Šta je novo?

Google Nexus 7 - model 2013.

OTA marshmallow stigao
0fb1ec68812e51ac20a1abf987973a90.jpg
 
Extra... Posto sam video na sajtu da imaju vec tri verzije 6.0, jel svi dobijaju redom, prvu, pa drugu od verovatno desetinu mb, pa trecu, ili automatski poslednju?
 
Ima za jeftine pare refurbished 2013,jel uzimao neko i jel ima neki bolji tablet za.iste pare?
 
Bolje nema, definitivno.Niko jos nije uspeo da napravi nesto bolje, doduse hardverski, na papiru, da, ali u radu ovo cudo i danas melje i novije i skuplje konkurente.Neverovatno ali ovaj tab i posle dve godine radi savrseno, pogotovo na zadnjem androidu.Sa softverskom podrskom je mozda na zalasku, ali ovo cudo jos godinu dana moze slobodno da se nosi sa bilo cime sto izadje do tada.
 
refurbished 2013 jel bezbedno uzimati ?
jel sve isto osim kutije ?
 
Tablet svuda hvalim. Da su ljudi znali u startu koliko je kvalitetan uredjaj, verujem da bi mnogo vise bio prodat.
 
Ja moj evo tacno dve godine koristim,znaci ovako,koristimo ga u stvari cetvoro u kucu(deca,zena i ja) verujete li da on kukavac retko stigne i da se napuni,po celi dan se bukvalno ne gasi i tako od kada mi je stigao iz usa i dan danas radi sve kao prvog dana mozda baterija blago oslabila ne vise od 15-20% za razliku kada je bio nov + bog zna koliko flesovanja,overclocka i svasta neceg kada ja dohvatim i kada mi je dosadno...
Ali stvarno bolji gadget nisam u zivotu imao,i topla preporuka svakom ko ima u planu da kupuje tablet od 7inca da boljeg i dan-danas nema od ovog:)
 
Ako misliš na mene, uzeo sam na eBay, kada sam bio tamo.
 
Nov košta u Rodiću oko 270€ (malo jače od 32000 din)Juče sam video.
 
Toliko sam ja platio prošle godine u gigatronu na akciji.
 
Toliko sam ja platio pre dve godine.Tj 31.000.Stvarno su degenerici, kad misle da mogu nesto sto se ne proizvodi uopste prodavati kao novo i to po punoj ceni.
 
Da naprave akciju i spuste 80-ak €,odmah bi ga kupio_Ovako moram da ganjam zeta da mi ga donese iz amerike gde mu se cena kreće oko 150 dolara.
 
Koji rom preporucujete?
 
Ispao... Pukao ekran i ne reaguje na dodir. Da li i gde popraviti?
 
Otkad je izasao m koristim stock rom, i radi bas fino.
 
Nazad
Vrh Dno