran viber
 
Sad radi, sinoć i jutros nije radio Viber.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jel zna neko šta se dešava sa internetom? Ja sam na Novom Beogradu i za danas su bili najavili radove do 12, medjutim meni ni veceras ne radi, prekida se svaki čas. Što je najgore imam i Telenor kućni net koji takođe veceras radi očajno.
 
Jel se zna da li će skoro biti neka akcija za PTT digitalnu televiziju + kablovsk internet?

I da li se pri potpivanju osnovnog ugovora (digitalna televizija + kablovski internet) može kasnije promeniti paket na veći, a zatim i vratiti na manji?
Npr. potpišem najmanji, narednog meseca odem na najveći i posle X meseci se vrati na najmanji (sa kojim sam ugovor i potpisao)?
 
Jel se zna da li će skoro biti neka akcija za PTT digitalnu televiziju + kablovsk internet?

I da li se pri potpivanju osnovnog ugovora (digitalna televizija + kablovski internet) može kasnije promeniti paket na veći, a zatim i vratiti na manji?
Npr. potpišem najmanji, narednog meseca odem na najveći i posle X meseci se vrati na najmanji (sa kojim sam ugovor i potpisao)?
Može

Послато са MIX помоћу Тапатока
 
Da, tako su mi rekli ali proveri preko kontakt centra. Tu ces dobiti najpouzdaniju info...

Послато са MIX помоћу Тапатока
 
Nazalost nije produzen ugovor sa United Media grupom, tako da posta ostaje bez njihovih kanala od 1.12. To je verovatno i kraj posti, mada imam info nezvanican da ce ipak duplirati pakete i tako pokusati da nadoknade ogroman udarac...
 
Nazalost nije produzen ugovor sa United Media grupom, tako da posta ostaje bez njihovih kanala od 1.12. To je verovatno i kraj posti, mada imam info nezvanican da ce ipak duplirati pakete i tako pokusati da nadoknade ogroman udarac...
RIP Почта

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel to beše Sport Klub i N1? Baš se čudim što N1 ukidaju...

Sent from my moto g(7) using Tapatalk
 
Obrnuta je situacija, Posta zeli da produzi, United Media ne...
 
Jos samo 10 dana imamo SK kanale ?
Katastrofa... Srecom pa mi je istekao ugovor pre 2 meseca.

Sad imam par opcija posto mi trebaju i Arene i SK, manje vise jedino sport gledam na TV-u :

1.ostati na Posti, cenovno su povoljni, a imam EON nalog i tako da gledam SK
2.preci na drugog provajdera, ali ne znam ni jednog da ima SK i arene
3.preci na provajdera koji ima SK kanale, i onda koristiti MTS TV GO za arene (ali nisu u HD-u, i cesto ne radi kako treba)... Ili juriti neke tv liste za kodi i slicno...
 
Da, tacno je, evo obavestenje sa sajta Postaneta odavno stoji:

31.10.2019.

U skladu sa najavama obaveštavamo vas da nemamo potvrdu nastavka saradnje sa United media grupom, usled čega ćemo od 1. decembra 2019. godine prestati sa emitovanjem tv kanala koji su pod njihovim zastupništvom, u okviru naše ponude.
 
Ovako su isto pisali za Fox kanale pa su na kraju ostali. Videćemo prvog.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Evo...

. Јунајтед медија пружа услуге регионалних топ пеј ТВ канала (спортски, филмски, дечији програм) у сарадњи са ЦАС медијом која се бави куповином медијског простора регионалних кабловских канала.

Јунајтед медија канали:

Спорт клуб 1

Спорт клуб 2

Спорт клуб 3

Спорт клуб 4

Спорт клуб 5

Спорт клуб 6

Спорт клуб 7

Спорт клуб 8

Спорт клуб 9

Спорт клуб 10

Спорт клуб голф

Спорт клуб ХД

Спорт клуб е-спортс

Спорт клуб 4К

Синеманија

Лов и риболов

Дома ТВ

Нова Ворлд

Нова ТВ

Нова С

Нова БХ

Нова М

Н1 (Србија, Хрватска, БиХ)

Гранд народна телевизија

Гранд 2

Орландо кидс

Пикабу

Вавум

Фајт чанел

Ај-Ди-Џеј

ТВ Бреинз

Мини ТВ ХР



Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno