Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam skapirao da to i radi samo na rotaciju. Sada gledam, ja ruku najčešće samo rotiram, ne podižem.
 
Mojne samo da iščašite zglob. [emoji1787]
 
Dakle nema sanse da se ubace custom watchfavea u GT2... Odradio sve po uputstvu, promeni region i ok... Dobio watchfacea opciju u healthu, ali ima jako mali izbor, a kad predjem na opciju Moji skinovi, nema 3 tacke da bi se navelo na folder sa skinutim skinovima... Dizem ruke, dobri au i fabricki za sada
 
Ipak ima... Nako 100 pokusaja uspelo ovo... Otvori huawei china nalog, promeni sistem language telefona u wngleski, huawei id i hicare clear cashe i clear data, reset sata... I onda polako po onom uputstvu sa neta, airplane mode sve dok ne zavrsis sve...
 
Da upravo tako a koliko na gt2 moze da se instalra watchface na gt samo jedan zbog memorije
Ipak ima... Nako 100 pokusaja uspelo ovo... Otvori huawei china nalog, promeni sistem language telefona u wngleski, huawei id i hicare clear cashe i clear data, reset sata... I onda polako po onom uputstvu sa neta, airplane mode sve dok ne zavrsis sve...

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Ma da, stavili samo jedan i za GT2, nije ovo rešenje nikako...Čekamo XDA za nešto bolje, pošto Huawei verovatno neće nikada zbog GDPR-a

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da li ste isti mail koristili i za China ID, I Google, tj Huawei ID? Možda je to kod mene problem. Nesto nije hteo taj mail da mi prihvati, pa sam stavio drugi. I svaki korak uradim kao po uputstvu sa neta, jos sam restartovao sat, prebacio jezik na telefonu na eng, a region na kinu, kao i hicare na kinu. Sve to sam radio sa uključenim airplane modom, i izbacuje mi u marketu ovo sa slike....
4d7c16db65b85fd9d9ec4a354016930d.jpg
 
Jel ti beta health? Da bi bio siguran da je sve za kinu podeseno, treba kad otvoris health da vidis neke kineske znakove, slova i reklame, u sekciji devices... Ja to u pocetku nisam imao iako kao bio na kini, sve sok nisam kao sto rekoh pobrisao i ponovo...i naravno wifi ukljucen, nikako sa hotspota i sl vec modema...
 

Prilozi

  • Screenshot_20191209_180355_com.huawei.health.jpg
    Screenshot_20191209_180355_com.huawei.health.jpg
    395.5 KB · Pregleda: 158
Odvali mi se danas narukvica, jedva namestih drugu, mnogo je ono sitno i pipavo, ko ima velike šake i dugačke prste baš je muka namestiti.
 
Ipak je do Huawei ID, koji se mora poklapati sa onim sa kineskog sajta. Promenio Huawei id adresu u podešavanjima, I proradilo. Instalirao par komada za probu, I ono je cimanje teško. Treba mu skoro 2 min da instalira, a i problem je što treba prvo ili pregledati koji je skin pre instalacije, ili upisati neko ime. Tako da dok ne izmisle nesto bolje rešenje, necu se zezati sa ovim...
 
Update, kada skidac sa marketa njihovog, mozes kolko oces, nema ogranicenja, ja skinuo 10ak, samo install... I svi u satu stoje... A ove sto se ubacuju custom pravljeni, mislim da oni mogu 1 komad na sve ove
 
Danas kupio huawei gt2 i deluje odlicno.
Jedino jos ne mogu da povezem bt slusalice sa satom.
Preporuka za neku zastitu za staklo, posto dosta fizikalisem pa ne bi da ga izgrebem.
 
Fizikalisem i ja i udarao sam ga par puta (GT) i do sada ima samo par micro ogrebotinica, nista primetno. Nisam uzimao staklo, ne zanima me da ga cuvam previse. To nije tip sata koji ce trajati i nositi se 15 godina. Ja sam njega kupio, nije on mene. Sve u svemu kvalitetno je staklo, ne grebe se bas lako.

Tapatalk from Poco loco
 
Update, kada skidac sa marketa njihovog, mozes kolko oces, nema ogranicenja, ja skinuo 10ak, samo install... I svi u satu stoje... A ove sto se ubacuju custom pravljeni, mislim da oni mogu 1 komad na sve ove
Njihov market imam odavno, i komedija su skinovi, barem za moj ukus. Zato sam hteo da pokušam ovu instalaciju preko beta app, sa po jednim skinom, ali je cimanje.
 
Ma ide i to brzo, za minut zamenis... Prvo poskidas sve koji ti se svidjaju i ave u 1 folder na fonu i ondak samo rokas za 20 sec promenis...*mjau**mjau**mjau* za sada tako, ne menjam svaki dan sat... I da budemo jasni, mozes 1 u sam sat ubacis custom, ali recino ubacis 10 komada, ostace ti u ponudi u satu zadnji ALI u aplikaciji imas sve ostale custom ubacene, pod mojim skonovima, i samo kliknes i set as default promeni ga...
 
Imam mali problemcic kod gt2.
Kada mi stize poziv i javim se na telefon, prva mi je opcija da ga preusmeri na sat i tek kada skinem blutut u opciji na telefonu on ga preusmeri na zvucnik fona.
Kako to da resim!
 
Predlog za smartwatch za zenu? Bih da poklonim supruzi :)


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ja sam mojoj uzeo amazfit gtr rozi, prelijep i preobar. Ona prezadovoljna...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Taj je i meni zapao za oko samo ne znam bi li rozi ili bijeli. Možda bolje bijeli.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Ja sam mojoj uzeo amazfit gtr rozi, prelijep i preobar. Ona prezadovoljna...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Sad gledam, koleginica uzela Samsung active 2 u roze boji. Prelep je, ali je skup....što za ženinu ljubav i nije problem, ali problem je što je baterija kriminalna...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ista stvar. Ja sam gledao sivi Samsung, idealno izgleda ali sumnjam da bi bila sretna da ga puni svaku noć.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Pa mozda je nosiviji bijeli ali rozi je ipak "kaaako je slaaadaaak " [emoji3]

Tek danas krenu moj GT2 iz Kine a narucih ga 11.11. Mjeeeseeeec cijeli

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
A ima li neko od vas Watch activ 2 kad kažete da mora da se puni svaku noć? Moje iskustvo sa njim je drugačije. Doduše imam 44mm koji ima malo jaču bateriju ali 40mm ne zaostaje mnogo.
 
Poslednja izmena:
A ima li neko od vas Watch activ 2 kad kažete da mora da se puni svaku noć?
Rekoh gore...ja nemam, ali koleginica uzela pre 10tak dana i kaže da može ds izvuče 2 dana samo ako na pola drugog dana pređe u štedljivi režim. U principu, reče da puni svako veče.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Screenshot_20191211-173040_Watch Active2 Plugin.jpgScreenshot_20191211-173125_Watch Active2 Plugin.jpg

24 sata konektovan na telefon, ne gasim bt ni kad spavam, wifi auto, lokacija se uključuje kada pokrenem vežbu, hr na 10 minuta, praćenje sna uključeno.
Rozi za žensku osobu kada se kombinuje sa nekim fensi watch faceom (kojih ima na tonu) je stvarno prelep. Jeste da baterija ne traje 15 dana ali je pravi smartwatch.
 
Hm....ne znam da li da joj pokazujem tvoj PrintScreen....odma će ds ga reklamira...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Verovatno je njoj uključen non stop HR, i uz neko češće paljenje ekrana, to je to...


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Aod isto jede bateriju a ne vidim potrebu za tim. i onako se ekran uključuje pokretom ruke.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno