Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljudi, polako majka mu stara, stići će svima.
 
8yzety2y.jpg


;)
 
Nema na cemu ;) Meni je to dobro, jer povuce i logo foruma, a sad jedino je problem kad imas neki custompack icons, pa odudara, ali tu je change icon u Novi i sve se sredi :)
 
Zašto se meni pro nije updejtovao još sa 4.1.4 verzije i sad mi ga nema na ps, tek se pojavi kad upalim tb. Inače mi se ovo ne sviđa.
 
Meni se od skoro ovako poja ljuje. Za neke forume mi se tako pojavljuje, a za neke kao notifikacija kad uključim net. Ni to mi nije jasno zašto nije isto za sve forume?
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1388846250822.jpg
    uploadfromtaptalk1388846250822.jpg
    22.4 KB · Pregleda: 157
Nema na cemu ;) Meni je to dobro, jer povuce i logo foruma, a sad jedino je problem kad imas neki custompack icons, pa odudara, ali tu je change icon u Novi i sve se sredi :)

Nisam ni ja imao pojma za ovo, odlicno je. Nemam potrebe da ulazim posebno u tt pa da trazim forum.

Meni je tt dobar pogotovu sto lepo radi na 2g ne moram da se cimam da prebacujem.
 
Poslednja izmena:
Kod mene još uvek 4.3.0 verzija i nemam update, ne kapiram u čemu je fora?
 
Poslednja izmena:
Ni ja nemam, nema ni vecina. Ne verujem da je to jos uvek public verzija?
 
Ja sam prekjuče update - ovao i fon i tablet na 4.4 verziju.
 
Ja nisam nesto odusevljen sa izgledom novog tt-a.
 
Ako nekog interesuje, nema 4.4 ni kod mene jos uvek. :D
 
Kako su unakazili aplikaciju... Ok je na telefonu, ali na tabletu su unakazili UI, potpuno je neiskorišćen prostor. Ne znam zašto su menjali, bio je fenomenalan za tablet. Inače, pričam o TT na Nexus 7 2013.
 
Stigao i meni na telefon, osim nakaradne ikone i feed-a, nema neke razlike.
 
Prava reč za ikonicu, nakaradna.
 
Ja da ne pogledah na playu ne bih ni dobio update. Taj novi sa novim ikonicom mi je stajao kao kupljen, a stari sam koristio. Sad imam dva tapatalka, u jednom mi piše VIP ,a u ovom novom PRO.
 
Updejtovao na novu verziju ok je za sad
 
Uvek moze da se nadje starija verzija.

Ma, nije problem da tražim stariju, krekovanu verziju, nego sam ja platio Tapatalk Pro i glupo mi je da koristim krekovanu ako već mogu legalno. Ali si u pravu, vratiću se na tabletu na staru verziju.
 
Ma, nije problem da tražim stariju, krekovanu verziju, nego sam ja platio Tapatalk Pro i glupo mi je da koristim krekovanu ako već mogu legalno. Ali si u pravu, vratiću se na tabletu na staru verziju.

Da se samocitiram, ne pomaže vraćanje na stariju verziju. Ostaje isti UI.
 
Ne, nemam pojma. Jel mora root za to, da ne čitam bezveze ako mora?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno