Šta je novo?

Google Nexus 7 - model 2013.

Imaš razne programe, dovoljan ti je minimal adb, flash-all, ako nećeš da brišeš podatke sa uređaja edituješ taj flash all. I to je to, nikakav problem.
 
Ne znam, ne pratim ja to. Deluje mi isto, mada stvarno nikada nisam pratio na tabletu
 
Ipak necu jos uvek da prelazim, ovo mi radi ekstra. A mrzi me da se zezam sa bekapovanjem podataka a verovatno slabo sta dobijam.
 
Ono što ja mogu da ti kažem je da baterija traje duže na stand by. Ovako nisam primetio ništa drugo.
A meni je prelazak na M no brainer s obzirom šta sve donosi.
 
A kakva je prilikom koriscenja? Nije unazadjena?
Pa nista znacajno nije doneo.
 
Kako kome, meni odgovara update. Trajanje baterije je znatno duže, nekako brže radi tablet (moj utisak). Još dosta malih ali vidljivih unapređenja.
 
Zbog baterije i razmisljam. I ovako gura dobro ali ako je jos bolje zasto da ne. Kako se bese flesuje stock bez formatiranja interne memorije?
 
Pa nista opipljivo za prosecnog korisnika. I 5.1.1 je vrhunski odradjen sa minimumom bagova.
 
Najbolje bi bilo sam da probaš i onda da doneseš zaključak.
 
Ostacu za sada na Chroma romu + Glitch kernel jer nema apsolutno nikakvih problema. :)
 
Jel ovo onaj security patch?


10a82ccf1d75070a0ecbbc4370f81e3c.jpg


Jutros mi iskocilo da ima ovaj mali update
 
Mislio sam na OTA abdejt meni još uvek ne nudi nikakvo ažuriranje još uvek mi je 5.1.1
 
Imaš na xda forumu OTA update, pa ako imaš stock recovery možeš da ga flešneš pomoću sideload komande.
 
Krenuo da uradim ota sideload, medjutim, na nekih 50% mi izbaci gresku "Package expects build fingerprint of google...this device has google...", i dole na kraju (status 7)
Probao jos jednom i opet isto. Neki savet? Prvi put mi se desilo ovako nesto :crash:
edit
Evo, nasao sam ovde da se liku desilo bas isto:

http://forums.androidcentral.com/go...ota-sideload-fails-security-update-cause.html

Po njemu, samo treba da cekam neki sledeci ota?
 
Poslednja izmena:
Skines image, editujes onaj flash-all da ti ne brise podatke, i bice kao da si odradio ota
 
Imate tačno koju OTA verziju trebate da ubacite. Ne možete najnoviju odmah, samo redom kojim su izlazili.

5.1.1 (LMY47V)
5.1.1 (LMY48G)
5.1.1 (LMY48I)
5.1.1 (LMY48M)
5.1.1 (LMY48T)
6.0.0 (MRA58K)
6.0.0 (MRA58U)

P.S. Ili kao što je telep napisao, samo iz flash-all skripte obrišete -w (da ne bi brisao particije, tako bi trebalo nisam siguran).
 
Poslednja izmena:
Koristio sam tu 6.0.0 (MRA58K) verziju. Ovaj nacin sa flash-all nisam koristio do sad, probacu dok skinem image.
 
Da, sad vidim sta mi je promaklo. Sad mi je verzija LMY48T, a koristio sam MRA58K-from-LMY48M. krastavac, pre par dana sam dobio neki mali update i skroz sam to smetnuo sa uma. Nista, odradicu edit u flash-all, hvala svima, covek uci dok je ziv :)
 
Jel mora da se flešuje ili će i sam tablet dobiti abdejt na 6.0 kao što se i do sada abdejtovao?
 
Nazad
Vrh Dno