Šta je novo?

GeForce GTX 780 Thread

Hvala lepo ;)


Bogami, fino si ga zaostrio :p
 
Nije problem, i dalje je karta tiha :)
Cilj je da se ne predje 80 stepeni po svaku cenu :D
 
:p

15rjhx4.jpg
 
Opa danas si se castio? Cestitam! Ajde sada neki rezultati na videlo! Da vidimo koliko sije mog referentnog starkelju. :p
 
Cekao sam je vec neko vreme..Danas je stigla.Hvala.Uradicu detaljan review sad za vikend.
Karta je stvarno jako kvalitetna i za sad na brzinu OC se krece negde oko 1230 Mhz za GPU i 1660 Mhz za memoriju..
Posto mi je win u haosu sad cu da podignem nov pa se bacam na rad ;)
 
Hahah poslednji post je ono u fazonu zajebao si se hahah :wave::banana:
P.S. odlična grafa ;)
 
Au rodjo pa gde je kupi pored gtx780 ti? :d

Garant sad otisao da se napije od muke. :p

Zezam se, cestitam na kupovini, ocekujemo neke rezove.
 
Cekao sam je vec neko vreme..Danas je stigla.Hvala.Uradicu detaljan review sad za vikend.
Karta je stvarno jako kvalitetna i za sad na brzinu OC se krece negde oko 1230 Mhz za GPU i 1660 Mhz za memoriju..
Posto mi je win u haosu sad cu da podignem nov pa se bacam na rad ;)

Cestitam na kupovini,da te dugo sluzi!!!! Hoces li je gurnuti pod vodu?
 
A uskoro nas ocekuje dugo ocekivani SHADOWPLAY!
 
Cekao sam je vec neko vreme..Danas je stigla.Hvala.Uradicu detaljan review sad za vikend.
Karta je stvarno jako kvalitetna i za sad na brzinu OC se krece negde oko 1230 Mhz za GPU i 1660 Mhz za memoriju..
Posto mi je win u haosu sad cu da podignem nov pa se bacam na rad ;)

Svaka cast na kupovini, fenomenalna karta. Koliki je ASIC quality?
 
Hoces moci izdrzati da igras sa ugasenim Frapsom? :):)

Pa za sve ove godine "maltretiranja" sa kartama fraps mi prakticno i nije potreban ali volim da ga imam pri ruci mada moze da se setuje i iz MSI Afterburnera!
Sto se tice vode necu se sa tim zezati iz prostog razloga jer je ova karta 'ladna kao vesticije sise a sa vodenim blokom ne dobijam nista jer ono sto sad
izvucem kao max stabilan OC to je to.
Ona u load-u ne dostize 70c!
guru3d je poprilicno dao tacan opis ove karte i nema vise sumnje da su precizni.

Mada sad trenutno imam neki problem..Sinoc dok sam malo cackao karta je prolazila sve testove na 1230 Mhz,sad mi se Fire Strike upucava na 1200 Mhz tj
prvo zeledi ekran pa sleduje restart..Od kako sam podigao nov win nesto se desava..A da, zeza me i Unigine 4 ,trazi neki MVCP100.dll file sa kojim sam se susretao i ranije stim
sto je sad taj file korumpiran jer u winu postoji ali ga Unigine ocigledno ne vidi!
 
Vala bas i ni ja nikako da sednem da zaigram nesto ko co'ek... Od kada sam uzeo GTX 780 samo sam bench-ovao na pocetku i igrao se sa OC mogucnostima...

@Sinda -> Sto sa ugasenim Fraps-om? :)
 
Da, razumeo sam sada, ali posto post-ovi prosto u ovom lete u ovom thread-u, nisam ni video tvoj post PCBeast dok sam svoj kuckao. :)
 
@PCbeast:

offtopic: matorac,jel ti to 24/7 voltaza za cpu?
 
Tako je..Na vodi moze da se ide do 1.5v dok se na vazduhu preporucuje do 1.45v !
Inace ja sam upravo zbog napona skinuo na 4.6 Ghz i tako sad drzim .Ne znaci mi nista za sad 100/200 Mhz a osetno veci napon ..
 
Znaci mogao bih i ja sa ovim mojim 3770K da idem do nekih 1.45v max,posto u skorije vreme planiram da ga tutnem pod CM EISBERG 240 PRESTIGE....
 
Pih....moja greska.....:mad:
 
Sve u svemu-ugasio sam ga! :d
 
Znaci mogao bih i ja sa ovim mojim 3770K da idem do nekih 1.45v max,posto u skorije vreme planiram da ga tutnem pod CM EISBERG 240 PRESTIGE....
Srecno u pronalazenju istog ! :)

Da ne bude off
,Daj standardni 3DMark11 test ako moze Beast :)
 
Nazad
Vrh Dno