Šta je novo?

SBB D3i Platforma iskustva

Pa valjda znaš šta si potpisao, a piše i u ugovoru. Dodatni sadržaj van paketa = Pink paket i Cinestar Premier paket 24 meseca za dž.
 
Ne znam što imaš toliko problema, ja sam poslednjih dana primetio kada mi net opadne u brzini jave se tvoji problemi, ali u daleko blažoj formi. Kada je brzina interneta ona koju imam, sve radi bez seckanja i pada u kvalitetu! Imam model uređaja SDOTT0202

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

I kod mene je taj uredjaj... Firmware 9.3.32?

@OwerLord
Valjda je nestandardan i Video Klub, tj. dodatni TV sadrzaj
 
Ako si toliko plaćao D3i do sad. Za Light svih 24 meseca je stara cena, za Full 12 mesečno a za Premium nemam pojma :d
 
Zamalo da se dogovorim za prelazak na Full ili Premium i onda dobijem dve oprečne informacije. Dakle, da li se renta za drugi EON box plaća 290 din. mesečno ili postoji promo akcija u kojoj se to ne plaća? Prvo su mi rekli da za oba boxa tokom celog ugovornog perioda neću da plaćam rentu, a onda su rekli da je to greška i da se za jedan ne plaća, za drugi se plaća. Kakva su iskustva u vezi sa ovim?
 
Na D3i Nova sport, slika je očajna, SD rezolucija i gore od toga.
 
Reklama, kao da su kupili novi sportski sadržaj.
A oni samo prebacili sa sport klubova na nova sport.
 
Ajde to nego sto slika je krs ovo ko sk 4-10 izgleda svima su pustili HD osim d3i, na kompu mi bolja slika na eon-u.
 
Poslednja izmena:
Ja sam kod beogrida ugovorm vezan(d3i) neznam sto bi presao na eon dok oni nezovu a posle mogu da odem samo kod konkurencije jer je ima bar kod mene a neka oni i dalje ucenjuju sa sd kanalima i drugim glupostima.
 
Poslednja izmena:
Danas mi jedno 5 puta iz cistog mira se pojavi slika kao da sam stisno ono EON metalno dugme? Jel se to desava samo meni, i zna li neko kakva je to greska u pitanju?
 
ja upravo dobih poruku na TVu da ce me kontaktirati za besplatnu zamenu za EON i ponudu koju mi spremaju :p

kakve ponude ste dobili (beogrid)?
 
I ja sam to dobio na ekranu ajde i to da vidimo sta ce biti mada nisam neki optimista.
 
ja upravo dobih poruku na TVu da ce me kontaktirati za besplatnu zamenu za EON i ponudu koju mi spremaju :p

kakve ponude ste dobili (beogrid)?

Ukoliko se odlucis za veci paket od trenutnog dobijas 12 meseci po ceni starog paketa i jos ako preneses telefonski broj kod njih dodatna dva meseca po ceni starog. Nista posebno. Ja nisam uzeo posto sbb trenutno prebacuje moj blok na optiku a stari korisnici Beogrida bice tretirani kao novi korisnici sbb-a pa dobijamo sve povoljnosti koje idu uz to.
 
Box mi nesto pobrljavio, stalno se restartuje, ja ih nazvao, kazu jedino da ga zamenim, izgleda da nije izdrzao ni mesec dana.
 
ja upravo dobih poruku na TVu da ce me kontaktirati za besplatnu zamenu za EON i ponudu koju mi spremaju :p

kakve ponude ste dobili (beogrid)?

I ja isto dobio tu poruku. A u filijali mi rekose da je to zamena 1:1 sa D3i na EON box-ove uz placanje stare cene paketa 12m, a U/O je 24m.


I ne znam ko se raduje da mu uvedu SBB, kapirate da morate da uvodite koaksijalni kabl umesto etherneta? Dakle busi i razvlaci sve jovo na novo. Neki to ne mogu da podnesu (ko je full renovirao stan).


BTW, imamo temu Beogrid..

P.S. koaksijalni kabl u danasnje vreme, msm.... jedino sto ce mi u stan ponovo uci je eventualno optika u tom slucaju!
 
čekaj
oni sad umesto na mrežni hoće da me priključe na koaksijalac? eon box ide na koaksijalac?

ima neko ko je prešao da potvrdi ovo?

pa ja sam i došao kod njih da ne bi bio na koaksijalcu [emoji848]

LOL

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Citaj malo temu. Ppstoke dva Eon boxa,jedan hibridni kojibima koaksijalni kaba kao i mrezni . Drugi koji je namenjen nama bivsim d3i korisnicima ima samo mrezni kabal takonda nema.razloga da brines.
 
Uz ugovor na 24m dobija se OTT box besplatno i ide ista cena dok traje ugovor ~1090 din. Samo je zaglavio u posti, ali dobro :)



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
pa brinem jer post iznad mog kaže da mora na koaksijalac zato i pitam!

znači ne mora ima i mrežna i koaksijalna varijanta

to je bitno.

čitao sam temu zadnjih 5-6 strana ali niko to ne pominje a meni je i bilo normalno da me povežu kao i do sada a ne da menjam kabal za priključak

[emoji106]
Citaj malo temu. Ppstoke dva Eon boxa,jedan hibridni kojibima koaksijalni kaba kao i mrezni . Drugi koji je namenjen nama bivsim d3i korisnicima ima samo mrezni kabal takonda nema.razloga da brines.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Za sve stare d3i korisnike:
Dobija se besplatno zamenski Android OTT box koji ima mrezni prikljucak kao i wifi koji je onemogucen. On se moze naknadno ukljuciti postupkom koji su otkrili kolege ShamanNS i Strale 123. Postupak imate u temi za Eon smart box.
Ko ima dva d3i uredjaja dobija i drugi za koji placa isto 290d koliko je placao do sad.
Ako se uzima EON Light paket cena pretplate ostaje ista koju ste placali i za d3i tokom 24 meseca.Uz to dobijate 24 meseca Cinestar i Pink paket besplatno. Svi ostali kanali i ceo video klub je otkljucan 6 meseci.
Ako uzimate veci paket placate 12 meseci sadasnju cenu a drugih 12 cenu izabranog paketa. Opet imate sve otkljucano 6 meseci.
 
Poslednja izmena:
Za sve stare d3i korisnike:
Dobija se besplatno zamenski Android OTT box koji ima mrezni prikljucak kao i wifi koji je onemogucen. On se moze naknadno ukljuciti postupkom koji su otkrili kolege ShamanNS i Strale 123. Postupak imate u temi za Eon smart box.
Ko ima dva d3i uredjaja dobija i drugi za koji placa isto 290d koliko je placao do sad.
Ako se uzima EON Light paket cena pretplate ostaje ista koju ste placali i za d3i tokom 24 meseca.Uz to dobijate 24 meseca Cinestar i Pink paket besplatno. Svi ostali kanali i ceo video klub je otkljucan 6 meseci.
Ako uzimate veci paket placate 12 meseci sadasnju cenu a drugih 12 cenu izabranog paketa. Opet imate sve otkljucano 6 meseci.

Kolege su sa Beogrida kod njih nema posebnih tv paketa pa su malo zbunjeni,zato što su u pojedinim zgradama zamenili staru infraksturu optikom,pa sad imaju više oprečnih informacija šta im se nudi,da li će ih sve prebaciti na optiku pa ih računati ko nove korisnike,ili će im samo besplatno zameniti d3i boksove za eon uz novi ugovor i neke uslove ko što su i nama koji smo na kablovskoj kod sbb pošto su cenovno sad izjednačeni sa nama za duo i trio eon pakete,tako da im verovatno sleduje ponuda ko i nama od 12 meseci stara cena za paket cenovno skuplji od njihovog sadašnjeg.
 
Kod Beogrida je situacija takva da ko hoce moze da zameni d3i za eon box uz ugovor na 24 meseca. Dobija se 12 meseci po ceni starog paketa ako se uzme cenovno visi paket,ostalih 12 meseci po redovnoj ceni. Ostaje sve isto sto se tice povezivanja znaci ide samo mreza ko i do sad. Kvaka je u tome sto se Beogrid lagano gasi i SBB uvodi na mesto Beogrida optiku gde ima za to mogucnosti. E tu se sad vec menja kompletna infrastruktura gde u stan ide optika ali nazalost i koaksijala se razvezuje zbog live programa. Naravno ovo sa prebacivanjem Beogrid korisnika na SBB ne ide toliko brzo tako da ce verovatno to potrajati jos neko vreme. Konkretno kod mene su bili letos negde u avgustu da nude optiku i jos nisu stigli.
 
koja je prednost njihovog android boxa u odnosu na android box koji ja koristim i na kom teram eon smart tv aplikaciju?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ako nemas Nvidia onda je prednost njihovog boxa u kvalitetu slike. Alibda ne nagadjamo,koji box imas?
 
čekaj
oni sad umesto na mrežni hoće da me priključe na koaksijalac? eon box ide na koaksijalac?

ima neko ko je prešao da potvrdi ovo?

pa ja sam i došao kod njih da ne bi bio na koaksijalcu [emoji848]

LOL

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

To je kada SBB provuce svoju cuvenu koaksijalu po zgradi. Od tog momenta nece moci da se uzme vise Beogrid paket, samo SBB. Dakle na prvom mestu busenje da se uvede koaksijalac ponovo, kao da je 2001 godina kada smo tako poceli.
 
a ko to kaže?

ja imam i mrežni i koaksijalni priključak u stanu pa sam na beogridu

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Kod Beogrida je situacija takva da ko hoce moze da zameni d3i za eon box uz ugovor na 24 meseca. Dobija se 12 meseci po ceni starog paketa ako se uzme cenovno visi paket,ostalih 12 meseci po redovnoj ceni. Ostaje sve isto sto se tice povezivanja znaci ide samo mreza ko i do sad. Kvaka je u tome sto se Beogrid lagano gasi i SBB uvodi na mesto Beogrida optiku gde ima za to mogucnosti. E tu se sad vec menja kompletna infrastruktura gde u stan ide optika ali nazalost i koaksijala se razvezuje zbog live programa. Naravno ovo sa prebacivanjem Beogrid korisnika na SBB ne ide toliko brzo tako da ce verovatno to potrajati jos neko vreme. Konkretno kod mene su bili letos negde u avgustu da nude optiku i jos nisu stigli.

Ulazi ipak optika u kuce? Meni u filijali rekose koaksijalac :whip:

Sve u svemu korisne informacije by @Gileb
 
Nazad
Vrh Dno